856 Shares 9962 views

Jakie są emulatory?

Przed rozpowszechnionymi konsole komputerowe do domu były praktycznie jedynym sposobem, aby doświadczyć piękna gier wideo. Pokolenie ludzi, których dzieciństwo jest nierozerwalnie związana ze znanymi urządzeniami do gier, takich jak NES, Sega i jeszcze inni uważają grę w tym czasie jednym z najlepszych. Co jest emulator? Ten specjalny program pozwala na granie w stare gry konsoli na nowoczesnych komputerach.

Jeśli zbyt słabość do starych dobrych wzorców w wymiarze 2D, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zwłaszcza jeśli nie zbierają kurz na strychu kilka dekoderów od różnych producentów. Pozostaje dowiedzieć się, że takie emulatory, i nauczyć się z nich korzystać.

oprogramowanie do emulacji napisany bardzo wiele, twoim zadaniem jest znalezienie odpowiedniego jeden. Wyszukać najlepsze, w oparciu o opinie i oceny od doświadczonych ludzi, ponieważ jakość emulatory można ustalić dopiero po zastosowaniu dodatku praktyce. Lepiej nie brać zbożowe „1 100” oraz specjalistycznych programów do pracy z dedykowanym konkretnej rodziny konsolach.

Co dobre emulatory konsol do gier, więc fakt, że nie trzeba nawet wstawać od komputera. Ich instalowania, można otworzyć swoje ulubione gry i pamiętać jego dzieciństwo w kilku kliknięć. Nowoczesne maszyny na tyle silne, aby naśladować proces nie wpływa na dynamikę.

W uzupełnieniu do programu, pożądane jest, aby mieć joystick, pad odpowiedni nawet według dzisiejszych konsolach do gier. Warunek nie jest obowiązkowe, ale proszę mi wierzyć: na klawiaturze, aby grać w te gry jest bardzo niewygodne. emulatory SEGA zazwyczaj towarzyszy pliku tekstowego, gdzie czarno-białe (choć w innym języku) uczciwe ostrzeżenie o potrzebie joysticka w komfortową rozrywkę.

męka nie kończy procedury instalacji programu. Nawet jeśli znajdziesz odpowiednią wersję emulatora, trzeba go bardziej i dostosować. Ustawienia jakości dźwięku i koloru wymaga obowiązkowego montowania pożądanej jakości. W przeciwnym razie, nawet ulubiona gra, w której wycięto od rana do nocy, może wydawać obrzydliwe fałszywe. Dopiero po dokładnym regulacji, można cieszyć się proces.

Więc co emulatory? Marzenie z dzieciństwa lub worek z niepotrzebnych problemów i frustracji? Odpowiedź zależy od wiedzy o komputerach. Jeśli jesteś ledwie w stanie uruchomić standardową grę na PC i na swojej wiedzy o tym, to lepiej, aby przejść wokół emulatorów partii, ponieważ możesz być rozczarowany.

Jeżeli jednak nie jesteś tylko zagorzałym fanem gier konsolowych, ale również są w stanie sprawnie edytować pliki konfiguracyjne, a nie boją się trudności w zwalczaniu błędów i hamulców, a następnie iść do przodu i do pobrania emulator i uruchamiać swoje ulubione gry. Z drugiej strony, trudno jest znaleźć fanem konsol, które nie wiedzą, że takie emulatory. Problemy występują tylko w tych, którzy nie znaleźliśmy konsole czasu i chcą nadrobić zaległości. Inną rzeczą jest to, że wszystkie gry z 1990 jest bardzo różni się od współczesnych gier AAA klasy, dzięki czemu miłośnicy graficznych nie znajdzie w nich coś pożytecznego dla siebie i tylko na próżno stracony czas.