460 Shares 3245 views

Znaki te wskazują, że praca nie ufasz

Zaufanie w zespole roboczym mogą być porównywane z powietrzem. To uczucie jest potrzebne do pracowników, aby przetrwać: do realizacji projektów, aby osiągnąć cele i iść do przodu. Jeśli twoi koledzy ci nie ufam, jest to wyraźny znak, że twoja kariera może być szybko zniszczone. W przeciwieństwie do tego, gdy szef i pracownicy całkowicie polegać na tobie, można liczyć na wzrost kariery. Dowiedzieć się, jakie czynniki wskazują na brak zaufania ze strony współpracowników.

ukrywanie informacji

Nawet jeśli członkowie zespołu nie można nazwać zbyt przyjazny i zjednoczona, każda informacja rozprzestrzenia się szybko od pracownika do pracownika. Dziwnym zbiegiem okoliczności kiedykolwiek znaleźć się na końcu kolejki i dowiedzieć się o wszystkich ważnych innowacji i permutacji Wśród tych ostatnich. To wyraźnie wskazuje na fakt, że inni nie ufam.

Masz słabo rozwiniętą intuicję

Czasami ludzie są prześladowani paranoiczne myśli, które są bardzo trudno się pozbyć. Dlatego też, czując, że jego przełożeni i koledzy cię nie lubią, może to być wymysł wyobraźni. Ale nie oskarżać o zdradę współpracowników, nie znajdując innych funkcji. Czasami intuicja może naprawdę Cię nie zawiedzie. Nie ślepo polegać na instynktowi.

Nie wystarczy wsparcie ze swoim zespołem

Ludzie będą tracić czasu i energii na jego członkami zespołu tylko wtedy, gdy mogą one polegać na nich. Jeśli jeden z twoich współpracowników ci nie ufam, że jest mało prawdopodobne, będzie czekać na niego o pomoc. Wszystkie prośby, odmówił. Praca zespołowa wymaga wszystkich jej członków maksymalny wpływ. Ale wydaje się bardzo szybko, istnieje ryzyko staje się wyrzutkiem w grupie.

Rzadko trafia odległy pracę i ciekawe projekty

Jeśli nie ufa szefowi, że jest mało prawdopodobne, aby pozwalają na pracę zdalną. W tym przypadku, straci kontrolę nad tobą. Z tego powodu zazwyczaj nie są dopuszczone do ważnych rozmów z klientami, nie została zaproszona na spotkanie biznesowe i nie dają kontrolę nad nawet najbardziej drobnych projektów.

Kiedy wchodzę do pokoju, sytuacja zmienia się dramatycznie

Innym wyraźnym znakiem braku zaufania – to ostre zmiany w ekspresji zatrudnionych osób wykonujących ożywionej dyskusji, ze swoim wyglądem. Jak najszybciej wejść do pokoju, z dawnego żywość pozostaje żaden ślad. Teraz wszyscy twoi koledzy siedzący z kamienną twarzą, jakby wpisując łyk wody. Tylko najodważniejsi z nich decyduje się rozjaśnić atmosferę.

Twoi koledzy nie opierają się na ciebie

Jeśli ktoś z kolegów ma zdolność do zakończenia prac nad projektem bez twojej pomocy, zrobi to. Dlaczego po raz kolejny uciekania się do usług człowieka, które nie chcą mieć nic wspólnego? Nawet jeśli jesteś uznanym guru w jakiejś sprawie, Twój zespół może wolą robić bez ciebie.

spotkanie na wysokim szczeblu zwykle zrobić bez ciebie

Tendencja ta jest łatwo wytłumaczyć brak zaufania ze strony kierownictwa firmy. Spotkania odbywają się na wysokim poziomie, wymagają pewnego stopnia poufności. Władze nie są pewni, że można zaufać, i nie wydaje się zapoznać się z ważnymi informacjami. Ci ludzie obawiają się, że wszyscy słyszeli i widzieli mogą być wykorzystane przeciwko nim.

Ktoś dwukrotnie sprawdzić swoją pracę

Twój szef jest zbyt skrupulatnie analizuje raporty. Czasem pyta asystenta ponownie sprawdzić dane. W rzeczywistości, to rzuca cień na swoim profesjonalizmem. Jak możemy mówić o zrobieniu dużych projektów, jeśli nie ufa nawet w małych rzeczach?

