158 Shares 6736 views

Lista Film 2015 nowości. Co nowego rosyjskiego kina 2015: lista najlepszych filmów

Pytanie nuda jest dość ostra w ostatnich latach. Jednym z głównych sposobów na dobrą zabawę jest kino. Jednak widzowie stają się zbyt wrażliwe, aby ich zadowolić i jest prawie niemożliwe. Dzisiaj patrzymy na listę nowości kinowych 2015 roku i powiem wam krótki opis.

przerażenie

Zaczniemy, być może, z najbardziej kontrowersyjnych gatunku. Jeżeli zawodnik może być określona przez liczbę efektów specjalnych, komedia na poziomie humoru i dramatu na podstawie zagadnień poruszonych w niej problemów w związkach, a horrorów ludzi jak różne rzeczy. Ktoś, kto lubi „boo-momenty”, niektórzy wolą masakrę, a trzeci jak opresyjnym i zastraszenia atmosfera. Więc można docenić nowości kinowych 2015 roku. Lista jest imponująca.

 1. "Paranormal aktywny 5: duchów".
 2. "Krampus".
 3. „Wizyta”.
 4. "Last Rites".
 5. „Wciąż jesteśmy tutaj.”
 6. „Demony czerwca.”
 7. "Slender".
 8. "Crimson Szczyt".

Od jakości każdego z filmów Można argumentować, ale smak i kolor, jak wiemy, wszystkie znaczniki są różne. Większość filmów wskazówek nowomodny „realistyczne” i nakręcić dobrą ilość czarnego humoru. Jednak mogą one odstraszyć chyba że niedoświadczonego widza. Zatem lista nowych filmów w 2015 roku w horrorów, jest mało prawdopodobne, aby przynieść Ci wiele nowych odkryć.

komedia

Wiele osób woli się zrelaksować, oglądając filmy tego konkretnego gatunku. Lista nowości kinowe 2015 obejmuje szereg obrazów w tym kierunku. Niestety, nic nie niezapomniany został wydany w tym roku. Te opcje, które będziemy oferujesz, choć zawarte w nowych elementów filmu 2015, lista najlepszych filmów są mało prawdopodobne, aby prowadzić.

 1. „Wakacje”.
 2. „Księżyc oszustwo”.
 3. „Boże Narodzenie”.
 4. "Superforsazh!".
 5. "Supernyan".

Nawet tytuły tych obrazów staje się jasne, czego się spodziewać, coś nadzwyczajnego i nowego nie mają. Stare, oklepane historie o rodzinie wakacje, dzieci i parodii. Dlatego też, jeśli są dostępne, aby zobaczyć komedię z 2015 roku, lepiej dać się łatwo.

Jednak pomimo faktu, że lista nowych filmów w 2015 roku nie jesteśmy szczęśliwi w tej dziedzinie, są inne gatunki, które przyniosły nam wiele nowego i ciekawego.

dramat

Och, to gatunek, że ludzie zawsze byli w stanie strzelać niezależnie od kraju. Dlaczego jest to, że nie rozumieją, czy tak bardzo nam wszystkim jest to, że zdjęcia z tego rodzaju uzyskuje się przez najbardziej spektakularny? Kino Nowe produkty 2015 roku, których lista będzie teraz obecne są bardzo zróżnicowane. Istnieją filmy i ludzka konfrontacja z naturą i uniwersalnych wartości i mierny, ale wzruszające sytuacje życiowe.

 1. "Survivor" ( "powracający").
 2. „Marsa”.
 3. "Defender".
 4. „Kopciuszek”.
 5. „Fala”.
 6. "Stonewall".
 7. "Chappie".

