647 Shares 6304 views

Pavel Zhuravlev: uniwersalny myśliwiec

Paul "Cayman" Zhuravlev – wojownik, powszechnie znany wśród fanów kickboxingu, Muay Tai. Jest on jednym z najsilniejszych zawodników w kategorii ciężkiej, wielokrotnie został mistrzem świata wśród amatorów i dla profesjonalistów. Przez długi czas pełnił funkcję walk myśliwskich w K-1 zasadami, które są bardzo popularne. Teraz walczy w chwale promocji, który był bliski obrony mistrz Artem Vakhitov.

Charakterystyka sportowca

Paul Zhuralev – wojownik z szerokiej gamy możliwości i umiejętności. Jako dziecko był zaangażowany w karate, boks, kickboxing. Kliknięcie na poziomie dorosłych, z powodzeniem łączy swoje występy w różnych formach sztuki walki. Jednak sam Paul preferuje Zhravlev kickboxing, tu czuje się najbardziej komfortowo. Ukraiński wojownik stoi w wadze ciężkiej, istnieje ścisły i agresywny. Na jego ostry, atakując styl w ringu mu przydomek „Cayman”.

Pavel Zhuravlev zmagał się z najsilniejszym kickboxer, ze względu na jego pojedynku z siebie Mirko „Cro Cop” Filipovic. Rzucanie wysokiej kopnięć niesamowitą siłę, Paul jest w stanie złamać atakuje gorliwość każdego sportowca i tłumić go. Dominuje w ringu, działa on jak prawdziwy krokodyl i kajmana, bezlitośnie ściskając zęby i nie dając czasu przeciwnik nie do odzyskania.

Nie bez powodzenia, Pavel Zhuravlev próbował swoich sił w pokrewnej Kickboxing Muay-TAE, walcząc o najwyższe tytuły. Jednak to wymaga bardziej intensywnych prac łokcie i kolana, co nie jest bardzo silny zawodnik.

Dzięki dużej masy i siły mięśni, działa na pierścień z dużą prędkością. To wyjaśnia, że naprzemienne okresy wysokiej prędkości i treningu siłowego w swoim treningu.

początku drogi

Pavel Zhuravlev urodziła się na Ukrainie w mieście Salem w 1983 roku. Od dzieciństwa był bardzo aktywny chłopiec, został zaangażowany przez kilka sportów. Jak wszyscy chłopcy, Paul hołd pasji do piłki nożnej, dobre uderzenia piłki. Jednak nie tylko pokonać piłkę. Równolegle, człowiek z pasją dla gruszek i pobitych rywali w sekcji karate, kickboxing.

Na poziomie juniorów, postanowił spróbować swoich sił w boksie, regularnie uczestnicząc w konkursach regionalnych. Ale boks, ograniczony ścisłymi przepisami, nie są przyciągane do Pawła, jak kickboxing, gdzie otwiera szerokie pole dla inicjatywy.

amator kariera

Przekraczając wiek Milestone, Pavel Zhuravlev wykonany zakład na występ w kickboxingu. On osiągnął wielki sukces na poziomie amatorskim, natychmiast włamał się do światowej elity. Począwszy od dwudziestu lat wojownik zaczyna systematycznie zbierać tytuł. Już w 2003 roku, stał się pod kickboxing wersji WAKO mistrz świata i wziął brąz na mistrzostwach świata w tajskim boksie. Później znowu i znowu dokonywania udanych wypadów w Muay Thai, już działający jako zawodowiec.

Szczególnie popularne Muay Thai w Tajlandii, zwalcza Strażacy gromadzą ogromną liczbę fanów. Oto specjalny puchar króla Tajlandii nawet zorganizowane, które regularnie zrzesza najsilniejsze sportowców. Ta prestiżowa nagroda jest również w stanie odebrać w swojej kolekcji Pavel Zhuravlev, usuwając ze swej drogi wszystkich rywali w 2004 roku.

W 2005 roku przyszła „Kajman” ostatni raz był w amatorskich mistrzostwach świata, ostatni wygrał IAKSA wersji tytuł mistrza świata.

Pierwsze lata na poziomie zawodowym

C 2005 Pavel Zhuravlev zaczyna aktywne występy na ringu zawodowym. Przez 4 lata, spędził ponad 50 meczów. W tym czasie, łamie jeden z najlepszych zawodników w WNP i świata, odniósł zwycięstwo nad takimi wpływowych sportowców jak Konstantin Glukhov, Alexey Kudin Evgeny Angalevich.

Pierwszy ukraiński zdobył tytuł w 2008 roku, stając się mistrzem świata według WBKF, mówiąc w masie ponad 93 kg. W 2009 roku zawodnik zanotował udany debiut w prestiżowej serii kikbokingu K-1. W swojej pierwszej walce pod auspicjami tej promocji, Pavel Zhuravlev nie zostawił żadnych szans na tureckiej kickboxer Gekhanu Saki i wygrał jednogłośną decyzję.

W 2009 roku ukraiński fighter wziął udział w mistrzostwach świata w kikbokingu w Moskwie, która odbyła się w wersji W-5. Turniej zgromadził najlepszych zawodników w WNP i był w opcji bardzo szanowany. W półfinale, Pavel Zhuravlev przyszedł przed Alekseya Kudina i upartej opozycji złamać ich opór. Wpisanie w doskonałym stanie, myśliwiec był nie do powstrzymania w finale pokonując Konstantin Glukhov.

Eksploatuje K-1 i Chwały

Po 2010 roku, Pavel Zhuravlev wojownik koncentruje się na występ w turnieju K-1. To kiedy spotyka Mirko Filipović i inne gwiazdy, a później wpadł w MMA. Nie należy pozostawiać ją z uwagą i Muay Thai. W 2010 roku udał się do walki o tytuł w wersji sportowej WKN Mistrzostw Świata. Ukraiński myśliwiec spotkał się z australijskim walki Nathan Corbett odbyła się w Melbourne. Corbet był znany ze swojej pracy z łokciami na pierścieniu iz powodzeniem stosowane swoje umiejętności przeciwko Pawłowi, pokonując o upartej walce.

W tym samym roku, Rosja po raz pierwszy odbyła się w turnieju K-1, w którym Pavel Zhuravlev udało się wygrać. W przyszłych Ukraińców nie zwalniać tempa i wygrał w różnych konkursach, wśród których znajdują się: Grand Prix, Grand Prix SuperKombat Króla Królów i Grand Prix „Legend”.

Ostatnio zawodnik wykonuje pod auspicjami Chwały i intensywnie przygotowuje się do walki z Saulem Cavalar o tytuł tymczasowego mistrza organizacji. Na koncie Zhuravlev już zwycięstwo nad przyszłym przeciwnikiem, który odbył się w 2012 roku jako część K-1.

Głównym celem na dzisiaj, Paweł dowiaduje się, aby walczyć z najsilniejszym wojownikiem półciężkiej Artem Vakhitova.