499 Shares 7669 views

Przewóz roweru i jego charakterystyka

Przewóz roweru – jest to część, która jest ważną częścią całego mechanizmu, aby wspierać swoją pracę. Głównym celem tej części – uczestniczyć w procesie obrotu korbowody i pedałów. Montaż dolny wspornik, w rzeczywistości, to łożysko, jego konstrukcja zapewnia przeniesienie momentu obrotowego na koła bez znacznych strat.

Jedną z cech części – jego lokalizacji. Ponieważ wózek rowerowy jest zamontowany na dolnej części ramy, za przednim kołem, zawsze pobiera wilgoć i brud. Dlatego jest bardzo ważne, że łożyska części są zabezpieczone przed takimi niekorzystnymi czynnikami.

Rower wózek może mieć inną strukturę, w zależności od którego wszystkie te elementy są podzielone na otwarte i zamknięte. Zamknięte gatunki określone jako naboje lub kapsułki. Pierwszy typ jest wał dolny wspornik, który przewija się w łożyskach, a oni z kolei są umieszczone na specjalnych płytach, a nie są dobrze chronione. Ten element jest zamontowany w części ramowej, co nazywa się rura nicielnicowe. Rower przewóz powinien być w pełni dopasowanie wielkości i po prostu prawo ustawienie wyeliminuje zakłócenia i zapewnić normalne życie części.

Łożyska naboju są chronione przed wpływami środowiska sztywny korpus, ale także zapobiega przedostaniu się rdzy. Kapsuła jest łatwiej być zintegrowany w ramie, po prostu jej przykręcenie. Eksperci, którzy wiedzą wszystko o roweru, zaleca się wybierać między wagonami tylko chrom. Ponadto, podczas instalacji powinna im być starannie smarować to nie pozwoli „fusion” z ramą. Jednak otwarte rower wózek ułatwia wyodrębnienie nadmiar kurzu, brudu, ale zamknięta część nie jest tak łatwe do czyszczenia. Dlatego też, gdy przedostanie się zanieczyszczeń do pojemnika, jest prawdopodobne, aby szybko zawieść.

Badając strukturę różnych rowerach, można znaleźć różne rodzaje suportu i połączenia prętów. W najbardziej prostych i zawodnych modeli tego pojazdu, takie połączenie jest nieobecny. Gdy wózek i korbowody są jednym kawałku, to pokazuje jego kruchość. Drugi typ związków można wywołać poprzez przykręcenie klucz. Jeśli jest używany, musi być zapewnione, że klucz został skręcony ciasno jak to możliwe, w przeciwnym razie będzie to zły wózek rowerowy do wykonywania swojej podstawowej funkcji. Dostatecznie sztywna i związek uważa się za jakościowy prętów lądowania na wałkach, które mają kształt stożka ściętego o podstawie kwadratowej. W tym przypadku maksymalne ciśnienie wykonuje sam wał, zamiast klucza, więc przewóz rowerów dostanie luźny podczas pracy. Jednak najbardziej trwałe i jakość jest uważana za wielowypust, że jest to najbardziej sztywne i pozwala dolny zespół wspornika w drążonym aby zmniejszyć ogólny ciężar.

Wybierając i instalując tę pozycję na rowerze, trzeba zwrócić uwagę na szerokość ramki w jego części Zgredek. Duże znaczenie ma również długość wału – parametr o nazwie Linia łańcucha.