763 Shares 2600 views

Chiński Chery Indis. Czy warto kupić?

Indis Chery – to monoprivodnom zwrotnicy, jest całkowicie zgodne z najnowszymi trendami w modzie samochodowym. Duży prześwit i dobrą zdolność sprawia, że dość praktyczne urządzenie. W tym przypadku, przepuszczalność w Chery Indis nieznacznie wyższa niż samochody są proste, a koszt jest niższy niż w przypadku rozjazdów. na rynku światowym obecnie brakuje takich wagonów ze zwiększonym prześwitem i napędem na przednie koła. Renault Sandero Stepway to, Peugeot 3008 i Nissan Juke.

Takie maszyny nepolnoprivodnye zaczęła produkować stosunkowo niedawno. Na przykład, jeśli nie trzeba iść na drodze, nie trzeba i napęd na wszystkie koła. Odpowiednio monoprivodnom Chery Indis znacznie zaoszczędzić na paliwie.

Przestronność jest również niezbędna. Azjatycki producent rozwiązuje ten problem poprzez zwiększenie wysokości samochodu. Kolejna sztuczka – jest zmniejszenie rozstawu osi. Dzięki temu poprawia się elastyczność i przepuszczalność. W dużym mieście to samochód jest wygodny do jazdy i parkowania.

Chery Indis stu procentach odpowiada idei azjatyckiego przemysłu motoryzacyjnego. Ale w tym samym czasie pojawienie się go dość interesująca. Z jednej strony, jest to prawdziwy rozjazd, a innym – samochód, który pozwala na wykonywanie parkowanie proste i oszczędność paliwa. To prawda, że widok z tyłu samochodu daje rasy – do takich proporcjach naszych rodaków nie są przyzwyczajeni.

Duże przyciemniane reflektory niezwykłe kształty, nietypowe drzwi tylne, czarny plastik body kit – to wszystko daje wygląd Mighty Chery Indis. Przegląd samochodu pozwoliło nam zrobić wniosku, że jego popularność w Rosji będzie wzrastać. Ponadto, jego cena jest niska, ale w droższej wersji Chery Indis dodatkową opłatą jest podjęte w celu poprawy komfortu, zamiast zwiększyć bezpieczeństwo. Poduszki i inne systemy istnieją w wersji podstawowej.

Chery Indis konstrukcja stała się lepsza, a liczba problemów pod względem technicznym spadła. Chińczycy nie chcą stosować osiągnięć światowych i wolą, aby dowiedzieć się wszystkiego na własną rękę. Przede wszystkim, będą one prędzej czy później osiągnąć sami.

Salon w dość obszernym i pojemnym bagażnikiem Chery Indis. dmuchanie i kontroli temperatury jest nieco dziwne. Dźwignia wygląda sportowy manualną skrzynię biegów, a długi podróży nie jest inaczej.

Lekki pedał. Odwrotne podłączenie sprzęgła nie jest wystarczające. Kierownica jest zbyt łatwe, więc tor może być niezwykłe uczucie. Na punkcie kontrolnym nie jest wadą – czasami leci pierwszy bieg. Ale wszystko jest do przyjęcia jako całość.

Chery Indis doskonale utrzymane z prędkością 120 kilometrów na godzinę. Kiedy ten próg zostanie pokazany mały żagiel, konieczne jest taksówką. zużycie paliwa 6,7 litra na sto kilometrów.

Chery Indis: Opinie kierowców

Zalety: Łatwy i poręczny radia, wiele różnych opcji, dobra zwrotność dzięki wąskiemu ciała, wysoki prześwit, koła podejście volgovskih, minimalnego zużycia benzyny, wysokiej pozycji siedzenia, bez problemów uruchomić w niskich temperaturach, dobrym świetle, nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, niski koszt, dobrą stabilność na autostradzie.

Wady: Długie czasy, bardzo sztywne zawieszenie, niewygodne fotele przednie, niektórzy kierowcy nie widać zza obrotomierz koła.