190 Shares 8518 views

Jak zrozumieć, że facet wypadł z miłości? Główne oznaki chłodu uczuć

Lub lub nie lubi? Prawdopodobnie jest to jedno z najczęstszych pytań, które kochają serce ciągle pytają. Czasem szukając odpowiedzi na ekscytujące pytanie, dziewczyny są gotowe do najbardziej śmiesznych sposobów potwierdzenia uczuć kochanka, od zgadywania na słynny rumianek przed udaniem się do salonu zapachowego zapachu jasnowidza. Ale czy zrozumieć, że ten facet z miłości wylewa się i czy można odzyskać przeszłe uczucia? Zwracamy się o radę do psychologów, którzy udzielają szczegółowych odpowiedzi i cennych zaleceń na ten temat.

Główne oznaki chłodu uczuć

Lepiej jest nauczyć się gorzkiej prawdy z góry, mówią psychologowie, niż poczekać na chwilę, gdy młody człowiek nagle zbiera rzeczy i rozpuszcza się w porannym zamgleniu, zostawiając ukochanego z rozproszenia i smutku. Nawet jeśli twój wybrany jest dobrym aktorem i bez cienia wstydu, nadal mówi słowa miłości, młodego człowieka wyraz twarzy, gestów i języka ciała, prędzej czy później go oddali. A potem będzie musiał pożegnać się z roli kochającego kochającego i mocno spojrzeć w oczy. Więc co znaki mogą mu oddać głowę?

Ostra krytyka w przypadku braku komplementów

Skąd wiesz, że ten facet z was opłakiwał? Pierwszym sposobem jest obserwowanie go przez kilka dni i zapis, ile razy krytykował lub komplement. Jeśli coraz bardziej krytykuje cię we wszystkim, w porównaniu do kogoś, kogo znasz, a nie na twoją korzyść, przestał szczerze podziwiać i mówić komplementy, które dla niego są całkowicie nietypowe, można powiedzieć z całą pewnością, że uczucia się ochłodziły. Przecież kiedyś był dla niego idealny, a teraz widzi tylko jedno wady, pędząc z nieustannymi wylewami i oszołomieniami dotyczącymi figury, mikstury, makijażu, smaku, itp., I bez żadnego powodu. To smutne, ale jest to pewny znak, że twoja relacja przyznała przyzwoite złamanie.

Rzadkie połączenia i częsta nieobecność

Jak zrozumieć, że facet wypadł z miłości, jeśli nadal się uśmiecha, mówi słowa miłości, ale intuicja szepcze przeciwnie? Rzadkie wezwania, jego częsta nieobecność – główne znaki, że miłość nie ma. Miłująca osoba stara się spędzać więcej czasu z ukochaną, dzwoni i pisze łagodnie SMS podczas separacji, od czasu do czasu ekskomunikowana na spotkania z przyjaciółmi. Teraz sytuacja wygląda wprost przeciwnie. Druga połowa nie spieszy się, znika w podróży służbowej iw pracy, a telefon jest zdradliwy milczący. Wszystkie zapytania albo kończą się szczerze mówiąc rodzajem: "Jakiego rodzaju przesłuchania? Jak możesz nie zrozumieć, że mam dużo pracy? ", Lub nieprawdopodobne, absurdalne wyjaśnienia.

Brak intymności

Jeśli problemy w relacji osiągnęły etap, kiedy ukochani od czasu do czasu odrzucają intymność pod różnymi pretekstami, trudno jest opóźnić moment złamania. Intimacy między tobą zdarzają się rzadziej, poza facetem zachowuje się tak, jakby był zobowiązany do spełnienia jego obowiązku małżeńskiego, a nie ma przeszłości pasji – istnieje duże prawdopodobieństwo, że przestałeś się interesować nim jako kobietą.

On już nie prosi o radę

Dobrym sposobem na zrozumienie, że facet pogrążony jest z miłości, jest zadawanie mu pytań o problemy w pracy i zaoferować pomoc. Jeśli kochanek nie chce się z Tobą dzielić z tobą i nie prosi o poradę, jak w dawnych czasach, wykazując niezadowolenie z takich rozmów, a jednocześnie nie jest zainteresowany twoimi sprawami – bądź silny, miłość zniknęła, już nie doświadcza tego samego Uczucia.

Tak więc prawdziwe znaki, że facet wypadł z miłości: nęka cię z kawilem i wyrzutami, zapomina dzwonić, często znika z pracy lub z przyjaciółmi, unika intymności i szczerej rozmowy, jest często niegrzeczny, a nawet publicznie śmieszny. A jeśli nie jest to jedyne ekscytujące działanie jego – jedyne, jego uczucia wyblakły, a teraz zależy od ciebie: pozwolić zdrajcy i powrócić za wszelką cenę?

Walka

Pierwsze pytanie, które pojawia się u większości dziewcząt, które miały problemy z utratą ukochanej osoby: jak przywrócić stare uczucia? Kiedy minęła pierwsza fala nieprzyzwoitości, a świadomość powoli powraca z ciosu do poczucia własnej wartości, pojawia się druga: czy jest to możliwe, czy jest to konieczne? By spróbować, oczywiście, jest to konieczne, nie uda się – oznacza to nie przeznaczenie, ale nie warto bezczelnie zrezygnować ze swojego szczęścia, szczególnie jeśli twoje uczucia są takie same. Więc co, jeśli facet przestał cię kochać i wyjechał?

  • Nie bądź zdenerwowany! Jak mówią, jeśli facet idzie do innego, nikt nie wie, kto miał szczęście.
  • W żadnym przypadku nie powinieneś winić się za to, że robiłeś coś nie tak, i to twoja wina. Taka niesprawiedliwość doprowadzi do niczego dobrego.
  • Nie biegaj za nim z prośbą o powrót – to nadal nie pomaga! Lepiej udawać, że nie obchodzi cię to, a twoja przepaść jest szansą na rozpoczęcie nowego związku.
  • Oglądaj swój wygląd, bądź wesoły, szczęśliwy, piękny – zauważa to za pomocą wszelkich środków, a jego połyskliwa twarz mu dotknie.
  • Cardinal zmienić obraz – a przyjemne zmiany nie wejdą w twoje życie.
  • Spróbuj prowokować jego zazdrość, aby mógł się upewnić, że taka dziewczyna nie może być sama! Ponadto jest to świetny sposób na rozjaśnienie samotności i nawiązanie znajomości.

Jest wiele sposobów na zrozumienie, że ten facet zstąpił z miłości i tak samo znowu rozpalał wymarzony ogień miłości. Jednak zanim napadnie na atak, aby podbić serce, przestań i pomyśl: czy jesteś gotowy wybaczyć zdrajcę? Może twoja przerwa była na lepsze?