306 Shares 2239 views

„Twoje Pieniądze”: Opinie warunki kredytobiorcy. mikropożyczek

W Rosji, wraz z nadejściem kryzysu szeroko ogromnym mikro-kredytów i mikrokredytów. Każdego roku w kraju, coraz więcej z tych organizacji. Musisz wiedzieć, jakie poglądy swoich klientów. Rzeczywiście wątpliwe, a nawet bez skrupułów firm kompletne. Co robi „swoją opinie pieniądze”? Czy ta firma dostarcza usługi wysokiej jakości i nie oszukuje? Kwestie finansowe wymagają osobnego i ogromną uwagę. Czasami, biorąc mikrokredyty mogą ponieść trud. Więc, czy konieczne jest uciekanie się do pomocy „pieniędzy”? Czy warto zobaczyć? Albo przed nami jest najczęstszą instytucja mikrofinansowania, z których pożądane jest, aby trzymać z dala? Wszystko to na.

co robi

Na początek, co jest zaangażowany w naszej obecnej organizacji? Jest to w ich kierunku godne uwagi? Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki lub kredytu, to tak. „Twoje Pieniądze” – organizacja mikrofinansowania. To daje, według twórców, lukratywnych kredytów. I natychmiast. I bez zbędnej biurokracji.

W zasadzie działalność korporacji „przezroczysty”. Konkurowanie w swoim rosyjskim jest naprawdę ogromny. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane, instytucje mikrofinansowania są w tej chwili ogromna rozpiętość. W każdym razie, dla jego naciskiem „Twoje Pieniądze” feedback dostaje pozytywne. Nie ma podstępu albo „oszustwo”. Potrzebuję pożyczki lub kredytu w możliwie najkrótszym czasie? Następnie Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

rozpiętość

Nawiasem mówiąc, nasza obecna organizacja działa na rynku już od dłuższego czasu. I przez cały ten czas pomógł wielu obywateli. Tak, konkurencja rośnie, ale „pieniądze” wciąż działa. Ponadto został on znany przez 5 lat. W 2011 roku, został otwarty w Moskwie, a teraz rozpowszechnione w całej Rosji.

Jednakże, o ile to nie jest tak dobry, jak byśmy chcieli. „Twoje Pieniądze” rozwiązuje różnorodne. I w różnych miastach kraju. W Moskwie, wiele z nich. I to się podoba. Oznacza to, że możemy powiedzieć z pewnością, że to nie nie oszukuje. Oszuści rzadko rozłożenia ich „left” firma w całej Rosji, a nawet dumą otwarcie.

Jeśli chcesz poznać konkretne adresy, zaleca się, aby skorzystać z oficjalnej strony „swoje pieniądze.” Urzędy będą wyświetlane na interaktywnej mapie swojego miasta. Nie znajdziesz kompletne adresy. Nie oszukuje! Wszystko jest jasne i proste. Tak więc, możemy zaufać naszej obecnej organizacji. Do tego, że dostaje dużo pozytywnych opinii od potencjalnych klientów. Tak, instytucja mikrofinansowania – samo w sobie jest wielkim ryzykiem. Ale, jak łatwo zauważyć, „Twoje Pieniądze” przez długi czas tam. Co więcej, nie jest ukryte przed kimkolwiek, stale się rozwija i otwarcie nowych i nowych oddziałów w różnych miastach kraju. Oszuści więc oczywiście nie zrobi. Boleśnie, to jest podejrzane i niebezpieczne.

Nie dokładnie, gdzie się zwrócić w Moskwie, aby otrzymać usług z organizacji wiedzieć? Następnie spójrz na interaktywnej mapie na stronie głównej „swoje pieniądze.” Główna siedziba firmy znajduje się na ulicy Pervomayskaya, Building 73, budynek 6. Tam (i nie tylko), można uzyskać prywatnego kredytu lub pożyczki. Na Taganka 1 (budynek 1), jak i na otwartej autostradzie 5 (budynek 11), masz również prawo do korzystania z usług instytucji.

Ale szczegóły preparatu, jak również wszystkie twoje pytania są podane przez infolinię. Do tego typu zrobić w telefonie 8800700 22 29 Ten pokój jest odpowiedni dla wszystkich regionów Rosji. Są to kontakty dostępne do firmy „Twoje Pieniądze”.

