115 Shares 4279 views

1c: Detal 8 – udany produkt komercyjny C 1c

1C: Detal 8 – sukces handlowy z 1C produktu.

1C Rozwiązanie: Detal 8 służy do automatyzacji sklepów handlowych i innych punktach sprzedaży detalicznej zajmujących się handlem detalicznym, w tym sklepów, zjednoczonych w sieci handlowej.

1c detaliczny automatyzuje rejestracji dużej liczby operacji, w tym:

– przybycie towarów w magazynach spółki;

– sprzedaż towarów i usług, wykonawców;

– przemieszczanie towarów między różnymi punktami sprzedaży, wewnętrznej hurtowni i sklepów danej spółki;

– wdrożenie zestawów towarów stworzonych przez punkt sprzedaży, jak również podczas obróbki wstępnej;

– produkty powrót klientów, w tym realizacji zwrotu po zamknięciu biur;

– utrzymywanie zapasów dóbr;

– rejestracja zleceń gotówkowych w sklepach Spółki;

– Rejestracja przychodów ze sprzedaży oraz skonsolidowanego raportu zgodnie z bankomatów, a także zwrotu towaru w jednej zmianie;

– przepływ pieniędzy między wewnętrznymi kas, sklepów i kas przedsiębiorstw;

– rachunek do zapłaty za towary korzystających z kart płatniczych, pozyskiwania umów, a także pracować z kredytów bankowych;

– wykorzystanie kart lojalnościowych i rabatów procentowych na nich, zarówno stacjonarnych i oszczędności. Możliwość podziału na zakupy dyskontowej, zniżki kontrahentów, a także rabaty na kwotę czeku, czas działania, rodzaj płatności i ilości zakupionego produktu;

– Wsparcie dla sprzętu handlowego, w tym drukarki fiskalnej, skanery kodów kreskowych, wyświetlacze klienta, wag elektronicznych, systemów przejmującej i wiele więcej.

Detal 1c 8 pozwala na pracę z bazami danych informatycznych, rozproszonych geograficznie. Z tego rodzaju pracy odbywa się wyraźny podział dokumentów do różnych sklepów i centralnego węzła rozproszonej bazie danych informacji zawiera wszystkie magazyny danych.

handel detaliczny kontrola 1c może produkować automatycznej wymiany informacji z systemem sterowania, który może zawierać produkt programu 1C Trade Management.

Poza tym biorąc pod uwagę kilku sklepach w tym programie mogą zostać dokonane na podstawie kilku firm, każdy pokój handlowym mogą należeć do danej firmy.

detaliczny 1c umożliwia korzystanie z programów warrantów poruszające, otrzymaniu w magazynie, a także sprzedaży towarów. Taki system wymaga rejestracji listy produktów potrzebnych do wysyłki z magazynu lub biorąc do magazynu. Operacja jest rejestrowana za pomocą jednorazowego użytku i kredytowe zamówień na towary.

Ponadto, konto 1c detalistów, w tym magazynowania i transakcji finansowych, zautomatyzowana, co pozwala pracować szybciej i dokładniej.

Za pomocą tego programu można także tworzyć etykiety i metki na towar.

1C produkt posiada mechanizm do określania VAT bezpośrednio do punktu sprzedaży automatycznie. System podatkowy memoriałowej jest ustawiony osobno dla każdego magazynu sklepu. W momencie sprzedaży towarów, magazyn, z którego chcesz sprzedawać produkty są oznaczane przy użyciu gotówki sprzedaży towarów, a także grupę nomenklatury, która jest właścicielem sprzedanego towaru. Program ten pozwala na prawidłowe wpisanie dokumentów w sklepach, korzystających z systemu mieszanego obliczenia podatku.

Ponadto 1C Detal 8 umożliwia obieg towarów magazynowa dystrybucja w trybie automatycznym. Oznacza to, że podczas odbioru towaru, operator przydziela dostaw w halach handlowych lub magazynów przechowywać zgodnie z nomenklaturą poszczególnych grup produktów.

W ten sposób, dzięki wykorzystaniu rozwiązań 1C 8 detaliczny, dystrybucja, księgowości i sprzedaży produktów staje się dużo łatwiejsze i szybsze.

Kup ten produkt można na stronie 1C Rynku. Najlepiej licencjonowanego oprogramowania, szczegółowe opisy produktów i przystępne ceny – to wszystko czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym.