261 Shares 5403 views

Jak zostać partnerem YouTube. Jak złożyć deklarację w sprawie partnerstwa

Jest mało prawdopodobne, że ktoś z World Wide Web użytkowników przynajmniej od czasu do czasu nie wygląda tak popularne na zasobie jak YouTube, w poszukiwaniu interesującej wideo i potrzebnych informacji – tutaj to naprawdę prawie wszystko. Ale, że za pomocą tej witryny, można uzyskać dobre dochody, nie każdy wie. Obecnie jednak coraz częściej usłyszeć pytania o jak zostać partnerem YouTube. Jak trudno jest ta procedura? Jakie są wymagania dotyczące zasobów dla swoich partnerów?

Dlaczego warto zostać partnerem?

Nie jest tajemnicą, że na Youtube, możesz przesłać różne filmy. To wymaga jedynie rejestracji, która wymaga sporo czasu. Film można obejrzeć w ogóle bez niego. Dlaczego więc zostać partnerem?

W rzeczywistości, partnerstwo z tego zasobu dostarcza wiele dodatkowych funkcji. Aby rozpocząć, będziesz w stanie przesyłać dłuższe filmy, a jakość. Ale to nie jest głównym atutem.

Partnerstwo z tej witryny pozwala również zarobić. Skąd pochodzą pieniądze? „YouTube” kanał daje możliwość umieszczenia reklamy i zarabiać. W rzeczywistości, ta praktyka jest od dawna dynamicznie rozwijającym się, powiedzmy, w USA i Europie: za pomocą tego rodzaju współpracy ludzie dobry dodatkowy dochód (dla niektórych bardzo aktywnych użytkowników serwisu dawna źródłem wynagrodzenia zasadniczego). Mamy te same osoby są po prostu zaczynasz się zastanawiać, jak zostać partnerem YouTube. I chociaż do uzyskania zgody zasobu nie jest tak łatwe, wysiłek jest tego wart.

Ilu partnerów są Youtube?

Oczywiście, kwestia wysokości dochodu z filmu zainteresowanych użytkowników zasobu najbardziej. Tyle zarabiają partnerzy YouTube?

W rzeczywistości, to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ miesięczne wynagrodzenie zależy od wielu czynników. Jeżeli jesteś partnerem tego zasobu, można zarobić reklamy kontekstowej. Oznacza to, że dochód zależy od tego, jak wiele osób go na link reklam podczas oglądania filmu. W związku z tym więcej subskrybentów i zwykłych „fanów”, tym więcej pieniędzy można zarobić.

Z drugiej strony, zysk zależy od reklamy. Są to reklamy dla skierowania, które płacą 0,05 centów, a są takie, które są warte 1 $.

Oczywiście, nie dostaniesz pełnej kwoty. Youtube daje swoim partnerom od 50 65% zysków. W celu określenia dokładnej kwoty z góry jest prawie niemożliwe, ponieważ tutaj jest czynnik behawioralny: dzisiaj łączem reklama może przejść 200-300 widzów, a jutro – 20-30.

Jak zostać partnerem YouTube?

Jeszcze parę lat temu, aby stać się partnerem tego zasobu została ona dość trudna. Na początek trzeba było sporządzić deklarację i wysłać go, a następnie musiał czekać na list z magicznym słowem „partner potwierdził Youtube».

Na szczęście, w 2012 roku, zaczęła się zmieniać zasad. Dziś, aby być partnerem znacznie łatwiejsze. A jeśli nie pochodzą bezpośrednio negocjować z oficerami zasobów, można spróbować współpracy z partnerami YouTube, ponieważ mają prawo do zapewnienia niezbędnego status na swoim kanale. Obie te metody są wygodne i zostaną omówione poniżej.

Muszę napisać oświadczenie?

Jak już wspomniano, w momencie, którzy chcą stać się partnerami musiał złożyć oświadczenie. Dziś to nie musi, podobnie jak w większości krajów, w tym prawo uchylić. Nawiasem mówiąc, mieszkańcy niektórych krajów nie kwalifikują się do współpracy z serwisu, więc najpierw przeczytać listę.

Jeśli rejestracja partnerem kraj jest dozwolone, a następnie spróbuj to wszystko zrobić samemu. Zrozumiałe jest, że trzeba mieć swój własny kanał na „YouTube” z dużą ilością popularnych filmów i abonentów, którzy są stale patrzy.

W swoim profilu po prostu trzeba podłączyć kanał zarabiać. Następnie oferty zasobów wypełnić formularz (wszystkie pytania są proste i jasne). Czasami trzeba jeszcze poczekać na decyzję zasobów ludzkich, jak oni potwierdzić dane, które złożyli i kanał dopasowania ich wymagania.

