670 Shares 3649 views

Druga generacja „Daewoo Nexia” – dane techniczne i konstrukcja legendarnych „pracowników państwowych”

Koreański samochód „Daewoo Nexia” jest dobrze znany wielu rosyjskich kierowców. Ten model w ciągu 17 lat z powodzeniem sprzedawane w wielu krajach na całym świecie i jest liderem w budżecie rankingów sprzedaży sedan. Sekretem sukcesu koreańskiego cudu jest wysoka niezawodność urządzenia i jego niski koszt, więc chcąc kupić ten niedrogi i przestronny sedan bardzo, bardzo dużo. Dziwnie, ale w ciągu 17 lat swojego istnienia, samochód aktualizowany tylko trzy razy, a tylko „Daewoo Nexia” drugiej generacji jest już dostępny. Specyfikacje „Nexia” druga generacja swoją konstrukcję i cenę, uczymy się w tym przeglądzie.

projekt

W rzeczywistości, nowy produkt jest kopią niemieckiego sedan „Opel Kadet”, który został wydany już w latach 80-tych ubiegłego wieku. Niemniej jednak, koreańscy deweloperzy udało się zmodernizować samochód, a teraz jego wygląd jest istotne dla dzisiejszego rynku. Oczywiście, w rozwoju zewnętrznej nie kosztuje Koreańczyków bez pomocy włoskich kolegów, a może właśnie dlatego, „pracowników państwowych” ma znaczenie teraz bardziej niż kiedykolwiek. Wśród istotnych aktualizacjami polega zapewnić obecność bardzo różnych postaci do lampy ksenonowe światła głową i tylnych świateł hamulcowych. Również aktualizowane i zderzaki (przednie i tylne) – stały się one bardziej dynamiczne i sportowe. Kaptur również nie traci swój kształt – jej wytłoczone linie nadają pojazdowi bardziej kosztowny wygląd.

salon

trendy wnętrze, choć wydaje się proste, ale jest zrobiony ze smakiem. „Nowe Daewoo Nexia N150” inżynierowie całkowicie wyeliminować wszelkie niedociągnięcia, które nękają jego poprzednik od 1995 – jakość tworzyw sztucznych poprawiła znacząco różne luki i szczeliny wewnątrz, a nie na wszystkie, jakość mocowania wszystkich części należy się pochwała. Istotna jest także zmniejszenie poziomu hałasu w kabinie z powodu elementów chroniących przed hałasem w drzwiach. Przedni panel zawiera bardziej dogodnego położenia wszystkich klawiszy, pomimo faktu, że projekt widoczne prostokątne, owalne, kształty, przypominający tanie sedan.

"Daewoo Nexia": specyfikacje techniczne

Niestety, zakres elektrowni wyboru tutaj nie jest tak wielkie jak te z konkurentów. W linii znajdują się tylko dwa benzyny silnikowe, zgodna z normą spalin „Euro 3”. Silnik vosmiklapanny źródło ma moc 80 KM i o objętości roboczej 1.5 litra. Jest to podstawa dla drugiego pokolenia „Daewoo Nexia”. Charakterystyka techniczna „top-end” pojemności 1,6 litra pozwoli nam na rozwój sedan na 106 koni mechanicznych. Jeśli porównamy drugą generację pierwszego, może wystąpić niewielka różnica w mocy – teraz wszystkie jednostki napędowe stały się bardziej dynamiczne i wysokim momencie obrotowym.

Cena sedan „Daewoo Nexia”

Charakterystyka techniczna Przeanalizowaliśmy teraz przejść do głównego cenie kriteriyu-. Jak powszechnie wiadomo, „koreański” należy do klasy samochodów po niskich cenach, odpowiednio, koszt to musi być mała. W Rosji, nowy produkt jest dostępny w 3 poziomach wyposażenia: „Lou Kost”, „Basic” i „Prestige”. „DAEWOO Nexia” 2013 uwalnianiu pierwszego kompletu ma koszt 255 rubli, drugi – 300 tysięcy, a w trzecim – 325 rubli.