239 Shares 7364 views

Jak usunąć krew w „CS: GO” Korzystanie z CLI

W conter Strike: Global Offensive gra wiele osób na całym świecie, a każdy ma swoje zapytania do gry, dlatego każdy stara się dostroić go do siebie. Benefit, CS zapewnia elastyczne dostosowanie wielu elementów gry, a to wszystko z powodu osobliwości silniku gry. Gra posiada konsolę, która będzie przydatna w przyszłości w celu usunięcia krwi. Można go używać, aby pewne manipulacje, które w ten sposób nie naruszają reguł gry.

Dlaczego muszę wyłączyć krew w CS: GO

Wiele osób, które poszukują informacji w Internecie na temat usuwania krew w „CS: GO”. A jednak, dla kogo i do czego może potrzebować tej funkcji. Jednoznacznie, że odpowiedź na pytanie „Jak usunąć krew w” CS: GO będzie przydatna dla użytkowników, którzy zebrali się, aby grać na poważnie „?”. Po tym wszystkim resztkowy krwi na ścianie może rozpraszać, a jednocześnie daje błędne informacje.

Na przykład, gdy w oddali, można wziąć ciemną plamę krwi wroga, który może znacznie wpłynąć na wynik meczu, ponieważ użytkownik będzie oderwany od realnej konkurencji. Lub Counter-Terroryści mogą łatwo połączyć się z krwią, które mogą kolidować z celem. Być może, po powyższym, każdy chce wiedzieć, w jaki sposób oczyścić krew w „CS: GO”, że artykuł i pomóc uczynić.

Jak upewnić się, że krew zniknęła

W rzeczywistości, aby dowiedzieć się, jak usunąć krew w „CS: GO dla wszystkich” nie działa, zwłaszcza, że gra nie pozwala zrobić. Jest możliwe, aby po prostu go wyłączyć w trakcie gry, a jeśli pojawią się nowe plamy krwi, będą musieli ponownie wyłączyć. należy uznać, że nie było żadnych nieporozumień.

Tak, nadszedł czas, aby powiedzieć, jak usunąć krew „CS: GO”:

  1. Najpierw trzeba otworzyć konsolę naciskając przycisk „~”.

  2. Na ekranie, który będzie tekst pojawi się szare pole, a na samym dole tego okna to linia, w którym można wprowadzić tekst.

  3. trzeba wprowadzić polecenie „r_cleardecals” w tym wierszu.

Zatem na mapie usuwa wszelkie zabrudzenia i plamy krwi z wybuchów.

Warto pamiętać, że działania te doprowadzą do usuwania pozostałości krwi jednorazowych, a jeśli nowe spoty je map znowu będą musiały być usunięte w ten sam sposób. Każdy wie, że niewygodne zrobić trzy punkty za każdym razem, zwłaszcza w trudnym meczu. Poniżej dowiesz się, jak go uniknąć.

Naciśnięcie przycisku

Jest łatwo rozwiązać, ponieważ istnieją specjalne polecenia do konsoli, który usunie krew przez naciśnięcie jednego klawisza.

Aby to zrobić, należy powtórzyć dwa pierwsze akapity powyżej w trzecim zapisu zamiast „r_cleardecals” command „wiążą«przycisku, który aktywuje czyszczenie»” r_cleardecals „”.