Jakie są wymagania zasobów?

Jeśli jesteś zainteresowany na pytanie jak zostać partnerem YouTube, należy wiedzieć, że właśnie o kanał i niewielką liczbę regularnych widzów – nie wystarczy. Partnerzy wymagania dotyczące zasobów są dość wysokie, jak w rzeczywistości, a potencjalne zyski.

Na początku warto zauważyć, że kanał nie powinna być mniejsza niż tysiąc subskrybentów. Ponadto, każdy pobrany film trzeba patrzeć nie mniej niż 10 tysięcy razy. Zgadzasz się, aby przesłać nowe filmy często i regularnie (co najmniej 1-2 nowe tygodnie). Twój kanał musi mieć co najmniej jeden film o charakterze komercyjnym.

Ponadto, istnieją pewne wymagania co do przesłanych rolek. W szczególności muszą być unikalne i chronione prawem autorskim. A jeśli mają one elementy, które nie zostały utworzone (na przykład, aranżacja muzyczna), trzeba mieć prawa do korzystania z nich. W przeciwnym razie rozplanowane prace zostaną uznane za plagiat, ale to sprawia, że nie da się współpracować z „YouTube”.

Który film jest zabronione?

Oczywiście, w tym zasobu są ścisłe zasady, że każdy partner jest zobowiązany do przestrzegania. Mówiliśmy już o plagiat – wideo są sprawdzane, a jeśli stwierdzi naruszenie praw autorskich rozdarcie Partnerstwa.

Ponadto zabrania się publikowania filmów, które zawierają wyraźne nieprzyzwoitych scen. Oddzielny temat – obraźliwy język, a także dyskryminacja pewnych osób lub grup osób, co jest niedopuszczalne. Twój film nie może zawierać wulgaryzmów ani przemocy. Zakazane filmy demonstrujące wykorzystywanie nieletnich, lub zawierać sceny zażywania narkotyków lub propagandy ich odbioru.

Zawartość którą próbujesz pisać powinno być sprawozdanie, które mogą być błędnie interpretowane. Filmy i w żadnym wypadku nie mogą zawierać zachęt (w dowolnej formie) do nielegalnych lub niebezpiecznych działań.

Wymogi te powinny uważnie i sprawdzić wszystkie filmy za „przestępstwa” pobranych, jak często stają się przyczyną awarii partnerstwa.

Co do tworzenia filmów, aby zarobić?

Jeśli masz już kanał z dużą ilością treści, kwestia ta jest prawdopodobnie nieistotne. Jeśli jesteś początkujący i po prostu rozejrzeć się różne możliwości uzyskiwania dochodów w Internecie, można dowiedzieć się kilka przykładów.

W szczególności, jest to dość popularne filmy szkoleniowe. Jednocześnie ludzie zdjąć wszystko: uczy się zrobić fryzury i stylizacji włosów, manicure Szczegóły publikuje różne zajęcia fitness. Jest też wideo, nauczyć się grać na różnych instrumentach muzycznych, filmów gotowania, i tak dalej .. Niektórzy obywatele rosyjscy mieszka teraz w innym kraju, publikuje raporty wideo o funkcjach życia za granicą, a doświadczeni turyści uczyć początkujących wybrać ciekawych miejsc. Tutaj, rzeczywiście, jest gdzie hulanki ochotę. Oczywiście, można zrobić i dla bardziej poważnych prac. Co najważniejsze, wybrać, co naprawdę jesteś dobry, a do tworzenia filmów, które są interesujące, zrozumiałe i użyteczne. Pamiętaj, że Twoje zarobki zależą od liczby abonentów oraz regularnych widzów.

Alternatywnym sposobem, aby pieniądze z Youtube

W niektórych przypadkach „Youtube” może odrzucić wniosek o partnerstwie. W takich przypadkach nie ma innego wyjścia – YouTube głównymi partnerami w Rosji. Fakt, że oni także mają prawo do dzielenia się monetyzacji i zarobki na treść.

Na przykład dość popularny jest sieć Vlogpro Youtube partner. Ponadto, istnieją inne środki, które mogą być dostępne. W szczególności, „X-Media cyfrowe” jest chyba największą firmą na rynku dystrybucji mediów. A ostatnio, takie jak prawo do otrzymania Video „Dziękuję, Ewę”. Organizacje te są swego rodzaju pośrednik między tobą a „YouTube” (nie oznacza to, że zasady publikowania wysokiej jakości treści i prawa autorskiego nie może spełnić).

Co trzeba dołączyć do grupy? Będziesz musiał napisać wniosek o swojej chęci do współpracy (w postaci wolnej) i przesyła je do grupy e-mail. Wtedy tylko czekać na wynik.