542 Shares 4202 views

Dieta dla łuszczycy

Stabilny stan pacjenta z łuszczycą zależy od równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie jest przesunięta w reakcji alkalicznej. Stworzenie środowiska z przewagą zasad, trzeba wycofać z diety większość produktów, które syntetyzują cząsteczki kwasu. Maksymalna wzbogacić menu źródła alkaliczne. Tak przygotowane diety łuszczycy.

1. W celu zmniejszenia zawartości kwasu

Przez żywności kwasotwórczych są te, które zawierają duże ilości białka. Są różne rodzaje mięsa, ser, ser, groch, soczewica. Znacznie zwiększa poziom kwasowości w użyciu alkoholu i kawy.

Łuszczyca dieta ogranicza inną grupę produktów, które zwiększają poziom kwasowości w organizmie. Substancje zawarte w niej reakcji z alkaliami, zmieniając ich właściwości są zniszczone. Ten sam cukier, słodycze z wysoką zawartością nim, takie jak słodycze. Drugie miejsce „zjadacze powód” bierze wypieki z białej mąki, makaronu, za nimi jest tłuste oleje roślinne i zwierzęce. Jeśli dieta będzie dominować powyżej produktów, które przyczyniają się do tworzenia się w środowisku kwaśnym, pogarszają łuszczycy. Wybór potrawy jest skierowany w przybliżeniu w stosunku 1: 4 w kierunku produktów alkalicznych.

Nabyte umiejętności w przygotowaniu diety, żmudne badania możliwych kombinacji wkrótce pozwala łatwo nawigować przydatnych kombinacji produktów i wyeliminowania czynników, które naruszają równowagę.

  • Nie można je kwas sobą wielu źródeł, na przykład, różne skrobie. Skrobię i słodycze. Mięso z przystawką tłuszczu. Fat danie główne i deser słodki.
  • Nie można zjeść za jednym posiłku cukier i słodycze.
  • Nie smaż żadnego mięsa lub ryby. Ryby, w rzeczywistości, nie ograniczają w ilość. Wybór mięsa baraniego jest uzasadnione, nie więcej niż 2 razy w tygodniu.
  • Dieta dla łuszczycy wymaga porzucenia zwykły ocet. Jeśli to konieczne, lekarz może zdecydować ocet, mniej destrukcyjny organizm.
  • Wykluczyć produkty zawierające środki konserwujące, środki polepszające smak, barwniki do żywności lub innych dodatków chemicznych.
  • Uważnie struktury zużywanych leków, niezależnie od ich przeznaczenia.

2. Aby zwiększyć poziom ługi

Niezawodny dostawca zasad w organizmie wiele owoce, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne cechy ich wyboru.

W celu zwiększenia poziomu alkalicznym soku cytrynowego biorąc, świeżo wyciśniętego, rozpuszczono w szklance wody. Sprzyja tworzeniu środowisku zasadowym wpływa ananasa, moreli, mango, papaja, winogrono, pomarańczowy i grejpfruta. Efektem zwiększenia soki z tych owoców.

Wskazane jest, aby przejść leczenia wsporczej wód mineralnych alkalicznych.

Teraz, że jest to niemożliwe.

  • łuszczyca moc zorganizowany bez żurawiny, rodzynek, śliwek i suszonych śliwek, bez jagodami.
  • Jabłko, melon i banan nie łączą się z niczym w jednym posiłku. Te owoce mogą jeść tylko w oderwaniu od wszystkich produktów.
  • Pomarańcze, mandarynki, wszystkie inne owoce cytrusowe i gotowane posiłki z nich, zwłaszcza soki, niepołączone z całych ziaren, nie może być łączona z produktów mlecznych.
  • Wiele warzyw są bogate w alkaliami dostawców do organizmu. Ale wykluczyć z diety powinny być wszystkie rodziny psiankowatych, począwszy od ziemniaków oraz pomidorów i oberżyny, papryki wszelkiego rodzaju wykończenia. Zminimalizować zużycie brukselka, rabarbaru, squash i roślin strączkowych.

Dieta dla łuszczycy na podstawie pozostałych warzyw. Mogą być spożywane na surowo lub gulasz z dodatkiem wody. Zawierają soki warzywne z marchewki, buraki, pietruszka, szpinak, cebulę, seler.

Podstawą codziennego menu obejmuje buraki, szparagi, kapusta, biały-headed, łodygi selera, ogórek, marchew. Listę uzupełnia sałata, cukinia, słodki ziemniak (aka słodkich ziemniaków). Dynia, kukurydza, pieczarki, groszek, soczewica może być w małych ilościach. Korzystnym nakrętka – migdałowym. O jedną trzecią dziennej dawce przypada na kaszek zbożowych. Zboża zawierają nasiona lnu, nasiona słonecznika i sezamu.