746 Shares 1776 views

„Perła” ( „Pehorka”): a wszechstronny przędza produktów letnich

Wśród zaskakującej różnorodności gatunków nowoczesnych przędz ręcznie przędzy dziewiarskiej zajmują znaczącą część włókien naturalnych i mieszanych są najbardziej odpowiednie dla lekkich letnich rzeczy – sukienki, bluzki, kostiumy kąpielowe, zestawy dla dzieci, czapki. Prezentowana publikacja powie o jedno przędzy z pięknym nazwą „Pearl”.

przędza Meet "Pearl"

„Pehorka”, znany producent przędzy w Rosji, został umieszczony „perłę” jako letnia wariantu przędzy, która obejmowała równie obecny bawełny i wiskozy. Komponent bawełna jako prawdziwy przędzy z włókien naturalnych zapewnia wysoką higroskopijność, jej oddychalność i komfort użytkowania. Wiskoza sprawia, że dzianina miękkie, delikatne, płynące, pięknie drapeable i mocno trzymać formę, nie pozwala mu rozciągać i odkształcać. Istotną zaletą przędzy „Perła” ( „Pehorka”) jest to, że rzeczy dzianiny wykonane z niego, absolutnie nie podrażnia skóry. oni również nie powodują reakcji alergicznych, nawet u bardzo małych dzieci i klientów o wrażliwej skórze. To taki wspaniały produkt oferuje „Pehorka”.

„Pearl”: historia nazwy

Bawełna-wiskoza struktura przędzy nie tylko sprawia, że ubrania z tej przędzy komfortowe i wygodne, ale także nadaje jej nowe właściwości dekoracyjne. Niezwykła skręcanie i dołączył bawełna, wiskoza dla nowej oryginalnej technologii, które nie były wcześniej używane, daje przędzy wspaniały perłowy, wizualnie przypominający szlachetny-matowym wykończeniem perły. Jest to ciekawy jakości znajduje odzwierciedlenie w tytule.

Cecha przędza

„Bubble” ( „Pehorka”) jest wytwarzany w postaci zwojów standardowej wadze 100 g. Długość gwintu wynosi 425 m, co również jest zaletą, ponieważ przędza jest bardzo ekonomiczne. Mistrz tkaczy docenić „perła”: jako nici do szycia letnich rzeczy, to ma wiele zalet. Dziane artykuły lekkie i wygodne, ponieważ powietrze pomiędzy skórą i internecie krąży swobodnie bez przegrzania lub stagnacji. Dlatego przędza stosowana w tworzeniu dotykając veshchichek dzieci – z trzewiki i skarpetki do czapki, brodźców i strój: nawet w najgorętsze dni w takich ubraniach dziecko jest wystarczająco wygodne. „Perła” ( „Pehorka”) jest idealny nie tylko dla oryginalnych bluzek dziewiarska damskich, bluzki, kostiumy kąpielowe, letnie kapelusze, ale również siatki męskie sweter.

Ponadto światło daje szlachetny połysk przędza dzianiny elementu święta i powagi. Ta właściwość jest używana przez wysokiej klasy artystów w tworzeniu ekskluzywnych sukienek wieczorowych.

parametry dziewiarskie

Przędza „Perła” ( „Pehorka”) jest uniwersalny: to samo jest z powodzeniem stosowany w drutach i szydełku. Masters szydełkarki twierdzą, że gwint jest doskonała „opada” na dzianiny na maszynie 4 i 5 stopni.

Na drutach producent zaleca najlepszy od ich wielkości – № 2-2,5. Dziurka przykład w tym przykładzie wykonania dziania jednego centymetra kwadratowego zawiasów 4, na poziomych i pionowych rzędach 5.

Najbardziej odpowiedni rozmiar haka do szydełkowania przędzy „perła” liczbę 1,5-1,9. Kiedy hak 1 zawiera w przybliżeniu 3 cm kolumnę bez nakida rzędach poziomych i pionowych nich – 3,5.

Zalecana gęstość dla maszyn dziewiarskich – 5-6. 10×10 cm próbka związana z przodu ścieg satynowy na urządzenia, zawierający 42-44 i 55-57 rzędów pętli.

Ostrzeżenie! Obliczeń podano w publikacji, wytwarza się na powierzchni czołowej. Jeśli Knitter korzysta inny wzór, wzór powinny być wykonywane dokładnie ten wzór i obliczyć zapętlone próbki na nim.

Tak, my wprowadziliśmy czytelnika z przędzy wytwarzanej przez Spółkę rosyjski „tekstyliów Pehorsky” pod nazwą „Pehorka perła”. artyści gości są już zaznajomieni z tej bawełnianej nici vizkoznoy bardzo optymistyczne. Tkaczy podkreślić miękkość i jednorodność przędzy skręcania, szlachetny połysk, komfort w wykonywaniu pracy oraz szereg opcji dla dowolnych produktów draperii. Klienci również zauważyć, wygodę i komfort noszenia, łatwe w pielęgnacji wyrobów z tej przędzy.