236 Shares 6304 views

Bezwłosych kotów – rasa osobliwe i niepowtarzalne

Bezwłosych kotów – rasa niesamowite, niezwykłe, a niektóre z tego świata. Najczęściej te zwierzęta są nazywane „obcymi”. Tak, łyse koty nie lubią wszystko, ale że są one unikatowe.

Ich niezwykłe przyciąga i fascynuje. Każdy, kto kiedykolwiek widział takiego stwora, chciał go pogłaskać. Te zwierzęta są dla elity, dla tych, którzy są ważne, nie skorupa zewnętrzna i wewnętrzne cechy.

Wiele przeraża ich wygląd, brak włosów przez długi czas uczynił je wygnańców w świecie ludzi. Jednak dziś coraz więcej fanów wolą koty tej rasy.

Wynika to z faktu, że pomimo trudne na pierwszy rzut oka, rodzaj łysych kotów – rasy są bardzo dobroduszny i zachowanie jest bardziej jak psy. Są niezwykle lojalny i przywiązany do swojego właściciela. Głównym pragnieniem kotów – być z nim 24 godziny na dobę.

Bardzo wiele zwierząt, zwłaszcza kotów, chronić swoją „osobistą przestrzeń.” Lecz bezwłosych kotów (rasa wyróżnia się właśnie ten) są takie, że ich nie potrzebują, chcą rozmawiać, a obecność osób bliskich.

Eksperci twierdzą, że to ich kochać tylko z powodu braku włosów. Dzięki tej właściwości koty są bardziej wrażliwe na dotyk. Dlatego, głaskanie i drapanie ich nigdy nie będzie się nudzić. Na innych „standardowych” ras kotów, które nie będą działać.

Bezwłosych kotów: zdjęcia

Bezwłose koty uwielbiają być w centrum zainteresowania i uwagi wszystkich ludzi, którzy spotykają się na ich drodze. zaczną trzeć na nogach i poprosić o rękę. Innymi słowy, przyjemny dotykowe czuć całkowicie zniesione w nich strach przed obcymi i samozachowawczy. Dzięki tej konkretnej wizyty w klinice weterynaryjnej zamienia się w przyjemnej rozrywki bez krzyku i zarysowania. Dotyczą one wszystkich ludzi jako potencjalne narzędzie do uczucia, nawet normalny check-up przynosi im przyjemność.

Bezwłosych kotów – rasa towarzyski i absolutnie nie agresywny, więc nie należy się martwić, że będą one porysować lub gryźć kogoś z was. Pomimo pozornie nieprzyjaznych kagańce, są bardzo ładne i spokojne. Wystarczy więc, że nigdy nie będzie bolało ludzi i inne zwierzęta. Oczywiście, czasami, aby rozpocząć odtwarzanie, zwierzę może ugryźć właściciela, ale to absolutnie nie zaszkodzi. W porównaniu do innych ras łysych kotów – rasa jest bardzo spokojny i cierpliwy.

Obecnie istnieje łysy kot (rasa) z trzech typów: kanadyjska, a Petersburg Sfinks. Można by pomyśleć, że nie można odróżnić od siebie? I tu i tam, wszystkie rasy mają swoje specyficzne cechy, które ignorantem osoba jest bardzo trudno dostrzec gołym okiem. Na przykład, główna różnica między sfinksa Petersburg z dwoma innymi gatunkami – jest obecność cienką warstwą podkładu, a inne nie. I wszystkie one mają inną strukturę czaszki.

Bezwłosych kotów – rasa, która stała się popularna na całym świecie i popytu. Pojawiły się one w filmach i filmy, gwiazdy je kupić dużo pieniędzy, dać dzieciom i tylko dla siebie.

Nadal wątpić?

Jeśli masz dzieci, to łyse koty -. „Tylko to, co lekarz kazał” rasy, które mogą zostać uznane za