125 Shares 3190 views

40 szpital, Jekaterynburg: Opinie lekarzy, lista rzeczy. Jak dostać się do szpitala, 40 Jekaterynburg?

Wybór szpitala położniczego – jedno z głównych zadań przyszłych rodziców. Powinien on znajdować się w pobliżu domów, wyposażone w sprzęt medyczny używany w różnych patologicznych przypadkach w czasie ciąży. I, oczywiście, pracownicy muszą być profesjonalne. Każdy punkt zaludnione istnieje kilka szpitali położniczych, a wśród nich, przeczytać recenzje, odwiedzić agencję może zdecydować się na bardziej odpowiednie. Jekaterynburg nie jest wyjątkiem. W tym artykule będziemy mówić o tym oddziale położniczym numerem 40.

Informacje o lokalizacji i kontakt

40 szpital (Jekaterynburg) znajduje się w Miejskim Szpitalu Klinicznym numer 40. To, z kolei, można znaleźć na stronie – Wołgograd ulica, nr domu 189. Helpdesk ciążowy szpital otwarty jest codziennie od 9 rano do 7 wieczorem, z przerwą na lunch od 14.00 do 15.00. Zadzwoń i zapytaj o wszelkie informacje, prosimy o kontakt: 8-343-297-98-48. Wstęp jest przeprowadzany przez całą dobę, bez przerwy. Drzwi wejściowe są wyposażone w domofon i otworzyć zdalną ochronę.

40 szpital, Jekaterynburg. oddzielanie

Obiekt składa się z kilku bloków. Na przykład, kobiety mogą być przesyłane do „Położniczego wydziału patologii ciąży numer dwa.” Szpital wspierana również przez płci pięknej, która dopiero niedawno dowiedziałem się, że moja matka. Są one przesyłane do konsultacji w „dziale Położnictwa patologii wczesnej ciąży.” wziąć lekarzy w innych jednostkach na innych kwestiach. Na przykład, w „dziale Ginekologii”. Funkcja zegara uwięzienie i urzędy pocztowe. Istnieją również jednostki dla noworodków, ich reanimacji.

Jak dostać się do szpitala 40 (Jekaterynburg)?

Instytucja otrzymała paniom w kierunkach Lekarzy żeńskiej konsultacji, w przypadku przywozu swoich pracowników pierwszej pomocy, a także umowy z firmą ubezpieczeniową. Stanowiły kobiety z normalną ciążę o okresie ponad 36 tygodni, i zaburzenia w okresie 32 tygodni. Aby uzyskać bezpłatną opiekę medyczną powinny być podejmowane z polityką MHI, rosyjskiej wymiany karty paszport, kierunek klinice kobiecej części miasta, jak również świadectwo urodzenia.

Department of Pathology wczesnej ciąży (przed 24 tygodni) i późniejsze określenie (32 tygodni)

Wiele kobiet wybrać odpowiedni dla siebie 40 szpitala. Jekaterynburg posiada obecność wielu z tych szpitali, ale jest to jeden z najlepszych w swoim rodzaju. Jest to wielokondygnacyjny budynek. Znajduje się na ósmej kondygnacji liczby Liga 3, gdzie znajdują się kobiety we wczesnej ciąży. Urządzenie jest przeznaczone do trzydziestu miejsc. Head – lekarz najwyższej kategorii M. K. Kiselova. Departament hospitalizowanych kobiet z zagrożonej poronieniem w mniej niż 24 tygodni z niekompetencji szyjki macicy, odmiedniczkowe zapalenie nerek, a także zespołu hiperstymulacji jajników po zapłodnieniu in vitro. Ten blok stosuje się technikę, która zapewnia terapeutyczne dla nałożenia kołowej spoiny. Jest on używany tylko w dwóch szpitalach w mieście. Dział Lekarze zbadane wszystkie kobiety w ciąży, które były hospitalizowane z różnymi rodzajami zaburzeń extragenital.

Zakład Patologii urodzenia aborcji ma 40 miejsc siedzących. Głowa jest OG Selifanova. W tym bloku brać kobiety w ciąży z różnymi patologiami. Na przykład kobiety, u których zdiagnozowano cukrzycę, raka, chorób neurologicznych, i tak dalej. Stosuje się takie metody diagnostyczne, takie jak USG, KTG, Doppler, amnioscopy. Lekarze pracujący w biurze, procedury medyczne wykonywane przed porodem: szyjka przygotowany ujawnienia używając pałeczek Laminaria lub cewnika balonowego i innych. Oznaczeniami wykonywane cięcia cesarskiego i sterylizacji.

Ginekologiczny i po porodzie jednostka. Usługa „Personal Położnik”

Szef pierwszego bloku – lekarz położnik SV Shibanov. Dział przeznaczony jest dla 60 osób i ma siedzibę w latach 70-ych XX wieku. Brać kobiety w ciąży z różnych chorób ginekologicznych. Jednostka po porodzie został obliczony na 70 miejsc. Izba pojedyncze i podwójne. Na jednym bloku – prysznic i WC. Istnieje osiem oddzielnych komór dla jednej osoby z indywidualnym WC. Kieruje działem – lekarz najwyższej kategorii TP Brykova. W jednostce poporodowej przeprowadzonych testów laboratoryjnych, ultradźwięków stosowane antybiotyki, sonikację prania odprowadzanie ssania stosować szwy kosmetycznych. przepisywane również fizjoterapię do wszystkich kobiet w ciąży, które powielane światło dużych dzieci, bliźniaki lub młodych matek, którzy przeszli cesarskiego cięcia.

