854 Shares 3890 views

Frendzona – rodzaj przyjaźni między mężczyzną a kobietą

Frendzona – rodzaj przyjaznych stosunków między mężczyzną a kobietą. Ale istnieje taka przyjaźń jest jedna cecha – dziewczyna, wiedząc, że jak facet, nie reaguje na niego w zamian, ale ona mocno trzyma go przy niej. Zakochany młody człowiek w takiej sytuacji nie może nic zrobić.

Dziewczyny często nadużywają go, używając Człowiek do własnych celów, a zamiast tego zaproponował mu jedynie przyjaźń. Wentylator nadal oczekują i mają nadzieję, że przyjaźń prędzej czy później zamieni się w relacji miłości. To frendzona. Jak wydostać się z niego, jest to możliwe? W rzeczywistości, to działa trochę, tylko nieliczni odważyli się zrobić różnicę.

Przegląd

Należy zauważyć, że nie może być absolutnie w frendzonu jakiegokolwiek przedstawiciela silniejszej płci, nawet znanych i szanowanych samców alfa, ponieważ w tym przypadku cechy człowieka i jego sposób zachowania nie odgrywa dużą rolę, wszystko zależy od samooceny dziewczyny. można przyciągnąć ogromną liczbę osobników żeńskich, ale zatrzymać tylko dla każdej z osób, które naprawdę lubią.

Jako przykład, fakty z biografii sławnych ludzi. Na przykład, AV Suvorov – Blood Prince bohater narodu, słynny generał, który nigdy nie przegrał walki. Wiedział, że na własne oczy, że frendzona – nie jest to bardzo przyjemne miejsce. On brawami całej Europie, a jego własna żona nie postrzegają go jako człowieka, wolał innych.

Wiele kobiet początkowo nie mają na celu stworzenie pary, wolą dominować jeden lub więcej wielbicieli. Silny i pewny siebie panie wybierać kręgosłupa i zgodnych kobiet, ponieważ są one łatwiejsze do zarządzania.

Bilet do frendzonu

Oczywiście, prawo chłopiec z czci stosunek do płci żeńskiej bardziej narażone wiedzieć, że frendzona – to rzeczywistość. Doświadczony, praktyczne i raczej cyniczny człowiek jest mało prawdopodobne, aby zgodzić się służyć „Królową”. Ale w rzeczywistości, od tego nikt nie jest bezpieczny.

W tym przypadku, nie będzie w stanie uzyskać dużo czasu, aby być dla opcji panie wchodzą do tyłu. W tej sytuacji jedyną dziewczyną oferuje pobyt przyjaciół, a tylko będzie można zdecydować, czy trzeba taką relację.

Co to znaczy frendzona? Jak wyjść z tego?

Masz dwa możliwe sposoby, aby zmienić sytuację. Po pierwsze, można dokonać maksimum wysiłków i osiągnąć to, czego oczekuje się od ciebie dziewczyno. Lat do uzyskania pożądanego chód, wygląd, głos, i tak dalej. dzień i noc, aby zarobić fajne auto. Po drugie, można zrobić wszystko powyższe, ale nie zapomnieć co frendzona. Nie gwarantuje to pokochasz swoją piękną damę. Można zmienić dla własnego dobra, dla dobra Jego cel. W tym przypadku, można spędzić swoje zasoby, czas, pieniądze, doświadczenie i tak tylko na siebie. I spędził wysiłek z pewnością dostarczy Ci nowe możliwości. A jeśli dajesz swoją moc i cenny czas tylko do kobiet, to może po prostu wydać swoje zasoby na marne.