117 Shares 8590 views

„Baza Quantico”: aktorów, na czele z gwiazdą Bollywood

W lutym 2015 roku kanał ABC ogłosiła kolejny odlew. Projekt „Baza Quantico” aktorzy próbowali wydostać się z oryginalnej fabuły rekrutów FBI, z których jeden jest związany z niesławnych wydarzeniach w historii USA.

Kto jest terrorystą?

Mydła do przygotowania specjalnych agentów Biura zawsze wzbudził zainteresowanie publiczności. Skomplikowane historie, ciekawe postaci i „szkieletów w szafie” … Joshua Safran przez długi czas pracował nad scenariuszem filmu „Baza Quantico.”

Aktorzy przeszli intensywne szkolenia rekrutów, aby dopasować swoje postacie na ekranie. Już w odcinku pilotażowym, widz zauważy braku uszczerbku dla FBI do orientacji seksualnej, narodowości i religii. Przed nami pojawia pstrokacizna początkujących firmowe, składający się z przeciętnych Amerykanów, kobiet w hidżab, gejów i Indian.

Narracja jest w czasie teraźniejszym z małymi skokami w przyszłości. Już w pierwszej serii, to jest jasne, że jednym z czynników początkujących – przestępcy, który popełnia straszliwy atak terrorystyczny w Nowym Jorku w dniu 11 września 2001 r.

Pierwszy odcinek jest zbierany na ekranach ponad 7 milionów widzów. Niespodziewane działka nici, pościgi i strzelaniny – „Quantico” otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i została przedłużona do drugiego sezonu, który został ogłoszony w marcu 2016 r. Jedynie w bardzo oczekiwanym sequelu, będzie w stanie potwierdzić swoje podejrzenia co do tożsamości terrorysty.

gwiazda Bollywood

Zainteresowany "Base Quantico?" Aktorzy, zdjęcia i opis pierwszego sezonu serialu można znaleźć łatwo. Najwięcej uwagi przyciąga głównego bohatera Aleks zginął, odgrywaną przez Priyanka Chopra.

Rozpaczliwie jak inne indyjskie Celebrity – Aishwarya Rai, nie dziwi fakt, że jej sukces wyszedł daleko poza Bollywood. Młoda Priyanka nie była w stanie podjąć decyzję w sprawie ich przyszłego zawodu, a w wieku 18 lat przypadkowo spadł na konkursie piękności. W 2000 Chopra otrzymał dwa tytuły, o których Zauważono filmowców.

Dzisiaj, Priyanka Chopra jest kolumną w wydaniu Elle aktywnie działał w filmach i uczestniczył w pokazach scenicznych, jak również budowaniu kariery muzycznej.

Aleks Perish – bardzo silny charakter, bez którego niemożliwe jest, aby pokazać „baza Quantico.” Aktor koledzy Priyanka Chopra spełniła swoje zadanie nie gorzej, oprócz ich talent widzowie mogli zobaczyć w innych popularnych projektów ( „Chirurdzy”, „Cougar Town”, „Właściwa żona”, „The Big Bang Theory”).

Pokaż Dyrektor

Wiele niespodzianek szef bazy wojskowej Miranda Shaw, bo fabuła jest ona pierwszą kobietą, aby utrzymać tak wysoką pozycję w FBI. Pracuj z rekrutów Miranda zaczyna z doradcą Liam O'Connor. Głównym miejscem wydarzeń – Baza Quantico.

Aktorzy i role, według fanów serii, Odebrano pięknie. Twardy charakter i profesjonalizm dyrektora Shaw pokazał Ellis Onzhanov. Od dzieciństwa marzyła amerykańską aktorką sceny. kariera filmowa rozpoczęła się w latach 90-tych z małych ról.

Do tej pory w banku Onzhanov uczestniczył w kilkudziesięciu różnych projektów. Największą sławę przyniósł role w filmach „Men of Honor”, „słudzy” i „Undercover Brother”, a także serialu „The Mentalist”.

Dzheyk Maklaflin

Podczas kręcenia odcinków „baza Quantico” Znaleziono aktorzy się w trudnej sytuacji, ale Jake McLaughlin sytuacji bazie wojskowej była dobrze znana. Przez cztery lata służył w Iraku.

Po tym poważnie rannych McLaughlin powrócił do domu i pracował w Universal Studios jako ochroniarz, aw 2007 dostał swoją pierwszą małą rolę w filmie. Od Dzheyk Maklaflin zaczął budować karierę aktorską, występując w epizodach takich popularnych projektów jak „Criminal Minds”, „Chirurdzy” i „CSI:. Crime Scene Investigation”