Lista usług

Oczywiście, dużą rolę odgrywają rozmaite usługi, które mogą zapewnić jedną lub inną firmę. Szczerze mówiąc, nic specjalnego „Dzhet Mani” (tak nazywa się czasem „Twoje Pieniądze”) no. Jest to, jak już zostało powiedziane, organizacja mikrofinansowania. Nie jest jasne, co może zaoferować swoim klientom?

Kredyty i pożyczki. I na korzystnych warunkach. W każdym razie, jak wiele zastrzeżeń. Niskie stopy procentowe, szybki klirens. W zasadzie, to pełny zakres usług dobiega końca. Jeśli trochę bardziej szczegółowe, można zobaczyć kilka kierunek organizacji.

Pierwszy – jest emisja krótkoterminowych oraz szybkich kredytów dla wszelkich potrzeb. Jednakże termin płatności nie jest tu zbyt duża. Zaskoczony nie warto, bo mamy do czynienia właśnie z kredytu krótkoterminowego. Nic skomplikowanego, prawda?

Drugi – kredyty krótkoterminowe. Prawie taki sam jak pożyczki. Ale wówczas nadpłata, z reguły trochę mniej.

Trzeci – pożyczka „zapłacić”. Jest to usługa przyciąga większość konsumentów. Pieniądze płacić, chyba najbardziej popularne i wspólne usługi dla wszystkich organizacji mikrofinansowania dzisiaj.

Wszystko to prowadzi do firmy o nazwie „Twoje Pieniądze” pozytywne opinie znaków. Można powiedzieć, że tutaj masz prawo do odwołania, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy. I nie martw się, że proces „opóźniony” lub będzie wymagało dużo papierów, wcale nie. Na to cechy i zalety spółki nie kończą. Co jeszcze wyróżnia się klientów? Jakie są plusy i minusy są podkreślone częściej?

możliwości

„Dzhet Mani” robi się dość dobre, choć czasami sceptycznych opinii na temat ich możliwości. I nie chodzi o usługi. I jak dokładnie one dostarczyć. Chodzi o to, że „pieniądze” – organizacja mikrofinansowania, że nie tylko w biurze oferuje wydać pożyczki lub kredytu, wcale nie. Między innymi, można uzyskać pewne usługi bez wychodzenia z domu. Estcherez przez internet!

Takie działania mają wiele przyczyn podejrzenia – a nie kłamstwo, że? Rzeczywiście, większość organizacji, które oferują do emisji pożyczek i kredytów przez Internet, zwykle tylko oszukują swoich klientów. Ale MIF „Twoje Pieniądze” Przez długi czas tam w Rosji. Gdyby ona oszukują swoich klientów?

Wcale nie. naprawdę można korzystać z internetu i na oficjalnej stronie organizacji do wydawania kredytu lub pożyczki. Będzie jednak wydać albo w biurze (konieczne jest, aby pamiętać przy zamawianiu) lub bezpośrednio na karcie bankowej. Drugi nie jest podane. Nic podejrzanego, choć sam wirtualny wersja projektu nie jest zbyt budzi zaufanie klientów. W każdym razie, Trust Company pod nazwą „Twoje Pieniądze” warto. Nawet na oficjalnym wskazał, że dla kredytu jesteś w stanie, lub skontaktować się z biurem lub ośrodek raczej wątpliwym kroku – wykorzystanie Internetu. Wybór należy do Ciebie.

warunki

Który oferuje firma warunki „Twoje Pieniądze” dla udzielania kredytów dla swoich klientów? Jak powiedzieć wiele – korzystne. I to bardzo. Można powiedzieć, w pewnym stopniu, są uwodzicielskie. podoba się to, i niepokojące zarazem. Po tym wszystkim, bardzo niewielu ludzi w dzisiejszym świecie ufa mikropożyczek i pożyczek. Ktoś już „połknął przynętę” tego rodzaju organizacji, niektóre tylko na podstawie błędów zewnętrznych. Tak, że warunki korzystania z usługi płacą dużo uwagi. Który oferuje naszą obecną korporację?

Najważniejsze – jest to, że na pewno być gwarantowane przez projekt migiem. Nie zbędne formalności, długi okres oczekiwania lub coś podobnego. Szybka pożyczka z organizacją o nazwie „Twoje Pieniądze” – to rzeczywistość. Kredytobiorca musi mieć ukończone 18 lat. Być może jest to jedyny istotny warunek.

