250 Shares 9251 views

Jak narysować Pegasus? przewodnik krok

Jako starożytnej greckiej legendy, PEGASUS – mitycznego uskrzydlonego konia, który pojawił się z kropli krwi pokonał Medusa w chwili, gdy Perseusz ściął ją. Ponieważ koń urodził się w początkach oceanie, że starożytni Grecy według legendy został nazwany potężna rzeka pas ziemi, został nazwany Pegasus, co tłumaczone z języka greckiego oznacza „turbulentny przepływ”. Szybkość i łaska Pegasus zjednała sobie do serc wielu bohaterów, którzy marzyli, aby ją posiąść. Dzienne i nocne zasadzki pięknego konia przez miejscowych myśliwych osobliwości na Górze Helicon, gdzie Pegasus raz, kopyta na kamieniu, przymusowe do bąbelków fioletowej barwie strumienia. Niezwykły kolor wody, a jej niezwykły smak służył jako źródło inspiracji poetyckiej Hippocrene (aby stworzyć „horse-power”).


Większość pacjent był w stanie zobaczyć upiorne konia; Najszczęśliwszym miał zaszczyt oglądać Pegasus blisko, w odległości kilku kroków (tak blisko, że wydawało się tylko o możliwe do osiągnięcia upragnionego obiektu). Jednak nikt nie był w istocie nie może sobie pozwolić, aby złapać legendarnego konia, bo w każdej chwili mógł machać skrzydłami i uciec poza horyzontem, pozostawiając ludziom stan zdumiony. Wolność miłujących stwór został ujarzmiony przez młodego greckiego wojownika Bellerofonta po bogini mądrości, Athena dał mu magiczną uzdę. Bellerofont okrakiem Pegasus dokonuje wyczynu – uderzył ziejącego ogniem potwora – Chimera. Po tym zwycięstwie nietrzeźwy umysł i Bellerofont wyobraża sobie nowy wszechmocny bóstwo. A nasz bohater leci do Olimpu wziąć należne mu miejsce wśród bogów. Zeus jest tak zły, że zabił bohatera z dumnego serca, a Pegasus otworzył swoje podwoje. I odtąd piorun Pegasus był na terenie zakładu w piorunów Zeusa, przynosząc mu błyskawice i grzmoty. Od tamtej pory, cudowne stworzenie jest patronem wszystkich poetów.

A teraz dowiedzieć się, jak narysować Pegasus. Myślę, że to będzie łatwe dla osób posiadających co najmniej co niektóre umiejętności w dziedzinie sztuk plastycznych. Aby poradzić sobie z tym proste zadanie jest całkiem możliwe! Specjalnie dla was poniżej przedstawia sposób jak narysować etapy Pegasus.

1.Nachnem z głównej części ciała – magicznego konia. Tak będzie o wiele łatwiej później zidentyfikować ważniejsze szczegóły.

2. Teraz tworzymy naszego szkicu bardziej zrozumiałej formie, na których wciąż musimy ciężko pracować. I, oczywiście, nie zapomnij o bardzo ważny element – skrzydła. Odkąd zastanawiał się, jak narysować Pegasus, znajomy z charakterem musi jeszcze przejść, który został przedstawiony do Ciebie na początku artykułu.

3. Teraz wyciągnąć ciało Pegasus, dorisovyvat kopyta, ogon i grzywę.

4. Następnie należy wykonać szkic skrzydeł. Skrzydła Pegaza składać się z piór, jak ptak. Według własnego uznania jest jak rysować ołówkiem Pegaza, w którym obecny foreshortening stworzenie. I może być mądry, aby używać programu komputerowego? W tym przypadku zamiast ołówka – kursora.

5. części uzupełniają skrzydeł.

6. Teraz wyciągnąć nasze szkice jaśniejszy kolor lub inny kolor pióra i pędzla należy usunąć wszystkie linie pomocnicze. To – predzavershayuschy etap w naszej lekcji na jak narysować Pegasus.

7. Teraz można pomalować wspaniałego konia.

Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy! I teraz wiem, jak narysować Pegasus. Powodzenia!