576 Shares 4806 views

Skuteczna domu Program treningu dla początkujących

Uprawiania sportu w domu? Proste! Aby to zrobić, trzeba czasu, przestrzeni i przemożną chęć poprawy swojego ciała codziennie. Nie od razu biec do zrobienia wszystkie znane ćwiczenia na raz, a potem tydzień w przerażeniu pamiętając doświadczenia. dom sport – bardzo poważna sprawa, dlatego tutaj jesteś swoim własnym szefem, trener, asystent, partner. Aby rozpocząć zidentyfikować jakie cele chcemy osiągnąć to, co mamy do zrobienia, ile czasu jesteśmy gotowi wydać na cotygodniowym. Następnie przygotowany trening w domu, który będzie musiał postępować surowo.

Co to zajmie początkujących

Człowiek, który nigdy nie grał sportu (no, chyba, że udał się do wychowania fizycznego w szkole), wymagają bardzo mało sprzętu, aby rozpocząć treningi w domu. Zdecyduj się na miejsce, gdzie zawsze będzie zaangażowany. Można kupić matę do siłowni i składane hantle. To jest zupełnie wystarczające dla pierwszego okresu. Program szkoleniowy dla początkujących w domu wiąże się ćwiczenia, które wiążą się z mięśni ciała. Do pracy wszystkich głównych grup mięśni jest całkiem realne w domu.

grupy mięśni i ćwiczenia

Zaczynamy od dolnej części ciała. Trenować nogi, wykonaj:

  • Przysiady (regularne, Plie, na dwóch nogach lub na jednej);
  • ataki;
  • Rozciąganie po treningu.

Dla pośladkowego mięśnie są również odpowiednie rzuca różne kopnięcie nogami do tyłu i na boki.

Prasa:

  • prosta wariacja na podłodze;
  • skręcanie na skośnych mięśni;
  • nogi leżącego na podłodze lub w imadle na podnoszenie poprzeczki.

Mięśnie piersiowe są przeszkoleni z pomocą pompek, i (w obecności hantle) przewody leżącego. Jeśli dom ma poziomy pasek lub wiązki mogą być efektywnie pompuje mięśnie pleców. Program ćwiczeń w domu powinna również zawierać ćwiczenia do ogrzania się, rozciągania. Będzie to przydatne kupić skakankę, klasy, które stanowią znakomite ćwiczenia aerobowe. Dla odmiany, można również powiesić worek treningowy, pojedynek, który może być świetnym koniec okupacji i pozwoli wyrzucić negatywną energię.

Przykładowy program szkolenia w domu

Tak więc, na przykład zdecydujesz się zrobić trzy razy w tygodniu przez godzinę. Powiedzmy, w poniedziałek będzie trenować nogi, w środę, prasy i bicepsów, klatki piersiowej piątku. Ten tygodniowy obciążenie wystarczająco przybysz wprowadzić proces szkolenia i umożliwiają mięśnie, aby przyzwyczaić się do ćwiczeń. W tym okresie, ważne jest, aby prawidłowo i dobrze zjeść. Program ćwiczeń dla kobiet w domu może również zawierać pompek, przysiadów, ćwiczenia dla prasy bez użycia odważników (pierwsza), a także z wprowadzeniem elementów jogi na rozciąganie i uspokajająco na układ nerwowy. Każde ćwiczenie jest około 5 do 20 powtórzeń podejść każdy. Nie ma potrzeby, aby pompować całe ciało w jednej sesji, mięśnie muszą odpocząć i odzyskać. Skuteczny program treningu do domu jest wykonany przez Ciebie, zgodnie z własnymi życzeniami, cele, możliwości. Najważniejsze – ćwiczenia regularnie, zgodnie z wybraną planu, jeść prawo i mieć pozytywne nastawienie – jeśli pozytywny wynik nie jest długo czekać!