W przypadku usług będzie musiał jedynie paszport na ciebie. Brak więcej dokumentów osób trzecich. Jeśli jesteś emerytem, można również przedstawić zaświadczenie emerytalnego, ale nie jest to obowiązkowe. I bez względu na to, jak można produkować design – przez Internet lub osobiście. Tylko jeden paszport.

Kredytowej mogą podjąć miesięcy lub jakikolwiek inny krótkoterminowej. Jednakże, użytkownik zostanie poproszony w projektowaniu stałego źródła dochodu, jak również określające, które płacą w „Twoje Pieniądze” odsetek od kredytów. W tej chwili stawka wynosi około 2% dziennie. Maksymalna można „pożyczyć” 25 000 i nic więcej. Tak że ograniczenia organizacja. I to jest również zadowolony – nikt cię oszukać, wszystko szczegółowo wyjaśnione.

prędkość

Szczególną uwagę zwraca się takie czynniki, jak szybkość obsługi klienta. Po tym wszystkim, to zbyt wiele „stare”. Pożyczka „pieniądze” mogą być traktowane jako obiecasz, w zaledwie 5 minut. Oznacza to, że od razu. Zatwierdzenie odbywa się na miejscu, w biurze. A kwestia pieniędzy – też.

Jeśli mówimy o aplikacji online, pożyczka lub kredyt przyjdzie na karcie bankowej. Wszystko to (w tym rejestracja) trwa około 10 minut. I bez względu na dzień lub noc. obsługa klienta z prędkością naszej organizacji jest dziś dość wysoka. Takie podejście podoba się odwiedzającym. Teraz jeśli pilnie potrzebują pieniędzy, można tylko kilka minut, aby rozwiązać problem na bardzo korzystnych warunkach. Więc zwrócić uwagę na „Twoje Pieniądze” warto.

Jednak czasami aplikacje internetowe są przetwarzane przez długi czas (około dziennie). Rzeczy dzieją się bardzo rzadko, nie panikuj. Użytkownik powinien czekać tylko trochę potrwać. Najważniejsze jest to, nie starają się ponownie zorganizować kredytu. „Twoje Pieniądze” zrozumieć taką decyzję jako drugi kredyt. A po chwili dostaniesz kredyt zatwierdzony tylko dwa. Nie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nadwyżka z powrotem tak po prostu, bez odsetek, nie będzie działać. Tak więc, jeżeli zgłoszenie jest przetwarzane przez dłużej niż 10 minut, nadal nie panikuj. A już na pewno nie tworzyć nowego.

Usługa osobiście w „Twoje Pieniądze” dostaje tylko pozytywne opinie. Rzeczywiście, szybki i dobrze skoordynowane pracy. Tylko to, co trzeba. Kolejki w urzędach, co do zasady, nie. A jeśli takie występują, będą bardzo szybko rozproszyć – obywatele mają zatwierdzenie pożyczki, a potem po prostu przejść. Nic specjalnego. Tak, że „Twoje Pieniądze” (wyloty dokładny adres i telefon może spojrzeć na oficjalnej stronie organizacji jest dla miasta) – korporacja, która naprawdę zasługuje na uwagę. Można jej zaufać.

Komunikacja za długi

Szczególną uwagę w dzisiejszym wydaniu wymaga takiego tematu jako zapłatę długów. Dokładniej, organizacja komunikacji z dłużnikami. Ten punkt jest niezwykle ważna, a to zwracać uwagę wielu konsumentów. Chodzi o to, że mikro pożyczki „pieniądze” oferuje zgasić choć na zyski, ale również bardzo kosztowne warunki. Tak, większość klientów są zadowoleni – są po prostu staramy się wziąć niewielką ilość na krótki okres czasu. I nie ma specjalnych nadpłaty nie będzie. Ale to jest problem w tej dziedzinie jest nadal dostępna.

Które? Jeśli zostanie nadana długu dla ciebie, najprawdopodobniej, będzie szybko żałować, że skontaktował się organizacji o nazwie „Twoje Pieniądze”. Dlaczego? Po tym wszystkim, firma wysyła niemal wszystkich swoich spraw kolekcjonerów. Jest to dość łatwe raz przeterminowanych płatności (zwłaszcza, jeżeli kwota jest duża), jako spółki kolekcja będzie działać.

