735 Shares 1171 views

Tone Cream "Iv Roshe" "zero braków": opinie klientów

Nie wszyscy natura obdarzyła idealną skórę. I nawet jeśli jesteś młody, pryszcze, zaczerwienienie, irytacja zepsuć swój wygląd. Oraz z lat do tych braków dołączyć zmarszczek na twarzy, pod oczami kręgi, i tak dalej. D. Co dziewczęta z nadmiernie tłustej, mieszanej lub suchej skóry? Nie można zrezygnować bez fundamentu. Ale często oznacza to, zamiast ukryć wady, nawet większe znaczenie do nich. Kolor idzie plamy, żółty, obieranie przydzielone i pryszcze czerwienieją jak maku w pszenicy. Lub tonalnik tworzy rodzaj maski na twarz, jak japoński młodej. Pod jej skórą tylko dusi. W tym artykule postaramy fundament „Iv Roshe” „zero braków”. opinie klientów stały się czołową informacje istotne dla opisu tego produktu kosmetycznego. Mogę rzucić ołówki korektory, fundacja, proszek i pozostawić tylko fundament? Załóżmy, zrozumieć szczegóły.

uszczelka

Oczywiście, butelki i okno – to nie jest najważniejsza rzecz w kosmetyce. Ale jeśli chcemy zmierzyć cały dzień był doskonały, musimy mieć fundament pod ręką. Dlatego ważne jest, że narzędzie nie przeciekał i nie rozmazuje się cały makijaż. Ton Cream „Iv Roshe”, „zerowe” Liczba braki opisane jako produkt elegancko opakowanej. Oznacza to sprzedawane w czarnym pudełku z złotymi literami. Wewnątrz jest to ciężkie szklane butelki trzydziestu mililitrów. Butelka wyposażona w pompy dozującej. To pozwala wycisnąć tyle kremu ile potrzeba. Zazwyczaj brak nacisku na dźwignię, aby zastosować do mycia na twarzy i szyi. Użytkownikom Podobał mi się fakt, że fiolka może być zamknięte (na przykład do transportu). Butelka wykonana z przezroczystego szkła. W ten sposób można tworzyć własne oczy w kolorze produktów kosmetycznych, ponieważ numery 000 lub 200, pokazane na opakowaniu, nie wszystkie jasne.

Ton Cream "Iv Roshe" "zero braki": Kompozycja

My nadal badać pole. Na tylnej części wskazanej kompozycji. Nic karnej, takie jak parabeny i innych wątpliwych substancji chemicznych. Producent podkreśla, że głównym aktywnym składnikiem kremów są ekstrakty z soi i chaber i mangiferin, wzbogacając skórę z witaminą E. Francuska firma „Yves Rocher” zapewnia także, że produkt został przetestowany kontrolą dermatologiczną. Marka jest dobrze znana na rynku patrząc po kosmetykach. Jej produkty są stosowane bez ryzyka alergii. W przypadku „zero” braki przedstawicieli „Iv Roshe” roszczenie fundament, który stosuje się specjalne pigmentów mineralnych, które są pokryte powłoką ekstraktu sojowego. Ta nowa substancja jest strukturalnie podobna do fosfolipidów skóry. Dlatego ton płyn dobrze łączy się z twarzy i nie tworzy efektu maski.

Tekstury, łatwość aplikacji

Sądząc jak ciężko nacisnąć dźwignię na pompie będzie zależeć od tego, ile krem wyciśnięte. Jeśli po naciśnięciu do końca, tyle pieniędzy, aby być stosowane do twarzy i szyi. Gdy makijaż zmienionej Wystarczy lekko nacisnąć dźwignię dozownika. Tone Cream „Iv Roshe” zerowe „braki” Liczba zwany czynnik o bardzo przyjemnym zapachu. Przypomina perfum „Black Vanilla”. Ale zapach jest słyszalny tylko wtedy, gdy stosowane, to znika i nie przerywać perfum. W fakturze, ten krem jest trochę jak płyn: światło, ale nie płynny. Łatwo jest rozmazany na skórze. Konsumenci zastosować go opuszkami palców lub pędzelkiem. Lekka konsystencja pozwala siłownia natychmiast wchłaniany do łączenia ze skórą. Twarz po zabiegu staje się jak aksamit.

Tone Cream "Iv Roshe" zerowe "braki": Rolety

Producent starał się zadowolić wszystkich, bez wyjątku. W linii kremów tonalnych „zero defekty w” każda dziewczyna wybierze produkt, który spełnia kolor jej twarzy. Rosjanie jako przedstawiciele krajów skandynawskich często cierpią z powodu faktu, że proszek i tym podobne, oznaczają inne firmy są zbyt ciemne dla nich, albo żółty. Ale „Iv Roshe” przewidziana „belosnezhek” tonu 000. I dwóch produktów posiada trzy zera: dla różu i beżu odcienie twarzy. Kolory w palecie kremów bardzo delikatnie i stopniowo zmieniać. Na przykład, 050 wzrosła niemal nie do odróżnienia od 000. Dla tych kobiet, które nie uważają się za Snow White, najbardziej odpowiednie „Beige sto”. Na opalonej karnacji lepiej jest zastosować dwusetnej. Najciemniejszy w składzie o wyraźną smuglyanok jest „Złota Setka”. Dla skóry z różowym półtony tan garnitur „Trzysta”.

