598 Shares 5874 views

Toyota „Supra” – piękne i potężne samochody sportowe

Charakterystyczną cechą automaker Toyota zawsze było jego pragnienie, aby spełnić wymagania najszerszego grona odbiorców. Dlatego samochody produkowane problemem, są wysokiej jakości i przystępnej cenie.

Nie był wyjątkiem, a nowy model Toyoty „Supra”, wzbudził duże zainteresowanie ze strony kierowców. Nie ulega wątpliwości, że samochód jest bardzo piękny, z niskim sportkarovskoy lądowania. Fotel kierowcy – głęboki i niezwykle wygodne. Skórzana kierownica regulowana we wszystkich kierunkach. Panel jest porównywalna tylko z panelu walki myśliwców, tylko w wersji elektronicznej. Są nawet oznaki presji dwie turbiny, wykonane w formie kolumn barw muzyki.

Od zera do stu kilometrów Toyota „Supra” przyspieszenie trwa zaledwie 5,5 sekundy. Łatwość zarządzania w samochodach ekskluzywny, kierownica staje się cięższy przy dużych prędkościach i ostrych zakrętów. Przy maksymalnej mocy maszyny produkuje 500 koni mechanicznych. Filtr ma zerową odporność. Zamontowana turbina regulator ciśnienia doładowania doładowania, czujnik temperatury i tłumik do przodu przepływu od kolektora.

A teraz bardziej szczegółowo o jaką Toyota „Supra” cech:

– karoseria samochodu – hatchback; Wymiary – 4520h1810h1275mm (długości, szerokości i wysokości, odpowiednio);

– napęd na tylne koła ;

– objętość silnika jest równa 2997 cm / cm;

– typ transmisji – 6 obsługi transmisji;

– rozstaw osi – 2550 mm;

– długość przedniej i tylnej osi Toyota „Supra” wynosi 1520 mm i 1525, odpowiednio;

– wysokość prześwitu (klirens) – 130 mm;

– liczba drzwi – 2 fotele – 4;

– objętość zbiornika – 70 litrów;

– minimalny promień skrętu 5,4 m;

– specyficzna moc – 201 KM na tonę;

– typ silnika – L6;

– średnica i skok – na 86 mm;

– zawory na cylinder – 4;

– przednie i tylne hamulce – disc, wentylowane; jazdy zakresu – R17;

– przednie i tylne zawieszenie – z dwóch dźwigni o sprężynę śrubową.

To, co mówią o Toyota „Supra” swoich właścicieli. Większość osób woli ten model, ponieważ ma bardzo wysoki poziom wyposażenia technicznego. Ten sportowy samochód ma wszystko, czego potrzeba do wygodnej jazdy, od klimatu kontroli na nagrywarce. Salon samochodowy jest wykończony wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najbardziej zaawansowane i nowoczesne systemy bezpieczeństwa, zarówno aktywnego i pasywny. Należą do elektronicznego systemu dystrybucji siły hamowania, ESP, hamulce anti-lock, a także systemu trakcji.

Jeśli mówimy o jeździe Toyota „Supra” i jego osiągi, właściciele tego modelu twierdzą, że wszystko jest na najwyższym poziomie. Skrzynia biegów, mocny silnik, mocne podwozie – wszystko działa dobrze, nie ma żadnych skarg. Główne zalety tego urządzenia to wielu z jego brakiem jakichkolwiek wad i tak zwanych „chorób wieku dziecięcego”. Jeśli mówimy o wadach, a te zostały przekazane: niski prześwit, z powodu których trochę trudne do jazdy w zimie; brak miejsca na tylnych siedzeniach i imponujący zużycia paliwa. Pozostali właściciele są zadowoleni z ich zakupem, ponieważ świadomie dokonali wyboru na korzyść samochodu sportowego, co oznacza, że nie mogą narzekać na takich drobnych niedoskonałości.