142 Shares 6773 views

medycyna "Rinorin". instrukcja

Preparat „Rinorin” (spray) zawiera chlorek potasu, sodu, wapnia, chlorek benzalkoniowy, i oczyszczoną wodę. Narzędzie pomaga przywrócić wilgotność błony śluzowej nosa, ułatwienia usunięcia nadmiaru wydzieliny, wirusy, brud i bakterie. Lek ma działanie antyseptyczne. Sole wapnia, potasu i sodu, zapewniają izotoniczność (podobny skład chemiczny osocza). chlorek benzalkoniowy niszczy błony komórkowe patogennych bakterii ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, zapobiega mnożenie i rozmnażanie się wirusów. Za pomocą „Rinorin” (użytkownik potwierdza) zwiększa efekt terapeutyczny leków przeznaczonych do leczenia jamy nosowej (czynnik zwężający naczynia i typu przeciwalergiczny).

powołanie

Lek zaleca się do zapobiegania alergii, chorób wirusowych układu oddechowego. Lek jest szczególnie skuteczna w postaci suchej lub niskiej temperaturze, w zakresie wysokich stężeniach ludzi w obszarach kondycjonowanym powietrzem lub ogrzewanie. „Rinorin” lek Podręcznik zaleca, jako środek do zapewnienia opieki higienicznej błony śluzowej nosa zarówno u dorosłych, jak i dzieci, aby wyeliminować bakterie, wirusy, alergeny. Lek jest wskazany do kierowców i pasażerów pojazdów, osób popełniających częstych podróży samolotem. Leki przepisywane osobom, które mają więcej niż czterdzieści minut, w pobliżu pracujących urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Środki stosowane w celu zapobiegania ostrej infekcji dróg oddechowych u niemowląt.

Przeciwwskazania

Lek „Rinorin” (ręczne ostrzega o IT) może być stosowany w obecności nadwrażliwości na jej części. W praktyce żadne przypadki negatywnych skutków dla płodu, matki lub dziecka. Jednak medycyna prenatalna i karmienie piersią jest dozwolone tylko na zalecenie lekarza.

Lek "Rinorin". Instrukcje: skutki uboczne

Praktyka nie jest ustalona negatywnego wpływu leków na organizm w trakcie użytkowania. Tle nadwrażliwości mogą wystąpić reakcje alergiczne. Kiedy wydaje się, aby przerwać leczenie lub profilaktykę, należy skonsultować się z lekarzem.

medycyna "Rinorin". Instrukcje użytkowania

Przed użyciem, czapka jest usuwany. Pierwszy wniosek powinien zostać wydany w małej ilości powietrza. W ten sposób uzyskuje się jednorodnej mgły. To łatwością nacisnąć delikatnie w obszarze poziomej końcówką dyszy posiadający cylinder pionowo. Nawadniać jamy nosowej płytko włożony do końcówki nozdrza. Należy podawać ostrożnie, aby uniknąć obrażeń. Zaleca się, aby wyprodukować jeden do trzech zastrzyków do każdego otworu nosowego. Dopuszcza się stosowanie dużych dawek, w obecności nadmiarowej ilości wydzielin do eliminowania lub skorupy z nosa. Czas stosowania nie jest ograniczona.