149 Shares 7940 views

Ziemniaki w języku francuskim, przepis jest prosty.

Ziemniaki w języku francuskim jest kochany przez wielu, zwłaszcza jego miłość do ludzi. Prawdopodobne, aby zadowolić mężczyznę, tyle gotować ziemniaki i mięso, to składniki sukcesu.

Tak, nauczyć się gotować frytek. Przepis na to danie jest stosunkowo skomplikowane.

Do tego dania potrzebujemy składników, takich jak:

Mięso (wieprzowina), trzysta gramów – cztery, kilka kawałków cebuli, około 1 kilogram ziemniaków (6 dużych ziemniaków), ser – dwieście gramów. Majonez jest również wymagane, pożądane jest, aby nie brać bardzo gruby i różnych przypraw, takich jak sól, pieprz, itp

Przejść bezpośrednio do procesu gotowania.

Mięso musi być pocięte na kawałki średnich, aby móc mieć je później, nie przecinając ponownie. Pokonać uprzednio mięsa nie jest konieczne, ponieważ bez tej procedury, okazuje się, soczyste, miękkie i delikatne.

Mięso powinno być lekko solą i pieprzem, można dodać do smaku łyżka majonezu, następnie dobrze wymieszać. Kolejnym etapem przygotowań jest taki: kilka głów cebule pokroić w pół pierścienie i pokrycie ich mięsa, to wszystko jeszcze raz delikatnie wymieszać i szczypta pokłonić może narazić soku w mięsie. Obserwowani przez mięso umieścić w naczyniach, co jest wygodne, aby upiec je w piekarniku. To może być źle specjalny głęboka niecka do pieczenia, lub, na przykład, wysokiej jednostronne patelni. Ważne jest, aby wiedzieć, że podczas przygotowywania frytek w piekarniku, dno naczynia, a także jego mury, oprócz smaru nie warto. Po tym wszystkim, otynkowane mięsa w majonezie, który zapewni niezbędną ilość tłuszczu. W związku z tym, bez wątpliwości i lęki rozłożone nasze mięso mieszane z cebuli panewka tak utworzony naszą pierwszą warstwę.

Płyta ta, podobnie jak ziemniaki francuski przepis zawiera opis kilku warstw. Druga warstwa jest zwykle ziemniaka.

Tak więc, ziemniaki pokroić w pierścienie, grubość każdy jest równy około 0,5 cm. Ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli ziemniaki cięcia bardziej subtelnie, że nie będzie tak miękki. Tak, pokroić ziemniaki, a następnie określone w górnej części mięsa. Wprowadziły wszystkie ziemniaki, że średnia wychodzi około dwóch lub trzech warstw. Każda warstwa nie musi pamiętać o sól i pieprz, ewentualnie dodaje się różne przyprawy. Otrzymaną warstwę ziemniaków smaruje majonezu. Jak już poinformowani, dla tej potrawy jest lepiej użyć światła rodzaj majonezu, ale inaczej potrawa będzie bardzo śmiały. No, wreszcie na szczycie majonezem i posypać startym serem. Zaleca się, aby podjąć twarde sery, które mogą być łatwo wcierać go, a najlepiej wszystkim kwaśne. Na przykład, Radomer idealnie pasuje, możliwe jest zastosowanie alternatywnych rodzajów sera. I na wierzchu serem znowu smaruje majonez, więc to nie jest spalony. Tutaj w zasadzie gotowe frytki. Przepis jest skończona. Danie jest umieszczany w piecu upiec ziemniaki przez około godzinę w tej temperaturze powinna wynosić około 210 stopni. Następnie konieczne jest, aby obniżyć temperaturę do 180 i piec przez kolejne 15 minut, ziemniaki Generalnie, czas gotowania zależy od tego ile rozpoczęciem korzystania z produktu. Naturalnie, mniejsze ilości składników potrawy gotowane znacznie szybciej. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić gotowość ziemniaków, przebijając go nożem.

W odniesieniu do takich dań jak wieprzowina z frytkami, receptury to bardzo. Każda kobieta powinna wiedzieć, jak gotować mięso, ponieważ wiadomo, że zanim będzie mógł się oprzeć żadnego człowieka. I naprawdę, kto może oprzeć się dobrze palone, pachnący, umiarkowanie pieprzem mięsa, z dodatkiem jakiejś dekoracji. Idealne danie – Frytki, prosty przepis, ale jak się okazuje smaczne. Wszystko naipriyatneyshego apetyt!