477 Shares 5717 views

Victoria Ruffo kino, biografia, zdjęcia

Każdy z nas w latach 90. oglądając słynną serię Mexican TV „Simply Maria”. Ciekawa aktorka Victoria Ruffo – osobowość jest bardzo popularny, nie tylko w swojej ojczyźnie, ale również na całym świecie. No cóż, dowiedzieć się trochę więcej o swojej ulubionej aktorki.

biografia

W 1962 roku, w dniu 31 maja w Meksyku urodził Starlet meksykańskie telenowele Victoria Ruffo. Dziewczyna była przeciętna rodzina: rodzice – urzędnicy, dwie siostry uczennice – są takie same jak ona. W szkole, na jednej z sesji zdjęciowej album, fotograf powiedział niestandardowy wygląd młodej Wiktorii i jej szczegółów artystycznych. Radził dziewczynie spróbować swoich sił w teatrze, a ona wzięła tę przestrogę poważnie. Ruffo brał udział we wszystkich przedstawieniach szkolnych, parał się różnymi rolami, pilnie uczy poezji i prozy przez serce. Samokontrola i dyscyplina pomógł jej kompetentnie przygotować się do egzaminów wstępnych, które mijała śpiewająco. Po szkole, Victoria Ruffo został studentem prestiżowej stolicy meksykańskiego Akademii Andres Soler, gdzie studiował aktorstwo rzemiosła.

debiut

W wieku osiemnastu lat po raz pierwszy na ekranach przed meksykańskich widzów pojawia się młody i utalentowany Victoria Ruffo. Filmy, w których zagrała w takich wczesnych latach, nie były bardzo popularne, ale dali jej szansę na przygotowanie się do dalszych, bardziej poważnych projektach. Pierwsza popularna telenowela, z udziałem aktorki – „Problemy lekarza” Wkrótce następuje drugiej głównej roli Victoria w serialu „Predator”, którego popularność w latach od premiery było tylko nierealne. Ratings młoda aktorka szybko rosła, a zanim otworzył drzwi do świata kina.

triumfujący rola

W 1989 roku, ludzie w niemal wszystkich krajach świata, nie patrząc w górę, oglądając pokaz „po prostu Maria”. W centrum opowieści – Młoda, naiwna dziewczyna kraj, który przybył do stolicy, aby spróbować szczęścia. Ta rola odgrywana przez Victoria Ruffo zdobyła serca wszystkich fanów telenoweli. Następny popularna rola, aktorka była w ramach projektu „Młodzi dla dorosłych”, gdzie zagrała Consuelo. Należy zauważyć, że seria danych otrzymanych największą popularność nie jest w domu, w Meksyku i krajach byłego Związku Radzieckiego. Victoria Ruffo wielokrotnie poleciał do Moskwy i wzięli udział w strzelaninie rosyjskich reklamach, programach telewizyjnych i doniesień prasowych. Nasi producenci są nawet zaproponował jej, aby pojawić się w kinie narodowym, ale wolała pracować dla dobra kraju.

Victoria Ruffo: seria nowego tysiąclecia

Czas przesuwa się do przodu, lata udało się nawzajem, a „zero” Ruffo nie może pełnić rolę młodych provincials dziewcząt. Była to prawdziwa kobieta z mody, meksykańska gwiazda filmowa, a zatem rola nowych telenowelach ona wybiera właściwe. Jeden z najbardziej znanych dzieł Victoria – „Przytul mnie mocno” Kristina Rivera Potem przyszedł serii „macocha”, w którym grał Ruffo Maria. Bardzo świeże telenowele, które zostały sfilmowane z jej udziałem – "In the Name of Love", "Triumph of Love", "Korona łez", "Unloved" i "Amazonka".

życie osobiste

Z jej pierwszego męża, Eugenio Derbez związany los Victoria na planie „Simply Maria”. Wszystko Meksyk nalega na burzliwym romansie młodych aktorów i nie niskolechko opóźnić, ożenił się. Wkrótce w rodzinie aktora przyszedł pierworodny Jose Eduardo. Niestety, pierwsze małżeństwo z aktorką rozbił. Mąż po prostu nie mógł pogodzić się ze statusem gwiazdy z ukochaną i zaczął do wyrzucenia go. W 2001 roku Victoria znowu sprowadza się do ołtarza, tym razem z politykiem Omar Fayyada. Trzy lata później, Victoria, będąc już dość młody, rodząc bliźniaki – chłopca i dziewczynkę.