Czy jesteś niechętny do komunikowania się w nieformalnej atmosferze

Kiedy koledzy ci nie ufam, będą starali się wyeliminować cię z komunikacji w nieformalnej atmosferze. Jest to również łatwe do wyjaśnienia, ponieważ na kolację lub nocy, wiele osób korzysta z każdej innej informacji o charakterze osobistym. Twoi koledzy nie są pewni, że można trzymać gębę na kłódkę.

Zbyt wiele pytań

Klasycznym objawem nieufności jest potok pytań od kierownika w przypadku, gdy przygotowują się do przekazania projektu. Ten grzech wszystkie małe władcy, ponieważ są one zbyt przywiązany do swojego przeznaczenia.

O rozprzestrzeniać plotki

Jeśli twoi koledzy czują utratę zaufania ze strony użytkownika, może chcą się jeszcze z wami najbardziej niepochlebne sposoby. Na przykład, rozłożenie fałszywe pogłoski o tobie. Zjawisko to nie ma żadnego usprawiedliwienia, ale jest częścią ludzkiej natury.

Często wydawać szczegółowe instrukcje

Najczęściej bossów lub partnerami biznesowymi zapoznanie cię z szczegółową listą instrukcji przed zaufać żadnej działalności gospodarczej, podczas gdy inni koledzy krótką odprawę, w których informacja przychodzi do terminu rozpoczęcia projektu i celami. Nie rozumiem, dlaczego kierownictwo jest zajęty z wami, jak pierwszy równiarka. Chodzi o to, że szef nie jest przekonany, że nie popełnia błędów podczas wykonywania odpowiedzialnej pracy.

Ludzie nie chcą zostać członkami zespołu

Gdy chcesz, aby dostać pracę w strukturze dowodzenia, to dość trudne, aby przekonać innych członków do współpracy ze sobą. Niewiele osób chętny do prowadzenia działalności gospodarczej z tobą.

Koledzy nie uznają błąd

Jeżeli jednak udało ci się przekonać część personelu pracującego pod tobą, strzeżcie się niepowodzeniem. Członkowie zespołu nigdy nie przyzna się do błędów i próbować ramię główną odpowiedzialność za brak Ciebie. Być może są zbyt wrażliwe na niepowodzenia mieć złe doświadczenia lub mogą one wyrzut Ci niesprawiedliwego traktowania. Twoi koledzy boją się krytyki, więc postanowił działać na zasadzie „najlepszej obrony -. Ataku”

Twój szef często załamuje się na ciebie

Niektórzy szefowie w szczególności są podwładni, którzy nie mają zaufania. Nazywaliśmy to nastawienie. Nie dziwi pisemnych lub ustnych ostrzeżenia dotyczące kar, niekończącej się niezadowolenia i przypomnieniem dawnych błędów. Ponadto twoi rówieśnicy bezstronnie mówić o tobie w czatach grupowych. Być może zobaczyć na co zmusza boku i staram się być na tej samej fali z szefem. Wszystkie te nieprzyjemne chwile, warstwowa na siebie, pewnego dnia może uwolnić swoją karierę. Żaden człowiek nie jest w stanie pracować w atmosferze ciągłego niepokoju i prześladowań.

To będzie wymagać dodatkowej sprawozdawczości

Wydaje się, że – jedynym pracownikiem w biurze, które nie mogą opuścić szpital bez pisemnych wyjaśnień. Kolejna z twoich kolegów przełożonych wierzyć w słowa.

Współpracownicy przechowywać kopie prac projektowych

Inni pracownicy są stale podejrzewany o kradzież informacji lub przypisanie autorstwa kolejny genialny pomysł. Dlatego starają się zabezpieczyć i, co do zasady, powielanie prac projektowych. W ten sposób starają się jakoś chronić swoje prawa autorskie.

Każdy krok jest obserwowany przez władze

Nieznośna czuć, że każdy twój ruch jest obserwowany przez władze. Zamiast wypełniać swoje bezpośrednie obowiązki, jesteś ciągle szuka wymówki. To zbyt męczące i rozpraszać z pracy. Gdy odbywały się w tej firmie, nie wiem, co będzie umieścić za naczelnika.

Koledzy zapytać cię o niewielką korzyść

Kiedy jeden z moich kolegów zaufać informacji poufnych, on zawsze dodaje: „Mam nadzieję, że ta rozmowa pozostanie między nami.” Jest to pewny znak, że inni pracownicy cię widzieć jako mówca. Oczywiście, nie mogą one polegać na tobie.