580 Shares 8080 views

Jean Reno: biografia i filmografia. Najlepsze filmy wyposażone Zhana Reno

Nie ma chyba nikogo, kto nie lubi filmów z Zhanom Reno. Po wszystkich taśm z jego udziałem są podstawą zarówno detektywa i komedii nowoczesnego i pięknego francuskiego kina. Jak Zhana Reno – jest to wielka przemiana aktorem w komiksie, poważnych, a nawet romantycznych bohaterów. „Kino Europa” – to encyklopedia reżysera, który podkreśla 11 filmów z aktorem, który stał się jego charakterystyczny i najbardziej popularne. Ale o tym później, ale teraz niech dowiedzieć się, gdzie się urodził, dorastał gdzie studiował Jean Reno. Jego biografia mówi, że nie wszystkie i nie zawsze otrzymują bardzo łatwe życie.


Dzieciństwo i młodość

Urodzony Jean Reno, którego prawdziwe nazwisko brzmi Juan Moreno, 30 lipca 1948 in Casablanca. Jego rodzice byli imigrantami z Andaluzji, moja matka pracowała jako szwaczka, a ojciec – w druku. Kiedy chłopiec miał 12 lat, rodzina przeniosła się do Francji. Kiedy chłopiec miał 17 lat, jego matka zmarła. To było bardzo trudne do przebywania w kraju bez obywatelstwa, a ponieważ Jean poszedł dobrowolnie przez dwa lata w armii francuskiej. W tym momencie zdał sobie sprawę, że Mummery – jego hobby i zawód aktora jest idealna dla wyrażenia jego istoty. Po armia facet zaczął naukę w szkole dramatu w Paryżu, który był kiedyś ukonczone ludzi jak Dide Flaman, Klod Brasser i wsp., I był przekonany, że działalność ta będzie zapewnić jej przyszłość. W międzyczasie, w celu uzupełnienia budżetu rodziny, musiał pracować jako kierowca, celnika, księgowy. A kiedy nasz bohater w końcu zrozumiał, że nie może żyć bez teatru, był pseudonim – Jean Reno. Jego biografia, jak widać, zaczyna się pojawiać nie jest najlepszy, miał bardzo napięty, ale później Jean będą nagradzani za cierpienia i wierny do snu.

fatalne spotkanie

Teatr stał się sensem życia Jean, bo poszedł do studia Rene Simona, gdzie brał lekcje aktorstwa. W 1974 roku zaczął uczestniczyć w telepostanovkah, wykonywane na scenie teatru Ecco Homo. Telewizora „Jeden sekret dnia” był pierwszym aktorem w próbce filmowej. W filmach Jean pierwszy pojawił się w 1979 roku, grał w filmie „Hipoteza skradzionego obrazu.” W ciągu najbliższych kilku lat grał w film niskobudżetowy, że nie pasuje do naszego bohatera. Dopiero spotkanie z Luca Bessona, który w 1983 roku zacznie brać Renault w prawie każdy z jego taśmy. I zaczął ich owocną współpracę w 1981 roku, gdy Jean zagrał w Bessona „przedostatni”, który doskonale przyzwyczajony do roli i pokazał się w najlepszym świetle. Następnie, w 1983 roku ukazał się „The Last Stand”, a następnie przez Luc i Jean nie były jedynymi współpracownikami, ale także dobrymi przyjaciółmi. Filmografia Zhana Reno zaczęła rosnąć skokowo. Zagrał w takich filmach jak "czysto osobistym materii" (1985), "I Love You" (1986), "The Red Zone" (1986) i innych. Wkrótce Besson zaproponował mu główną rolę w filmie "The Big Blue", który jest ona jednym z 11 obrazów, które zostały wymienione powyżej.

Pierwszy symboliczny rola

Jean Reno, którego filmografia obejmuje wiele obrazów, grał w filmie „Big Blue” w 1988 roku. Luc Besson starał, tworząc swój pierwszy anglojęzyczny arcydzieło, a Renault otrzymał długo oczekiwany uznanie. W tym filmie, nasz bohater grany przez włoskiego Enzo Molinari, który wychował się na greckiej wyspie i zaprzyjaźnił się z mężczyzną, Jacques (Jean-Marc Barr). Ojciec Jacques był nurkiem i jeden został zabity podczas zbioru ostryg. A stało się to z powodu złamanego sprzętu. To trwa wiele lat, dzieci wyrosły i opuścił wyspę. Inicjatorem spotkania w 20 lat dał Enzo. Jak się okazało, dwaj przyjaciele byli zaangażowani w to, aby nurkować bez powietrza i wziął udział w mistrzostwach świata. W czasie spotkania w Enzo minęło wiele tytułów, a także do tego gorliwy postawy wobec dokonań Jacques, którzy nie zwracają uwagi na to. Później, Joan – pracownik agencji ubezpieczeniowej, zakochuje się w Jacques i podąża za nim na Sycylię, gdzie osobiście nadzoruje najbardziej niebezpiecznym pojedynku między przyjaciółmi. Każdy z nich stara się prześcignąć innych, oni zatonął głębiej. Oni ostrzegali, że to niebezpieczne, ale Big Blue – sens życia. Próbuje pobić rekord Enzo umrzeć, Joan mówi Jacques, że była w ciąży, ale to nie powstrzymało go od innego niebezpiecznego nurkowania …