40 szpital, Jekaterynburg mogą być dumni, za usługę „Prywatne położnika.” Usługa obejmuje fotografię i filmowanie w sali rozładowania, hospitalizacji w Superior Izby kobiet oczekujących na dziecko od 37 tygodni. Serwis oferuje łóżka w pokojach dwuosobowych. Zadawaj pytania i umówić na wszelkie pytania prosimy o kontakt: 8-343-297-98-75.

Instrukcja dla kobiet w ciąży

Nadaje się długo oczekiwany czas narodzin małego człowieka. Powiedzmy, że wybrało 40 szpital (Jekaterynburg). Co zabrać ze sobą? warunek obowiązkowy – jest dostępność wszystkich niezbędnych dokumentów. Wszystkie niezbędne elementy, które będą potrzebne w szpitalu, to najlepiej zwrócić się do lekarza, odwiedzić w przeddzień 40 szpitala. lista Jekaterynburg Oferuje on takie same rzeczy jak innych rosyjskich miastach. Ta lista standard: szlafrok, nocnych koszul, shlopki, produkty higieniczne (mydło, szczoteczka do zębów i pasta, uszczelki, grzebień) rzeczy dla noworodka i dokumentów. Dla dzieci biorących kapelusz, skarpetki, pieluchy „szorstkie”.

oddział położniczy

Szef służby położniczo ginekologicznego lekarz jest w najwyższej kategorii – O. V. Butunov. 40 lekarzy szpitala (Jekaterynburg) w zasadzie mają najwyższą kategorię, stale podnoszą swój poziom zawodowy. Z wybranym lekarzem może zawrzeć umowę na dostawę, która może być zarówno w poziomie i pionie, jak i utrzymania ciąży. Pozwoliło to na obecność swoich mężów w czasie dziecko na świat, a nawet współżycie z krewnych w osobnym oddziale poporodowym.

Szef oddziału położniczego jest E. M. Fialko. Jednostka znajduje się na trzecim piętrze. W swojej strukturze istnieje siedem indywidualny klan, w którym nie może być tylko jedna kobieta w ciąży i jej partnera oraz dwie sale operacyjne. Poród w szpitalu 40 – Jekaterynburg można nazwać jednym z najlepszych – używasz kardiotokogrammy, badania USG i koagulację osocza argonu podczas cięcia cesarskiego.

Opinii o ustanowieniu

W opinii kobiet na macierzyńskim okręgu 40, gdzie były ich dzieci, reagować zupełnie sprzeczne. Niektórzy mówią, że lekarze obecna przy porodzie, szorstki, czasem podnieść swoje głosy. Kobiety cierpią uwagi zastrzeżenia, że położna, o ich niezdolności do zachowywać się podczas procesu. Inne matki, wręcz przeciwnie, opisał przyjazne nastawienie personelu, mówią ich profesjonalizm i cierpliwość. I wielokrotnie wskazywała na pojawienie się osób niepowołanych w pokoju rodzinnym, które mogą uwalniać uwag w trakcie dostawy.

Wiele opinii wyróżnić takie plusy: Kamery czystość, codzienna zmiana pościeli oraz prześcieradła. Pojedyncze i podwójne pokoje z wysokim komfortem prysznicem i WC w pokoju. W oddziałach trzech ludzkiej wygody znajduje się na podłodze. Pociski są w każdym pokoju. Również w Izbie ma głośnik, przez który alarm, kiedy trzeba iść do procedury lub w sali jadalnej. Ta innowacja, większość kobiet zostały oznaczone jako duży plus w organizacji szpitala. Przy każdym łóżku jest przycisk alarmowy, aby zadzwonić do personelu. Oznaczono smaczne i urozmaicone jedzenie.

Niektóre dziewczyny nie rodzą się w kierunku kliniki dla kobiet, ale z powodu nieoczekiwanej chwili doszedł do siebie w szpitalu 40 (Jekaterynburg). Odpowiedzi potwierdziły niezawodność w recepcji w takich przypadkach. Kobiety mówią o obecności generycznego piłki ręcznej i wygodne łóżko – transformatora. Dla partnera dostawa człowiek powinien mieć jałowy garnitur, zmiana ubrania, buty. Pre-on musi zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej, aby przejść testy. Po porodzie, pokoje jednoosobowe są dozwolone wizyt rodzinnych.

Kobiety zauważyć gotowość większości pracowników, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące pielęgnacji noworodków, szczególnie na temat karmienia piersią. Pielęgniarki powiedzieć i pokazać młodym matkom, jak zastosować do niemowląt karmionych piersią, jak je swaddle, umyć i tak dalej. Wiele opisać starannego uwagę pediatrów do dzieci, ale istnieją pewne negatywne opinie na ten temat. Na przykład kobieta pisał o częstych nieobecności pielęgniarki, która miała być na oddziale z wcześniaków. Zauważono również terminowości karmienia dziecka i kontroli higieny.

Reasumując

Mieszane opinie, prawdopodobnie związane z pracą różnych zmianach specjalistów. Ponadto, jest to konsekwencja subiektywnego postrzegania kobiet w połogu. Tak, jedna z kobiet jest szczęśliwy, aby jej pomóc, a drugi – wspomina ekscytujący moment z nieprzyjemnych uczuć. W szpitalu ogólnym 40 (Jekaterynburg) różne zawodowe personelu medycznego, wyposażone w niezbędne przedmioty i specjalnego sprzętu, różnych usług, komfortu i czystości komór.

W pracy tej instytucji dokładniej można znaleźć na stronie internetowej kliniki. Lista rzeczy w 40 szpitala (Jekaterynburg) opublikowany w tym samym miejscu. Oprócz bezpłatnych usług, jest różnorodna lista zapłaty, które można znaleźć w sprawie ustanowienia telefon pomocy serwisowej. Macierzyństwo szpital numer 40 jest otwarty przez całą dobę. Na początku porodu i kobiety zawsze będzie świadczyć niezbędną pomoc.