113 Shares 7886 views

Role i aktorów: „Republika SHKID”

Bardzo często decydują o sukcesie aktorów filmowych. „Republika SHKID” – kołowrotek z filmu, który nie jest wyjątkiem od tej reguły. Poza interesującą historię, film oryginalna muzyka cieszy widza wspaniałe wykonanie i całkowicie empatii w zasadzie wszyscy, którzy pojawił się na ekranie, nawet w małych scen i poszczególnych odcinków. Dzięki tym filmie stała się klasykiem, niektóre z jego wyrażeń udał się na cytaty i obserwować pracę odległej 1966. Teraz, jak wtedy – przyjemność.


prowadząc człowiek

W przygotowaniu filmowanie dyrektor zdecydował, że filmowanie powinno znanych i utalentowanych aktorów radzieckie. „Republika SHKID” – opowieść o szkole dla dzieci ulicy, które zostały wysłane do tej instytucji pedagogicznej dla reedukacji. Działka poszedł do autobiograficznych wspomnień dwóch uczniów szkoły. Oczywiście wielkie znaczenie był obraz reżysera, który zawdzięcza swoje istnienie Republika SHKID. Sergey Yursky, wybitny radziecki aktor, który grał rolę.

On 1960 był czołowym wykonawcą w słynnym tovstonogovskoy trupy. W uzupełnieniu do powyższej pracy najlepiej znany ze swojej roli jest zawarte na ekranie pobliskiego postaci literackiej Ostapa Bendera. Od 1970 roku, grał i pracował w teatrze w Moskwie.

główna aktorka

Drugą najważniejszą postacią w filmie – niemiecki nauczyciel w szkole, który został nazwany „Republika SHKID”. Julia Burygin znakomicie zagrał rolę. Aktorka jest absolwentką Szkoły Shchepkin, następnie pracował w Teatrze Małym. Zagrała w kilku udanych ekranizacji rosyjskiej literatury klasycznej. Ponadto artystka wzięła udział w kilku filmach swojego teatru. Pracowała także w radiu, wyrażając czytając historię. W tym filmie Burygin był bardzo przekonujący: jego surowy, powściągliwy, śmiertelnie poważny, inteligentny nauczyciel doskonale pasuje do otoczenia obrazu.

Paul Luspekaev

Jednym z najbardziej kolorowych postaci z filmu okazało nauczyciela gimnastyki. Ten wysoki, małomówny człowiek, który jest używany do komunikowania się z uczniami większą siłą niż słowami, publiczność lubił jego dobroduszny humor. To po raz kolejny udowadnia, że sukces obrazu na wiele sposobów zdefiniowanego aktorów. „Republika SHKID” – szczegółowa opowieść o reedukacji trudnych dzieci, a nie ostatnia rola w tym grał nauczyciel powiedział we wspaniałej wydajności Pavla Luspekaeva.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Teatralnej. Shchepkin. Główną część swojego życia spędził w Leningradzie. Jego filmografia nie jest bardzo duży, ale ma pracę, dzięki której aktor znał i kochał cały kraj. Mówimy o filmie „Białe słońce pustyni”, w którym zagrał jedną z jego najbardziej znanych ról. Ponadto, należy wspomnieć wykonania ekranu obrazu Nozdryov z teleplay.

Aleksandr Kavalerov

Film okazał się sukcesem w dużej mierze ze względu na fakt, że jest on bardzo dobrze zagrali swoje role aktorów dziecięcych. „Republika SHKID” – to obraz, który opowiada się przede wszystkim na zmianie świadomości dziecka i tworzenie osobowości. Większość publiczności, oczywiście, pamiętać bohatera Kostyi Fedotow przydomek „Mama”. Jego rolą jest genialnie grał Aleksandr Kavalerov. Karierę rozpoczął w dzieciństwie z wykonywania utworów na scenie. Wtedy chłopiec pojawił się w kilku odcinkach, równolegle studiując w szkole.

„Republika SHKID” – film, który definiuje jego karierę. Po strzelaninie, inni reżyserzy zaczęli zapraszać go do swoich projektów. Zagrał w wielu filmach, ale tak wielkim sukcesem, jak mama, żaden z jego bohaterów ekranu miałem.

Lev Vaynshteyn

Ten radziecki aktor pracował w teatrze „Współczesnej”. Zagrał w kilku filmach, które są nadal bardzo popularne wśród publiczności. Jeden z nich – jest to film wojenny o pilotów bombowców nurkujących. W tym obrazie, aktor grał główną rolę – nawigator.

„Republika SHKID” – film, który może przyniósł mu największą popularność. W nim, on wykonany obraz jednego z dzieci ulicy, którego wszyscy nazywali Jankiel. W tej historii, że był to jeden z liderów w szkole, i w ten sposób Weinstein był szczególnie przekonujący.

Anatoli Podshivalov

Grał jeszcze jeden bezdomny imię Roma. Aktor ukończył studia Teatru. Gorkiego, a następnie został przyjęty do trupy.

Oprócz wspomnianej roli, jest on również znany masowej publiczności jego innych prac. Wśród nich – żywy obraz porucznika policji w komedii „Ivan Vasilievich”. Jego kolorowy wygląd uczyniło go dość rozpoznawalny i żądanie aktora.

Tak, wszyscy wykonawcy powiedział, że film jest bardzo dobrze pasuje w obrazach, a to dzięki ich wspaniały obraz gra stała się prawdziwym klasykiem kina radzieckiego.