802 Shares 1688 views

Ćwiczenia w dolnej Press: zapewnione jest płaskie żołądka

Abs jest ważna nie tylko dla sportowców, ale także dla tych osób, które chcą obniżyć talii o kilka centymetrów. Jej rozwój jest szczególnie ważne w okresie wiosenno-letnim, kiedy zdjąć nadmiar odzieży i przygotowania do sezonu kąpielowego. W ten ma dla dolnej prasy nie uznaje się mniej skuteczne niż w tym samym wykonywania do górnej części.

Co jest brzucha

Dolna prasa jest częścią pojedynczego prostych mięśni brzucha, a jego włókna mają dobrą odporność na zmęczenie. Dlatego też, podczas wykonywania ćwiczeń dla jej rozwoju muszą skupić się na dużej liczbie powtórzeń. Ponadto, dolna prasa jest bezpośrednio związane z ud, więc nie rozwój nogi nie można wzmocnić mięśnie brzucha i zmniejszenie talii.

Istnieje kilka podstawowych opcji dla jego rozwoju, które można podzielić na cztery części: ćwiczenia na dolnej prasy mogą być wykonywane w pozycji leżącej, siedzącej, stojącej i na pasku. Ponadto, pozycja „siedzenie” jest zalecany dla początkujących, i leżąc – dla tych, którzy są nawet nieco zaznajomieni z tym sportem.

Ćwiczenia na krześle

Jeśli zdecydujesz się przygotować talię do plaży sezonu, ale nie mają niezbędne doświadczenie, zaczynają rozwijać niższe ABS z wyborem wygodnych fotelach. Pożądane jest, że posiada uchwyt, który jest wygodny, aby pochylić. Siedź prosto, wyprostuj nogi przed sobą i zacząć naprzemiennie podnosić je do wysokości pasa.

Stopniowo, ołów do wysokości klatki piersiowej, a nie te ruchy aż do wyczerpania. Po tym ćwiczeniu zostaną w pełni wykorzystane, konieczne jest, aby przejść do jednoczesnego podnoszenia obie nogi na tej samej zasadzie.

ćwiczenia leżącego

Jeśli jesteś już zaznajomiony z zajęć sportowych lub przynajmniej regularnie nieskomplikowanych wykonywania ćwiczeń porannych, a następnie będzie zbliżać inne ćwiczenia dla dolnej prasy w domu. Dla ich realizacji należy umieścić na maty podłogowej, i położył się na plecach. Ręce w tym samym czasie może być gdzie wolisz – wzdłuż ciała, na głowie lub na bokach.

Po pierwsze, zacząć podnosić nogi prostopadle do podłogi, jeden po drugim. Jeśli ten ruch zamienia łatwo, a następnie zrobić to z obu nóg. W tym przypadku muszą być całkowicie płaska i ściskane.

Po opanowaniu tych wspina zaczynają komplikować ćwiczenia. Spróbuj unieść biodra i nogi dotykowej nad głową. Lub podnieść je prostopadle do podłogi i zacząć obniżać lewo i prawo, rozwijając w ten sposób dolnej strony prasy.

ćwiczenia wolnostojące

Teraz można rozpocząć wykonywanie najbardziej skutecznych ćwiczeń dla dolnej prasy. W pozycji stojącej takie uznane kopać nogami.

Mahy stopy mogą mieć inną trajektorię i amplitudę. Start z najprostszym – Mahi się na wysokości pasa. W tym przypadku, dolna noga można wyginać trochę, ale górna musi pozostać wyprostowane. I zwrócić uwagę na inny bardzo ważny punkt – podczas huśtawki dolnej nogi powinny być mocno na podłodze całej stopy.

Po opanowaniu bezpośrednie mahi, zacząć robić okrągłe, które powinny alternatywną ścieżkę, a nie ich pierwszy od lewej do prawej, a następnie od prawej do lewej. Dodatkowo komplikować Mahi to możliwe, dzięki czemu nie włączyć i izolacji. Oznacza to, że należy najpierw wykonać ćwiczenia na dolnej prasie 20-30 razy jedną nogą, a potem drugą.

Stopniowo potrzeba doprowadzenia do poziomu Mahi klatki piersiowej, szyi i podbródka. Kiedy można zrobić 20 Huśtawki na głowie, to będzie można powiedzieć, że masz dość dobry poziom przygotowania fizycznego.

Ćwiczenia na pasku

Kolejny etap – poziomy pasek. na poziomych prętów ćwiczeń można zrobić w taki sam sposób, jak w pozycji stojącej. Jedyną różnicą jest to, że teraz masz dostępu mahi z dwóch nogach. I można zrobić je przed nim, i w różnych kierunkach – lewo lub w prawo.

W tym artykule, podstawowe ćwiczenia na dolnej prasy zostały opisane. Dla tych, którzy opanowali go i chce zrobić następny, będą pasowały do różnych programów specjalnych centrach fitness i siłownie. Najważniejsze – nie zatrzymują, a dodatkowe cale nie zepsuje talii!