341 Shares 7213 views

Zestaw słuchawkowy Sony SBH20: specyfikacje, opinie

Od dawna na rynku rosyjskim nie było bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony SBH20. Ona, podobnie jak jej poprzednicy, szybko zyskał popularność i opinii konsumentów sugerują, że całkiem zasłużenie.

W tym artykule opisano, jak daleko producent był w stanie udać się do rozwoju i że zestaw słuchawkowy ma do zaoferowania, oprócz ciekawego designu.

Opcje

Przybliżony koszt zestaw słuchawkowy jest 2 tys. Roubles. Ma imponujący wygląd, doskonałą jakość dźwięku, może pracować z wieloma telefonami również mają możliwość korzystania z własnych słuchawek.

Co konsument dostaje kompletny przy zakupie zestawu słuchawkowego Sony SBH20?

  • Samo urządzenie.
  • Słuchawki.
  • Kabel USB.
  • Dokumenty (instrukcje, a więc gwarancja. D.).

Projektowanie i budowa

Jak to jest jasne, w przeciwieństwie do specjalnego urządzenia, które jest podłączone do telefonu przez Bluetooth. Zestaw słuchawkowy Sony SBH20 na zdjęciach wydaje się trochę więcej niż w rzeczywistości. Jest sprzedawany w pięciu różnych kolorów, które zaspokoją wszystkie gusta. Zakres obejmuje pomarańczowy, białe, czarne światło zielone i szkarłatne wzory.

Głównym elementem urządzenia jest wykonana z tworzywa sztucznego. Znajduje się za klipu wyprodukowanego z metalu. Jeśli chcesz, możesz go wyłączyć i używać go do mocowania urządzenia do ubrania. Klip jest wystarczająco silny, więc problemy z sklejaniu tkanki nie będzie.

Na stronie znajduje się gniazdo słuchawkowe, liczba – gniazdo do kabla USB, który jest ukryty za klapką. Za średnia tworzywa sztucznego pomalowany na biało, przednia część tym samym – w drugiej (w zależności od modelu). NFC jest Przedni port. On, opinie, pracuje z prędkością światła, automatycznie podłączenie do telefonu.

Jak zarządzać?

Pod koniec ramienia jest odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie urządzenia. Jednakże producent nie posiada pozycję, w której, w którym On – Off. Trzeba odgadnąć siebie. Obok jest kolorowy wyświetlacz, jest niewielkich rozmiarów. Będziesz od razu zobaczyć „rocker”, odpowiedzialnego za kontrolę głośności.

Co konsument widzi na pierwszej stronie? Zawiera on następujące przyciski: przewijanie, start i pauza. Są szczelne, niektórzy konsumenci odnoszą się do niedociągnięć.

Po pierwszym włączeniu modelu Sony SBH20 (opinie z jej 90% pozytywnych), to natychmiast przechodzi w tryb parowania. Występuje, aby szukać źródła dźwięku i skuteczne (i co najważniejsze – szybko) połączenia. Użyj moduł Bluetooth 3.0. Natychmiast konieczne zauważyć, że ze względu na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów Ten zestaw słuchawkowy ułatwić życie przedsiębiorców.

Ile pracy?

Producent ogłosił sześć godzin ciągłego odtwarzania, po których Sony SBH20 należy naładować urządzenie. W stanie spoczynku, urządzenie jest w stanie rozciągnąć się około 200 godzin, co jest dobre. ładowanie średnio około 2 godzin słuchawki. Akumulator ma pojemność 110 mAh. Dla urządzenia, które jest w tej kategorii cenowej, budżet, takie czynniki możliwie najbardziej korzystne, więc osoba, która słucha muzyki w drodze do pracy iz pracy, zabraknie go na dwa lub trzy dni. Uniwersalny port USB można wykorzystać w razie potrzeby.

jakości mikrofon

Jeśli zestaw słuchawkowy Sony SBH20 użytkownik mówi, to musi trzymać urządzenie bezpośrednio na ustach. Od złym mikrofonu, niestety, nie jest łatwo złapać wszystkie szumy. Jeśli mówimy prawo do niego, rozmówca będzie doskonale słychać. Przeciwnik jest również wspaniale usłyszeć przez słuchawki, dźwięk jest doskonały.

muzyka

Opinie klientów są proszeni, aby pamiętać, że dołączony zestaw słuchawkowy dołączony do dobrych słuchawek. Są małe, jedna część przewodu nieco większy niż inne, dzięki czemu łatwiej nieść na plecach. Taki „gest” można nazwać bardzo charakterystyczny dla danego producenta.

Na telefon do odtwarzania muzyki, trzeba podłączyć moduł Bluetooth. Sony SBH20 otrzymane od firmy dodatkowych dysz, które mają różne kolory. Plus Zestaw słuchawkowy można nazwać to, co zawsze ma szansę podłączyć własne słuchawki. możliwe jest użycie kabla audio w razie potrzeby. On będzie w stanie przekształcić takiego prostego urządzenia do systemu audio i bezprzewodowych.

Głośność zestawu słuchawkowego ma mało, producent „nie oszczędził” dźwięk. Wielu konsumentów kupić go do pracy z iPhone. Twierdzą oni, że jakość odtwarzania jest doskonała, nie ma hałasu. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, zawsze można zmienić ustawienia korektora.

opinie

Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci są zadowoleni z zakupionego modelu. To działa bez zarzutu, nie ma problemów po podłączeniu do smartfona lub tabletu. Bluetooth jest realizowane jak to możliwe. Ponadto, urządzenie otrzymało ładny design w stylu minimalistycznym, które zostały oznaczone przez konsumentów jako zdecydowany plus.

Jak już wspomniano, przycisk napięty. Z tego powodu trudno jest wcisnąć, czasami nie działa za pierwszym razem. Niektórzy klienci przynieść to bardzo niewygodne, więc nie polecam kupić ten produkt. Inni, widząc w tym problemu, wręcz przeciwnie, poradził.

wyniki

Za niewielką cenę (czyli 2 tys. Rubli) urządzenie Sony SBH20 można nazwać niezwykłe i całkiem udany. Podsumowując, chciałbym podkreślić główne zalety, że ma. Jako takie można nazwać wygodne „uszy”, zarządzanie, wsparcie komunikacji bliskiego pola, niewielkie rozmiary oraz możliwość pracy bezpośrednio z dwóch smartfonów.

Z minusów konsumenci zauważyć mocno przycisk, ale nie jest to istotne wady. Z najwyższych modeli jakości w tym przedziale cenowym można całkowicie opisana przez zestaw słuchawkowy o nazwie najlepsza.