229 Shares 962 views

Jak włączyć obsługę JavaScript?

JavaScript – to specjalny język programowania lub język skryptowy, który jest osadzony na stronach kod HTML, aby uczynić je bardziej funkcjonalne. Z językiem, skrypty strona staje się interaktywne i dynamiczne, co poprawia kontakt z użytkownikiem. Język nie jest używany do pisania aplikacji i działa tylko w programach w przeglądarce. Skrypty robią na stronach internetowych, które nie są dostępne tagi html. Skrypty są uruchamiane w przypadku, gdy użytkownik podejmie jakiekolwiek działania: najechania kursorem, co kliknięcie, itd. Z JavaScript tworzy efekt przewijania tekstu, zmienić obrazów przy aktywowaniu, wypełnionych kwestionariuszy lub formularzy rejestracyjnych.

Jeśli wyłączysz obsługę JavaScript w przeglądarce, a następnie wyświetlić niektóre strony internetowe nie będzie to możliwe, czy strona będzie statyczny, a więc „non-living”. Jak włączyć obsługę JavaScript?

Język skryptowy obsługiwane przez większość nowoczesnych przeglądarek i jest dopuszczony do stosowania w swoich domyślnych ustawieniach. Ale jeśli z jakiegoś powodu był wyłączony, to można łatwo odzyskać za pomocą prostych działań. Jak włączyć obsługę JavaScript w różnych przeglądarkach?

safari

Aby włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce Safari, trzeba uruchomić przeglądarkę i kliknij na ikonę „biegów” w prawym górnym rogu. menu, w którym należy wybrać upadku „Ustawienia”. Otworzy się okno, w którym należy udać się do „Bezpieczeństwo”. Proponowana lista umieścić zaznaczenie obok pozycji „Enable JavaScript» i zamknąć kartę.

FireFox

Jak włączyć obsługę JavaScript w Firefox? Musisz otworzyć okno przeglądarki, lub uruchom ponownie, jeśli jest otwarta. W lewym górnym rogu kliknij raz na pomarańczową ikoną FireFox i przejść do „Ustawienia”, a następnie „treści”. Wybierz „Use JavaScript». Jeśli klikniesz na przycisk „Zaawansowane”, można ustawić kilka parametrów JavaScript i kliknąć «OK».

chrom

Jak włączyć obsługę JavaScript w Chrome? Uruchom przeglądarkę, to należy wezwać specjalne menu naciskając ikonę w prawym górnym rogu. wykaz spadać, gdzie trzeba, aby przejść do pozycji „Ustawienia” i kliknij przycisk Gotowe. W otwartym karcie na dole, aby znaleźć się w sekcji „Ustawienia zaawansowane”. Następnie przejdź do „danych osobowych” i kliknij „Konfiguruj treści.” To otwiera okno na dnie której znajduje się pozycja „Pozwól JavaScript». Ustaw obok pola wyboru i kliknij przycisk „Finish”.

Internet Explorer

Jak włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce Internet Explorer? Trzeba otworzyć okno przeglądarki i kliknij na ikonę „biegu”, który znajduje się w prawym górnym rogu. W menu podręcznym, aby znaleźć w sekcji „Opcje internetowe” i otwórz za pomocą jednego kliknięcia. Następnie przejdź do zakładki „Zabezpieczenia” i kliknij na przycisk „Inne”. Przeglądaj proponowaną listę do „skryptów Java”, tuż obok okna wskaż i kliknij «OK». Zamknięcie poprzedniego okna.

opera

Jak podłączyć JavaScript w Operze? Chcesz uruchomić przeglądarkę i kliknij w ikonę „Menu” w lewym górnym rogu. wykaz, w którym trzeba znaleźć w sekcji „Ustawienia”, a następnie przejść do rozdziału „Zaawansowane” spadać. Wybierz element listy „Treść” i zaznacz wiersz „Włącz obsługę języka JavaScript”. Zakończyć ustawienie, naciskając przycisk «OK».

Jeśli jest włączona obsługa JavaScript w przeglądarce, a nadal wyskakuje iChecker odwiedzić witrynę, którą chcesz, aby umożliwić poparcie, oznacza to, że jest on blokowany przez zaporę lub skanowania antywirusowego. Odblokować JavaScript trzeba skonfigurować te aplikacje. Blokowanie może również stać w ustawieniach serwera proxy, przez który osuschestvyaletsya połączenia internetowego.