Filmy z Jean Reno dość często kończą się tragedią, która sprawia, że krzyk publiczności z ekranów. Ten wzór stosowany do nagrody „Cesar”, ale otrzymał tylko nagrodę za najlepszą ścieżkę dźwiękową i dźwięku. Muszę powiedzieć, Jean Reno, który od tego momentu zaczął uzupełniać filmografię, głównie kultowe role odgrywane jest tu po prostu świetnie.

„Operacja” Gulasz „”

1991 ukazał się w kinach tego wspaniałego filmu, który jest również uważany za najlepszy z tych, gdzie nasz bohater. Jean-Mari Puare zaproszony Renault w taśmie do roli Filippa Bule – nieustraszonego kapitana francuskiej inteligencji. Dokładając wszelkich starań, stara się zapobiec dostaw broni dla ważnej osoby z Francji. Aby wykonać tę operację w ringu Sekretarza, która funkcjonuje na konsul włożona środków do słuchania. Wszystko poszło zgodnie z planem, dopóki to bardzo sekretarka nie zamierza jechać na wakacje. Oznaczało to upadek całej operacji. Aby wiedzieć, które pojawiły się z bohaterami do załamania wakacyjnym, warto zobaczyć ten obraz, który nie ma sobie równych odgrywa Zhan Reno. Filmografia mu godne najwyższej pochwały.

„Obcy”

Ta komedia będzie odwoływać się nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Słusznie nadana klasyków francuskiego kina lat 90., ale dla naszego bohatera rola ta była przez prawie na samym szczycie świata. W tym filmie Reno odgrywa poważną, ale jednocześnie zabawne hrabia Godefroy, który chciał, aby cofnąć się w czasie i naprawić swoje błędy tam. Jednak czarodziej, który pomógł mu w tym, gdzieś popełnił błąd, a licznik był w odległej przyszłości, gdzie spotkał się z jego potomków. Jean Reno, którego wzrost wynosi około 190 cm, wyglądał na bardzo imponujące w filmie u boku młodego sługi Jacques (Kristianom Klave). Zostały one mylone ze sobą w korytarzach czasu. W międzyczasie, staraliśmy się wrócić, dostał się do wszelkiego rodzaju zabawnych sytuacji. Ta komedia może być bezpiecznie zawarte w liście „Top Filmy z Zhanom Reno.”

"Leon"

Ten wzruszający obraz Luca Bessona podbił serca milionów widzów, film był szalony sukces i wielu dziś przeglądając go z przyjemnością. Wiele filmów z Zhana Reno powodować zarówno łzy i uśmiechy i podziw. Ten obraz – nie wyjątkiem. Besson napisał scenariusz filmu przez 30 dni i wzięło 90! Jest to doskonały przykład na to, że nawet przy stosunkowo małym budżecie można stworzyć arcydzieło, najważniejsze – znaleźć dobrych aktorów, którzy dają wszystkie uczucia i emocje bohaterów. To, co zawsze sprawia, Jean Reno. Jego film zagłębia się w duszy, a to jest niemożliwe, aby zapomnieć. W tym filmie bohater – Leon – jest zabójcą, ale spotkanie z cute dziewczynka Mathilda (Natalie Portman), grał go powoduje poważne, a czasem okrutnym człowiekiem zmieniającym się tuż przed naszymi oczami. Był przyzwyczajony do ukrywania swoich uczuć, nie poddawał się emocjom, nie miał prawa do słabości. Jednak, że przyjazne uczucia, które powstały między nim a dziewczyną otworzył najlepszą jakość Leona, zaczął się martwić, martwić się o kogoś, kto uczy się być człowiekiem. Tragiczny koniec filmów dowodzi, że cuda się nie zdarzają, a każdy ma swoje tylko pustynie. Finał jest niemożliwe do oglądania bez łez, a teraz chce się ponownie i ponownie zmienić, więc bez wątpienia należy do listy „Top Filmy z Zhanom Reno.”