Lista nie ma końca. Po tym wszystkim, zaprezentowaliśmy nowości film 2015 roku? Lista filmów prezentowanych tutaj, warto uczyć się i zobaczyć co najmniej kilka zdjęć z niego dla własnego rozwoju. Historie są oryginalne i pozwoli Ci nauczyć się nowych rzeczy.

sadyzm

Ten gatunek, oczywiście, nie istnieje, ale kosztowałoby to zrobić. Ostatnio bardzo popularne są opowieści o tym, jak niektórzy ludzie, inni torturowani i doprowadzony do punktu. Nazywają to dramat nie włącza język, ile trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby usunąć te obrzydliwości? Jednak teraz nie chodzi o dyrektora oraz dwóch ściśle określonych wzorów, które są zawarte w nowości kinowych 2015 roku.

Lista najlepszych filmów, według ekspertów, jest możliwe, aby rozpocząć z obrazem „Pięćdziesiąt odcieni szarości”. Film, luźno oparty na uznanej powieści opowiada historię dziewczyny, dziewicy, zakochał się w zboczeniec milionera i o ich związku. wartość artystyczna jest trudna do przecenienia. Kocham wygody? Seksualne „Gry”? Co ten film jest trudno powiedzieć.

Co jeszcze w tym gatunku, można dodać nowe pozycje Film-2015? Lista filmów kontynuuje malowanie „Kto tam?”. Tutaj widz pokaże horror ludzką, złowione w sytuacji bez wyjścia. Przykładowa rodzina człowiek zostaje sam w domu w weekend, a tego samego wieczoru poprosił o schronienie dwóch młodych dziewcząt, z którymi naturalnie niewierny żonie. A rano zaczną budować z niego linę i tortur. Który promuje ten obraz? Wartości rodzinne? Nie pomóc obcych? Obojętność na innych? To pozostanie tajemnicą, a na końcu filmu. Co chcieliśmy powiedzieć reżysera?

komiksy

Ten gatunek nie występuje w filmach, lecz na nim filmy są regularnie usuwane. Zdecydowaliśmy się wziąć go od siebie tylko dlatego, że nie każdy człowiek lubi oglądać komicznych bohaterów książki. Ale mimo to, nie możemy ignorować nowości kinowych 2015 roku. najlepsza lista jest nadal na czele gatunku.

W ubiegłym roku zaszczycił nas z dwóch filmów opartych na komiksach. Po pierwsze – jest to kontynuacja „The Avengers”, zatytułowany „Era Ultron”, opowiada nam o już ustalonej zespołu w walce z nowym wrogiem.

Drugi – „Ant-Man”, powie o cudach „nowoczesnego” technologii i pokazuje następny znak wybity z ich lęki i niepokoje.

bojownicy

I tu jest gdzie hulanki. Hollywood zawsze był znany tylko dla tego gatunku. Mówimy to o filmie w 2015 roku, nowych elementów. Lista składa się z filmów, które zostały opublikowane po raz pierwszy.

 1. "The Last Witch Hunter".
 2. „Człowiek z A.N.K.L.” ( "Agentów A.N.K.L.").
 3. "Jupiter rosnący".
 4. "Echo of War".
 5. "Rozbieżne 2".
 6. "American Ultra".

Chciałbym napisać więcej, ale to nie będzie działać. Niestety, nowy film nie jest usuwany tak dużo. Duże zapotrzebowanie są znane wszystkim z serii, która będzie ostatecznie przekształcić się w prawdziwy serii.

Action-2

A teraz nadszedł czas, aby powiedzieć o lecie movie-news 2015. Lista filmów uzyskuje dosyć smutny, ponieważ w rzeczywistości, w ubiegłym roku, dyrektorzy nie usuwa niczego nowego i nie pochodzić z dowolnego unikalnego wszechświata.

 1. „Gwiezdne Wojny 7”.
 2. "Carrier 4".
 3. "Szybcy i wściekli 7".
 4. "Terminator 5".
 5. "Jurassic World" (już 5th w serii).
 6. "Mad Max 4".
 7. "Bond 24: Widmo".
 8. "Credo: Rocky dziedzictwo".
 9. "The Hunger Games: Jay peresmeshnitsa".
 10. "Mission Impossible: Plemię łobuz".

