521 Shares 7754 views

Shcherbinka „Prima Park” – to idealne miejsce, aby przejść do nowego domu

Nowa Moskwa, w odległości 7 km od Mkad, zbudowany nowy kompleks mieszkalny, zlokalizowany w dzielnicy miejskiej Shcherbinka. „Prima Park” – to jego nazwa – przyciąga Moskali i gości do mieszkańców kapitałowych innych regionach rozsądnych cenach i bliskość metropolii.

lokalizacja

Obszar do budynku jest bardzo dobrze dobrane. Shcherbinka poza Moskwą od dawna przyciąga rosnące jak grzyby po deszczu, nowe budynki, mieszkania zakupione że stanowią one koszt jest całkiem realne. Po stała się częścią Moskwie, intensywność budowy wzrosła kilkakrotnie. I obietnica urządzeń w najbliższej przyszłości linii metra tworzy jeszcze większą atrakcją tego terytorium.

Tylko pięć do dziesięciu minut jazdy samochodem prywatnym od stacji metra „Bunin alei” i znaleźć się w LCD „Prima Park”. Sama ilość czasu, aby przejść do i od stacji kolejowej „Shcherbinka”. Odległość od Moskwy – 7 km od autostrady Warszawa.

apelacja

Brak przedsiębiorstw przemysłowych w okolicy i które otoczyły kompleks mieszkalny „Prima Park” roślinność, bliskość Baryshevsky staw – to wszystko znacznie zwiększa atrakcyjność tej konkretnej kompleks apartamentów różnorodności między innymi. Nawet lokalizacja kompleksu mieszkalnego „Prima Park”, którego adres – ulica Baryshevskaya Grove, mówi sama za siebie.

Kompleks mieszkaniowy podjęła kompromis między bliskości metropolii i dobrych warunków środowiskowych. Dostępność komunikacyjna kompleksu tylko dodaje do niego korzyści: osobisty samochód, pociąg, taksówka – każdy rodzaj transportu będzie szybko wziąć się do stolicy jego mieszkańców.

infrastruktura

Bliskość miasta uprawnia mieszkańcy kompleksu cieszyć się całą swoją infrastrukturę. To jest bardzo ważne. Kilka szkół i przedszkoli chętnie niech w drzwiach nowych najemców kompleksu. Do dalszego rozwoju dzieci są szkoły muzyczne i sportowe. Dlatego przeprowadzka do „Prima Park” obywateli rodzin z dziećmi nie muszą się martwić, że ich dziecko nie otrzyma odpowiednie wykształcenie. Dzielnica Scherbinka wystarczająco rozwinięte.

„Prima Park” nie będzie trzymać ufając Mu mieszkańcy bez własnych instytucji edukacyjnych i społecznych. W związku z tym projekt przewiduje budowę szkoły dla 770 miejsc szkoleniowych. Ma to zapewnić, że dzieci nie wychodzą poza granice kompleksu i były bezpieczne.

Oprócz szkoły, planuje się budowę przedszkola na 140 miejsc. W celu zapewnienia bardziej dorosłej populacji wszystkich wygód przewidziane na budowę centrum handlowego, w którym znajdzie się wiele sklepów, które mogą zapewnić mieszkańcom wszystko, czego potrzebujesz, takich jak żywność i towary przemysłowe.

Nie pozostanie bez uwagi i właścicieli własnych pojazdów, a taki jest teraz coraz bardziej. Projekt przewiduje podziemnych i powierzchniowych parking na 1008 samochodów. Dodatkowo wyposażony w parking naziemny dla gości, który poszerzy kompleks przylega do ulicy.

Budowa stoczni w kompleksie również zostaną pozostawione bez uwagi. Ta place zabaw dla dzieci i tereny rekreacyjne, trawniki, klomby. Wszystko, co pozwoli mieszkańcom kompleksu mieszkalnego „Prima Park” (New Moskwa) czują się w kompleksie w raju i cieszyć się wakacjami, spacerując wzdłuż alei po męczącym dniu.

zabudowania

Konstruktor został wzniesiony osiem domów monolit cegły, z których każdy wzrosła z ziemi na siedemnastu – dwadzieścia dwa piętra. Kategoria domy – „komfort”. styl architektoniczny jest bez zbędnych ozdobników. Firma-builder zakłada budowę wysokiej jakości domów z cegły w pobliżu metropolii. Ze względu na prostotę zewnętrznego wyglądu, ceny mieszkań nie są niebotyczne, i dość drogie dla publiczności w Moskwie.

Wszystkie domy budowane są w kolejności. Pierwsze piętra wszystkich budynków są do zamieszkania i wymaga poddania ich najemców dla sklepów i zakładów opieki społecznej.

mieszkanie

Shcherbinka „Prima Park” oferuje swoim najemcom mieszkań na każdy gust i budżet: od kawalerek do dwudziestu siedmiu metrów kwadratowych do trzy-pokojowe mieszkania ponad siedemdziesiąt metrów kwadratowych. Każdy, czy samotny mężczyzna lub szczęśliwą rodzinę, znajdzie się w kompleksie mieszkań do jego upodobań.

Układ Mieszkanie jest bardzo znakomity, wyjątkowy i nowatorski, ponieważ z wielu przedziałów muszli zakrętach. Ale oferowane do sprzedaży i standardowy układ mieszkań. Szczególnie dobrze zaprojektowane studio, wydłużone w postaci kanistrów. Ponadto są one wyposażone w balkon.

Koszt mieszkania (Shcherbinka „Prima Park”) jest jastrych piętro, okablowanie energii elektrycznej i tynkowania ścian. Tak więc, deweloper daje przyszłych mieszkańców sporo zaoszczędzić pieniądze na naprawy. Wystarczy zastosować tapety i coś położyć na podłogę. To wszystko. Można wprowadzić i żyć szczęśliwie.