410 Shares 8615 views

Gdzie dowiedzieć się, co deska grosza? Czym różni się od tradycyjnych deskorolek?

Co jest płytą grosz? Ten miniaturowy deska do jazdy, które już dawno zostały uznane tej ekstremalnej. Pomimo skromnych rozmiarów, urządzenia te są idealne nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych odbiorców. Dla wielu ludzi grosz łyżwa płyta stała się już integralną częścią życia.

Różnice w porównaniu z konwencjonalnym deskorolka

Zobaczmy, co pokładzie grosza, i czym różni się od standardowej płyty z kołami. Główną różnicą pomiędzy wielkością pojawiają się tutaj. Foot powierzchnia pokładu różni się nieznacznie w urządzeniach tego planu. Dlatego deski grosza często są zakupione dla dzieci jako narzędzie szkoleniowe. Pozwalają one na dzieci, aby czuć się pewniej, gdy później stać się stałym deskorolka.

Zgodnie z wymiarami, zidentyfikować kilka kategorii elementów tego planu: Penny Nickel kolacją – 27 cali, deska grosz oryginalny – 22 cali. Ten rozmiar stopniowanie pozwala użytkownikom wybrać odpowiedni dla siebie najwygodniejszą opcję. Często nowi zatrzymać w modelach z większej całkowitej wielkości podkładki 27 cali, jak takie produkty wykazują zwiększoną stabilność w czasie jazdy.

Aby zrozumieć, co płyta grosza, wystarczy spojrzeć na jego wygląd. W przeciwieństwie do tradycyjnych płaskiej deskorolka, takie płyty są zagięte „ogon” w obszarze tylnym. Oni pozwala na wykonywanie różnego rodzaju sztuczki i ostrych zakrętach. Między innymi deski grosz wyposażone w miniaturowe koła, które mają zwiększoną sztywność.

popularna seria

Kilka odrębne tablice serii penny, które cieszą się dużą popularnością na rynku:

 1. Grafika – produkty z najbardziej jasnej talii. Rysunki stanowią odniesienie dla różnych kultur.
 2. Zanika – motywy do projektowania zewnętrznych płyt oparte są na idei użytkowników. Jest zdominowany przez obrazy, typowych dla wypoczynku na plaży, moda abstrakcyjnych rozwiązań.
 3. Wakacje – płyty penny że kategoria strzałem w dziesiątkę dla użytkowników, którzy preferują roczniki rysunki. Artykuły w tej serii ozdobione są głównie rodzime motywy amerykańskie i hawajskie.
 4. Pastele – produkty prezentowane są serie ozdobiony delikatnych kolorach i spokojne kompozycje przypominają beztroskich wakacji. Większość z tych płyt mają grosza brzoskwinia, cytryna i inne miękkie odcienie.
 5. Flourescents – neon, jasne deski grosz pomiarowe 22 cali. Korzystanie z glow-in-the ciemne kolory czynią je idealnymi do uprawiania narciarstwa w godzinach wieczornych.
 6. Marbles – łyżwy z marmuru. Ergonomia i przemyślana forma pokład.
 7. Deski grosz, ozdobione motywami natury – Organic. Przeznaczony dla użytkowników, którzy troszczą się o środowisko. Platformy są wykonane głównie z tworzyw sztucznych ulegających biodegradacji.

Instrukcje użytkowania

Co jest płytą grosz i jak jeździć miniaturowy tablica? Użyj oryginalny pojazd jest konieczne w następujący sposób:

 1. Zlokalizuj główną stopę na pokładzie przed kółka urządzeń. W tym przypadku, palec stopy muszą stawić czoła w kierunku jazdy.
 2. Delikatnie popchnąć podpórkę, starając się utrzymać równowagę. Zatem konieczne jest, aby rozpuścić w parze.
 3. Podczas jazdy czołowych ruchów stopy pod kątem 45 ° w stosunku do pokładu. Kończyny, która jest używana do pchania – prostopadłym do płyty.
 4. Przyspieszenie centa na płytce powinny być płaskie powierzchnie.
 5. Aby nie stracić równowagi, początek powinny być delikatnie, używając tylko palców stopy nie spoczywa na nodze całkowicie.

Zachowanie grosz Nadzorczej w trakcie ruchu zależy od sztywności zawieszenia. Jeśli jest ona dokręcona mocno, aby ostre zakręty będzie dość trudne. Jednak korekta ta pomaga zachować równowagę podczas jazdy. Poluzować zawiesina do manewru jest zalecane tylko dla użytkowników, którzy czują się pełne zaufanie, osiadł obiema stopami na grosz pokładu Bordeaux. To pozwala na wykonywanie skrętów osłabiających wiodącą ciśnienie nogę na nosie deski i przenieść ciężar na zgiętej części ogonowej produktu. Aby zatrzymać płytę grosz tyle, by skoczyć z niej na niskich obrotach, podnosząc rękę pokład.

Co jest potrzebne do bezpiecznej jazdy na pokładzie grosza?

Miniaturowa płyta wykonuje dość niestabilne środki transportu. Jak uniknąć obrażeń przy użyciu deski grosza? Opinie użytkowników wskazują, że do bezpiecznej jazdy na produkty z tym planem, pożądane jest, aby korzystać z następującego sprzętu:

 • wygodne buty na płaskiej podeszwie z pomocą rowkowanej powierzchni;
 • rękawice, nakolanniki, nałokietniki;
 • Przestronne siłowni ubrania, nie krępuj ruchów czynnych

Jakie są zalety płyt przeznaczonych grosza na tle tradycyjnych deskorolek? Przede wszystkim należy wspomnieć obecność kilku standardowych rozmiarach, które umożliwiają dostosowanie wymiarów urządzeń na użytkownikach dorosłych i dzieci. Dodatkowo, płyty grosz są kolorowe, realizacja unikalnych motywów.

zalety

Kiedy sztywne elementy nastawcze zawieszenie w tej kategorii wykazywać stabilne zachowanie i dużą prędkość podczas jazdy na równym podłożu. Przy dokładnej regulacji samym czasie zawieszenia grosz deska do indywidualnych wymagań osiąga najwyższą zwrotność. Przyczynia się do sztuczek naprawdę oszałamiające.

Konkludując

Czy mogę kupić grosza wyżywienie dla swojego dziecka? Należy skupić się przede wszystkim na chęci dziecka do nauki jazdy na łyżwach. Jeśli dziecko wykazuje aktywną ciąg przesyłowej i, w szczególności, sporty ekstremalne, rodzice powinni kupić dla niego jasne, oryginalne płyty Shark grosz lub inny produkt z popularnej marki. Należy skupić się na wagi i wzrostu dziecka. Jak pokazuje praktyka, regularna jazda na łyżwach na świeżym powietrzu przyczynia się do socjalizacji dziecka poprzez komunikację z rówieśnikami, a także pozytywny wpływ na ogólny rozwój fizyczny.