Liczby przerażają. Jest tak interesująca i opłaca się strzelać materiałów tak oklepane, że ludzie wychodzą z inercji, żeby zobaczyć znajome nazwisko? Jednakże, podczas gdy widz jak widzimy na ekranie i 10 th i 20-ego już irytujące filmu, bo nic innego nie jest usuwany.

Kreskówki

Być może jest to jedyny gatunek, który nadal zachwycać nas każdego roku. Animacja staje się coraz bardziej inteligentne, ludzie są wymyślanie nowych znaków, obrazów, a co najważniejsze, te bajki nie boją się pokazać dzieciom.

Porozmawiajmy o filmie-news latem 2015 r. Lista filmów bezwarunkowo może prowadzić „Puzzle” obraz animowany. Widz będzie zapoznanie się z wewnętrznego świata dziewczynka, która przechodzi przez trudny okres w swoim życiu. Ten zespół jest poświęcony, jakie emocje są generowane i zarządzane przez dziecko, i nie tylko. Bardzo miły i pouczające kreskówki, które uczy nas wszechstronność mecz.

„Dom” – kolejny film animowany o kosmitach. Działka jest coś mgliście przypomina „Chicken Tsypu”, ale z tego wszystkiego, nakręcił wiele lepiej i pozwala nam zobaczyć, że pomimo faktu, że wszyscy ludzie (i nie tylko) różni, mamy wiele wspólnego.

„Minions” – side-story lub prequel (nazwać to, co chcesz), o małych żółtych ludzi, znanych nam z filmu animowanego „Despicable Me”. Widz pokaże swoją historię o tym, jak dostali się do podziemia i zaczął pomagać Gru.

„Hotel Transylwania 2” – kolejny mały otwór. Wiesz, co się dzieje, gdy wampir i ludzkie mają dzieci, a czego oczekiwać od testu, jeśli zamiar nauczyć dziecko do latania.

„Do piekła iz powrotem” – „pie w twarz” z plasteliny animacji wyraźnie dorosłego humoru dla tych, których poziom inteligencji powyżej Wzór ten pozwoli Ci się zrelaksować i dobrze bawić. Po tym wszystkim, co może być bardziej zabawa niż życie nowoczesne ludzie idą do piekła?

Rosja

Na rosyjskiej Akademii Filmowej każdego roku mówi, że nasze kino dociera do wszystkich dużych wysokościach, ale międzynarodowe uznanie naszych filmach nie otrzymali. Co można powiedzieć o wiadomościach rosyjskiego kina-2015? Lista, choć imponujące, nie jest szczególnie zróżnicowana. Policjanci i gangsterzy, War – dwie charakterystyczne cechy kina narodowego, a także jej głównym tematem, ale nawet w tym przypadku istnieje kilka zdjęć, które są warte szczególnej uwagi.

Termin „30”

Pomimo faktu, że z tego filmu jest wyraźnie dęte „Comedy Club”, tylko jeden opis zdolności interesariuszy. Co się dzieje, gdy pechowy pod względem relacji będzie próbowała zorganizować 30 razy w miesiącu?

„Głosy wielkiego kraju”

Oczywistą i undisguised PR show "The Voice". Pokażemy intryg i relacji między uczestnikami programu. Dla ich aspiracji, wzlotów i upadków.

„Mafia: Gra o przeżycie”

Ale to warto próbować naśladować amerykańskie hity. Jednym z najbardziej ambitnych projektów po „Night Watch”. Film opowiada o niedalekiej przyszłości, w której karta „Mafia” nabył niewspółmierne skalę … To tylko gra zamieniła się w życiu i jej uczestnicy zaczęli umierać za prawdziwe. Film jest pełen pościgów, przygody i sci-fi historia. Czy gracze będą w stanie przetrwać?

"Bogatyrsha"

obraz animowany, naśladując przedmiotem „Braveheart”, tylko w orszaku rosyjskich podań ludowych.

Jak widać, kino rosyjskie nadal wybiera się z dołu, w którym był, chociaż miał to zrobić przez długi, długi sposób. Przynajmniej aktualności rosyjskiego kina-2015, który podajemy listę Miejmy nadzieję, że tak.