783 Shares 8166 views

Buraki paszowe produkować dobre zbiory

Buraki – jeden z najbardziej popularnych warzyw korzeniowych z naszych ogrodników. Można go znaleźć na niemal każdym miejscu. Zakład nie jest bardzo kapryśna, ale wielu ogrodników, zwłaszcza początkujących, może powstać pytanie: czym nakarmić buraki, tak aby zebrać jak najwięcej upraw? W rzeczywistości, nawożenie ramach tej uprawy – to ważne dlatego, że przemawia do nich bardzo dobrze. W zakładzie lubi zarówno organiczne jak i nawozy mineralne.

Więc, co karmić buraki? przygotowując grunt pod nim powinien już rozpocząć się jesienią. Aby to zrobić na miejscu, w którym ta kultura zostaną posadzone na wiosnę, rozrzutu nawozu, a następnie kopać na glebę. Agronomów rozważyć taką moszczu zdarzeń. Rozrzutnik kopanie – główny rodzaj karmienia kultury. Nawóz w okresie wegetacyjnym w razie potrzeby. Jednak w tym przypadku, proces ten jest uważany za opcjonalne.

Na pytanie, co karmić buraki, nie ma innej odpowiedzi. Wraz z odchodów w spadku pola powierzchni pod powinien być stosowany oraz nawozów mineralnych. Najlepszym wyborem w tej chwili są fosfor potas. nawozy azotowe, na przykład, azotan sodu, stosuje się w sprężyny, bezpośrednio przed sadzeniem. Azotan sodu na drodze – jeden z najbardziej korzystnych zaprawiania buraków. Ta kultura w procesie wzrostu pochłania dużo sodu. W tym samym czasie, może być stosowane, jak bor zapłodnienia. Są one, podobnie jak azot, wprowadza się do gleby częściej. Ale można je traktować tylko nasiona, jeśli jest to pożądane.

Nawożenia buraków sezon wegetacyjny jest również przeprowadzane w większości nawozów. Szczególnie ważne w tym kontekście jest od drugiej połowy lipca i na początku sierpnia. Jest to czas, gdy buraki są aktywnie rozwijających się korzeni. Im rosnąć silny i smaczne, konieczne jest nawozić buraki azotan amonu i superfosfat. Te dwa rodzaje opatrunki stosowane często w początkowej fazie wzrostu, ale tylko w przypadku, gdy nie jest widoczne opóźnienie rozwoju roślin.

Ważne jest nie tylko wiedzieć, co karmić buraki, ale także w jaki sposób to zrobić. Korzenie tej rośliny, a nawet w takim przypadku, jeśli jest ona osłabiona, że nie jest konieczne, aby dotknąć. Dlatego nawozy stosowane są w bruździe wykonanej po obu stronach rzędami. Ich głębokość powinna być 4 cm od rzędów buraków znajduje się w odległości 7 cm, w jednym z rowków, aby superfosfatu w drugim – .. saletry. Ten ostatni może zostać wymieniony bez mocznika. Ponadto, rowki są pochowani i pojone klombu.

W tym przypadku, jeśli z jakiegoś powodu nie chcą karmić nawozów upraw, mogą być stosowane do zwykłego popiołu. Jest wykonana ze szkła w serialu metrów. Użyj tego nawozu może być w każdym sezonie wegetacyjnym. Dobrym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie odchodów dla drobiu (1 * 10) lub dziewanny (1 * 8). Zużycie materiału w tym samym czasie – 1 litra na metr rzędu.

Nie mniej ważne niż karmienie i nawadnianie to buraki. Ta kultura plan mało wymagająca. , Aby rośliny dostać wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują, muszą jednak być podlewane co najmniej raz w tygodniu. Łóżka są wypełnione w tym samym czasie bardzo silnego. Najlepiej jest korzystać z ciepłej wody. Częstotliwość podlewania powinna być zwiększona do 3 tygodniowo w czasie upałów.