obiecuje producent

Co obiecuje nam reklamuje ten produkt? Przede wszystkim, kompletny wady przebraniu. To nie wpłynie „maskę”. Płyn jest rozprowadzany równomiernie na części twarzy, najlepiej umieszczone na skórę, i stanowi doskonały gładką powłokę. Czternaście godzin pracy fundacji „Iv Roshe” zero „braki”. Ton powierzchni pozostaje świeży płyn nie płynie, nie wysuwa, nie zatyka się porów. Wręcz przeciwnie, skóra pod nim oddycha, jest dobrze nawilżone. Producent wskazuje, że zakres kremy tonalnych „zero braków” odpowiedni dla wszystkich. Środki eliminuje połysk tłustej skóry tłustej i suchej skóry mają peelingu. Maski IT słabości, takich jak trądzik, zaczerwienienia, cienie, rozszerzonymi porami i sieć naczyń włosowatych. A w dodatku, z powodu doskonałego połączenia z górnej warstwy płynu naskórka nie plami ubrania i telefon.

Co konsumenci mówią o nałożeniu na skórę

W tym aspekcie fundacja „Iv Roshe” zerowe „braki” Liczba zwane idealny. On ma bardzo lekką konsystencję. To nie jest płynna, ale raczej bardzo lekki i delikatny krem. Jest dobrze zacienione, nawet palcami, bez konieczności jakiejkolwiek gąbki lub byutiblendera. Ale na skórze, tworzy niejako łatwy szlak o gładkiej, doskonały dźwięk. Dziewczyny nazwał go idealnym narzędziem do makijażu w stylu naturalnym. To może być stosowana tonalnik i proszek i bronzer i rumieniec. Dekoracyjny „siedzi” na podstawie dobrych kosmetyków. Rzeczywiście, nie ma uczucie ciężkości, maska na twarz. Skóra oddycha, jest wystarczająco nawilżone. Krem nie plami ubrania i przedmioty. tylko produkty do spłukiwania: zmywacz mleko makijaż, hydrofilowe pianki olej. W fakturze, gęstość, zasięg i nawet kolor konsumentów umieścić korektor „zero braków” w „Iv Roshe” stała piątce.

przebranie

Oczywiście oznacza to, kupując kobiet z problemami skórnymi. Co mówią o konsumentów fundamentowych z trądzikiem? Shine i ślady po trądziku agenta naprawdę dobrze przebrań. Ale wielkie pryszcze, trądzik zapalny w skórze etap kremu wszystko inne zawiedzie. Posiadacze kombinacja skóry twierdzenie, że tłustości w strefie T znika, a twarz nabiera równomiernego koloru i zadbanym wyglądzie. Krem nawilża naskórek. Dlatego jest idealny dla skóry suchej. Szczególnie pochwalił fundament Girl „Iv Roshe” „zero braków” tone 200. Recenzje zapewnić, że płyn całkowicie ukrywa peeling, nie zatyka porów, nie pogrążyć się zmarszczek na twarzy. Wszystkie niedoskonałości skóry suchej nie tylko maskuje, ale z dłuższym stosowaniu znikają.

Czas działania

Producent twierdzi, że znaczy „praca” czternaście godzin. Ale to stwierdzenie jest tylko częściowo prawdziwe. Tone Cream „Iv Roshe” zerowe „braki” Liczba zwane wiarygodnym obrońcą dla skóry suchej. Nie obierania nie podkreślić, wręcz przeciwnie, maskuje wszelkie niedoskonałości, takie jak: podrażnienie, zaczerwienienie, itp ale posiadacze skóry tłustej i mieszanej są bardziej powściągliwi w ich chwale … Tak, krem likwiduje tłuste połysk i doskonale matuje. Ale po pięciu godzinach w wazeliniarstwo T-strefa pojawi się ponownie. Więc, co jest wymagane, aby dostosować makijaż. Jednak użytkownicy mówią, krem-płyn może kontynuować pracę bez żadnych problemów, ponieważ butelka jest zamknięta. Z powodu lekkiej konsystencji łatwo spoczywa na warstwach makijażu i idealnie zacieniony. Aby uczcić producenta, należy dodać, że w ciągu dnia sygnał pozostaje stały powodu mineralnych pigmentów.

opinie

Lider popularność była fundacja „Iv Roshe” wśród Rosjan to „zero braków” tone beżowy 200 opinii twierdzą, że wydawał się stworzyć „drugą skórę” na twarz – do tego stopnia, gęsta, ale bez efektu maski. Narzędzie to zastępuje wszystkie rodzaje korektory i korektorów, jako doskonały masek drobne niedoskonałości. Jednak duże pryszcze i podobne problemy, nie można całkowicie ukryć. Dziewczyny pamiętać również znośny tonalnika z dekoracyjnymi kosmetyków. Krem jest doskonały makijaż fundacja. Na przykład, ton „dwieście” różowy nosić dobrze kompaktowy proszek Barwa „Opal”.