"Jaguar"

To zdjęcie zostało usunięte przez Francisa Webera w 1996 roku. Na działce znajduje się zwyczajne spotkanie trzech osób w windzie luksusowego hotelu. Byli Indian, jego tłumacz i próżniak Fransua Perren. Ostatni (Jean Reno) poszukuje bandytów, a pozostałe dwa również musiał uciekać z własnych powodów. Spółka złożyła do pracy w lesie Amazonii, i tam się z nimi najbardziej niesamowitych wydarzeń. Nie wszystko można opisać, to lepiej, aby zobaczyć obraz co najmniej raz i cieszyć się wspaniałą grę aktorów.

„Purpurowe rzeki”

Mathieu Kassovitz zaprosił Renault w 2000 roku, to taśma do roli komisarza policji, którzy będą musieli dowiedzieć się, kto zabił dziewczynę w prestiżowej uczelni w Alpach, a wraz z innymi policji, będzie szukać osoby, która uniosła dłoń do zbezcześcić grób dziecka. Okazuje się, że te dwie zbrodnie są połączone, mimo że zostały popełnione w różnych miejscach. W rezultacie, ludzie odkrywają prawdę – straszna i paskudny, a co najważniejsze – śmiertelną dla obu stron. Gra charyzmatyczny Renault tutaj, jak zawsze, jest poza pochwały.

"Wasabi"

Zherar Kravchik idealnie dopasowane aktorów i 2001 dał światu tę wspaniałą komedię o policji Hubert, odgrywanej przez Reno, udał się do Japonii z Francji, gdzie żyli w czasie swego starego przyjaciela i córką. O ostatnie, nawiasem mówiąc, on niczego nie przed wydarzeniami, które Rozwijający się w filmie znać. Jego pierwszą i jedyną miłością jego życia zmarł, pozostawiając dziecko i … dużo pieniędzy. Jak się okazało, odziedziczył nie tylko rodziny, ale także yakuza. Oraz sposoby, w których Hubert poszedł z przyjacielem, sprawiają, śmiech, mimo powagi sytuacji i działki.

"Love Story"

Ten obraz Daniel Thompson został wydany w 2002 roku. Felix (Jean Reno) i Rose spotkał się raz na lotnisku, gdy w Paryżu doszło do strajku i odwołane wszystkie loty. Przez przypadek, byli na miejscu, gdy dzielą pokój, czekając na loty. Całkowicie różni ludzie czują się skrępowani razem, ale dopiero początek … W tym filmie Jean Reno przekształca się w prawdziwy romans.

„Pechowy”

Komedia, wydany w 2003 roku, sprawia, że można śmiać się aż do teraz. W więzieniu w tej samej komórce byli Quentin i Ruby. Oba są bardzo podobne jakikolwiek sposób, aby wydostać się z więzienia, ale z jednym celem dla dwojga – aby znaleźć pieniądze na Ruby raz ukradł z mafią i ukrył. Nie tylko, że są one ciągle pecha, więc bardziej dobroduszny i wesoły Quentin całym filmie denerwuje tępy i poważnego partnera. Tutaj znowu, tragiczny koniec znowu łzy, a gra naszego bohatera, który wykazał się nie tylko negatywne cechy charakteru, poza pochwały.

„Korsykański”

W 2004 roku Alain Berberian wziął wspaniały film o smoothie i prywatny detektyw w jednej osobie – Jack Palmer. Dostał za zadanie znaleźć w kliencie Korsyka uciekł notariusza. Nawiasem mówiąc, w szczególności do roli Jean Reno nauczył się mówić z akcentem Korsyki. Raz na miejsce przeznaczenia, uświadamia sobie, że jest to łatwe zadanie zamienia się najbardziej, że nie jest to misja szpiegiem.

"Chef"

Jean Reno, którego filmografia jest uważana w tym artykule, w 2012 roku, wystąpił w roli utalentowanego ale nieudanej kucharza, który miał wkrótce też stał się papieżem. Raz pozbywa się swojej naturalnej nieśmiałości i zatrudnił znanego kucharza – Alexander Lagarde. Ten ostatni nie jest szczególnie zadowolony ze swoim asystentem, ale to dopiero początek …

Sprawdziliśmy z was te 11 kultowych ról, które odegrały Jean Reno. Jednak nie oznacza to, że wszystkie inne zdjęcia nie zasługują na uwagę. Wszystkie z nich są ciekawe i smaczne, choćby dlatego, że pojawił się niezwykłą i utalentowaną Jean Reno.