818 Shares 1677 views

Co zrobić w lecie w wiosce? Odpoczynek!

„Co należy zrobić w lecie na wsi?” – problem, który martwi wielu obywateli brakuje „proste” życia na wsi. Z jednej strony, są one gotowe do łączenia z naturą. Z drugiej strony, całkiem słusznie, myśleć dużo o jak spędzić lato na wsi z dala od źródła wody, w Internecie, a czasem nawet telewizor. Z mojego punktu widzenia, pytanie można odpowiedzieć tylko jednym słowem: „reszta”. Inną rzeczą jest to, że pojęcie „reszta” ma inne znaczenie dla każdego z nas. Dla mojego sąsiada, hydraulik wuj Wasia, podróż na drugi we wsi – to zawsze święto. Oznacza to, że niektóre dni nie można iść do pracy, a co za tym idzie, nie ograniczają się do podjęcia „odurzający płyn produkcji lokalnej,” mający „bimber” w starożytnej wypowiadając nazwę. Baba Faith kocha aby przejść do wsi, bo lubi „rój” na miejscu – kopanie, pielenie, przerzedzenie, a potem dumnie wyświetla nieprzystosowawczym mieszkańców miast pomidory i arbuzy, która podniosła się. Nawiasem mówiąc, jej wnuczka, piętnaście letnia Nina też z przyjemności jazdy na babci małego domu. Poprosiłem ją o tym, co można zrobić w lecie na wsi. Nina zaczerwienił się, ale potem powiedział: „No, chodzić, mówić iw ogóle ….”. Tłumaczone na prostym językiem, oznaczało to, że, w przeciwieństwie do swoich rodziców, babcia nazywa ją do domu o 22.00. Ponadto, istnieje Ninki wielbiciel, którzy po prostu nie będzie czekać, kiedy to po przyjeździe, i jest gotów wysłuchać niej każde słowo. Wreszcie, we wsi, gdzie jest to konieczne, aby uzyskać kilka dni, ale są osoby Ninkinogo wieku, wśród których niewątpliwie jest trendy. Miło jest czuć się pierwszy człowiek, a raczej kobietę, otoczony zielenią. Ale poważnie, co robić w lecie na wsi?

Pracujemy na zasadzie

Czy Jeździmy do nauki języka angielskiego? Szykując się iść na studia? Lub chcesz poczytać? Lepsze miejsce niż na wsi, nie znaleziono. Nie wspominając już o świeże powietrze, dosłownie aktywując pracę naszego mózgu jest zmęczony od miejskiego stresu. We wsi można iść do łóżka wcześnie, obudź się późno (lub odwrotnie), a następnie w spokoju i ciszy, przerywana tylko mooing pianie i mało znanych istot żywych, aby dowiedzieć się, co działo się przez cały rok. Co zrobić w lecie w wiosce? Uprawiania sportu, pisać wiersze, tak aby długie spacery, podziwianie łąk i lasów.

lechimsya

Świeże powietrze i wiejski spokój pomóc złagodzić stres, odporność doładowania. Spróbuj dodać do tego niemodnej, ale proste i smaczne tamtejsze jedzenie, schludny i niepasteryzowanego, po prostu „wyprodukowanego z mleka krowiego, ładowanie lub chodzenia, pracy fizycznej. Przekonasz się, że można pozbyć się wielu dolegliwości, począwszy od alergii, a kończąc na fakt, że miasto jest określany jako „dość”. Dobrze nudzić w miejscowości wygód, można zmienić swoje życie, wprowadzają myśli w porządku i zdrowia. Następnie, po powrocie, to będzie możliwe nowe siły, aby zanurzyć się w zgiełku miasta. W międzyczasie, można pływać, opalać się, chodzić boso i czerpać przyjemność z tego, że nie będzie musiał się spieszyć.

pomoc

Co zrobić w lecie w wiosce? Pomóc swoim dziadkom. Wiem, że ktoś nie lubi kosić trawę, wraz z dziadkiem naprawić ogrodzenie lub usunąć dziecięce (co ciekawe, nadal pozostanie w wioskach?). Wystarczy pomyśleć o tym: jeszcze kilka lat, a ty też staną się dziadkowie. I nagle, i wnuki nie chcą pomóc? Co zrobić w lecie w wiosce? Odpoczynku i pracy, budowania i pielenie, spotkać się i komunikowania się i pomagają się zrelaksować, usiąść i pracować na siebie, aby cieszyć się naturą i się nudzić w mieście. Krótko mówiąc, żyją i dobrze się bawić.