757 Shares 9239 views

Stellar biografia Wiaczesław Myasnikov

Biografia Wiaczesław Myasnikov mówi nam o ludzkiej kreatywności i zabawy. Urodził się 02 grudnia 1979. Teraz jest on gra w zespole „Ural pierogi”. Wiaczesław zainteresowanie dzieciństwa w scenie, był aktywny i energiczny dziecko, docenili humor.

Biografia Wiaczesław Myasnikov w młodości

Od dzieciństwa, rzeźników wiedział, że jego życie jest w jakiś sposób związana ze sceną. Nie przegap koncerty młodych (w tym czasie) i komediowi Petrosyan Vinokur. Na scenach szkolnych parodiując swoje pokoje i było bardzo popularne wśród kolegów. Jako dziecko brał udział w zajęciach sportowych (szczególnie zapaśniczych i siatkówki). W młodości, nauczył się grać na gitarze i zadowolić swoich przyjaciół bard piosenki.

Pomimo faktu, że Wiaczesław scena miłosna, wybrał dla siebie żadnej kariery. Po szkole, ukończył University na wydziale inżynierii mechanicznej, jest zaangażowany również w samochodach i innych pojazdach.

Uniwersytet ma swoje początki jako biografii Wiaczesław Myasnikov KVNschikov. Zespół „Chłopaki z wyrębu”, zagrał kilka gier, a następnie udał się do „Ural pierogi”. Ich zespół stał się popularny z powrotem w latach 90-tych: chłopców natomiast grali w Premier League i stały się znane na całym Rosji. Później „Pierogi” udał się na tournee w całym kraju.

Biografia Wiaczesław Myasnikov. nasz czas

Teraz „Ural pierogi” zachęcając widzów do STS kanałowych. Koncert show, które stanowią dla zwykłych fanów i gwiazd show-biznesu, wykonane w stylu komiksu wydajności. Każdy program ma swój własny motyw, w którym artyści i pracy. Bezpośrednio Wiaczesław sławny przez śmiesznej liczby muzycznej.

Myasnikov Wiaczesław. Biografia. życie osobiste

Aktor jest żonaty, ma dwóch synów-bliźniaków Maxa i kości. Rodzina mieszka w Jekaterynburgu, Wiaczesław sam nie chciał przenieść się do stolicy i istnieje tylko na papierze. Mówi aktor, Moskwa próżność zajmuje zbyt dużo czasu, na Uralu, życie jest spokojny i wygodny, nie znajdują się wszyscy jego przyjaciele i bliscy. Ze względu na napięty harmonogram „Pierogi” często latać do miast w Rosji, ale kolebką wciąż wierzą Jekaterynburg.

Co jeszcze możesz nam powiedzieć o tym charakterze, jak Wiaczesław Myasnikov? „Ural pierogi” biografia, która sięga prawie 20 lat, radykalnie zmienił życie młodego człowieka. Dzięki miłości do sceny i KVN Vyacheslav dowiedział się cały kraj. Teraz to jest jego miłość i szacunek. Żarty koncertu i pokazu cytatem znać na pamięć. Życie, codziennie humor jest mile widziana w naszym kraju, a to rzadkość. Mówi rzeźników, ich podejście do żartów przychylnie z podejścia, na przykład, dzieci z komedii. Tam podobno „Durkee” i nieodpowiednie żarty, a show „Uszka” to nastawienie wobec sytuacji życiowych, które występują w każdym z nas. Humor bez wulgarności i obscenicznego języka jest teraz bardzo rzadko, więc kraj i lubi zabawny, uprzejmy i dobre chłopaki z zespołu KVN „Ural pierogi”.