Należy zwrócić uwagę na to, co będzie płacić długów przyimkowe. Jeśli tego nie zrobi, będzie zagrożeniem. Ponadto, jak wspomniano przez wielu klientów, „Twoje Pieniądze”, nawet jeśli już spłacił dług, nie będzie przestają kłopoty. Innymi słowy, to wszystko znaczy wybrać jeden lub innego środka. Nie jest to najlepszy scenariusz, ale to nie występuje.

Z całej tej „ceny” zaprzecza nielegalność ich działań. W zasadzie „wycisnąć” organizacja odwołania do firm kolekcji zostały już wypróbowane. Ale brak wyników bezskutecznie. Dlaczego? Instytucje Najpierw mikrofinansowania – wątpliwy miejsce. Sąd rzadko pojawia się w takich sprawach po stronie kredytobiorcy. Po drugie, aby udowodnić nielegalność działań bardzo trudne. Tylko w wyjątkowych przypadkach być w stanie uzyskać sprawiedliwość.

Na całej tej „ceny” nie dostać lepsze recenzji treści. W rzeczywistości, jesteśmy oszukiwani. Początkowo zwabił korzystnych warunkach, a następnie zaczyna się wybić długów i kredytów, które zostały już zamknięte. To nie jest najbardziej rzadki przypadek. Więc należy być ostrożnym. Większość klientów po prostu powinni zachować wszystkie kontrole i pokwitowania płatności na dłuższą metę. Po tym wszystkim, czasem nawet kilka lat po opublikowaniu komunikatu z organizacją „Twoje Pieniądze” Można martwić kolektorów. Będzie musiał udowodnić, że jesteś na czasie i to dawno temu zapłacił wszystkich długów organizacji. Tylko rachunki pomoże w tym. Jeśli przegrają, można czekać długie próby. , A zatem straty pieniężne.

papierkowa robota

Główną zaletą, że daje „swoje pieniądze” – to jest coś, że organizacja bez dodatkowych formalności. Oznacza to, że z jednej paszportu oraz kilku minutach oczekiwania (choć niektórzy klienci twierdzą, że wnioski są rozpatrywane w około 3 dni), które kwalifikują się do zaciągnięcia kredytu szybko. I tylko krótkotrwałe, z pewnymi ograniczeniami, ale w sprzyjających warunkach. Brak dowodów na zdolność do zapłaty, bez zbędnych formalności! Co trzeba! Dla tej firmy zarabia pozytywną opinię na temat jego działalności.

Ale to tylko niektórzy ludzie naprawdę nie podoba to rozwiązanie. Tak, to kredyt lub pożyczka problem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ale nie ma gwarancji, że określone w odpowiednich polach danych (kontaktów) będą własnością kredytobiorcy. Dlaczego ten fakt niepokojące?

Niektórzy klienci podkreślić swoje obawy kolektorów przestępczości lub dużych długów od kredytów zaciągniętych w towarzystwie „swoje pieniądze.” Tylko jest jedno małe ale – nikt nie ma tam kredyt. Innymi słowy, ktoś przekierowany kolektorów na niewinnych cywilów. Udowodnić, że nie wziął kredyt, a nie naprawdę organizacja klient „Twoje Pieniądze” ma najprawdopodobniej w sądzie. Jeśli tego nie zrobi, będzie stale przeszkadza. Ponadto, nie można dowieść swoich racji – pieniądze będzie musiał zapłacić. Ponadto, ze wszystkich odsetek, kar i opłat procentowych. Tutaj takie kłopoty mogą spodziewać obywateli.

Co czyni tę organizację „Twoje Pieniądze”? Nic nie szkodzi. Nikt nie sprawdza danych podanych przy rejestracji wniosku o wydanie gotówce! Oznacza to, że po prostu oferują pożyczki na korzystnych warunkach. I tutaj ważne jest, aby wziąć pod uwagę szybkość obsługi. W przeciwnym razie nie będzie organizacja wydała mikropożyczek. Ale może zweryfikować poprawność i dokładność pinów wejściowych.

Dlatego „pieniądze” – to raczej wątpliwe organizacja. Są tacy, którzy naprawdę pozostaje niezadowolony po rozmowie z nimi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do „wystawiając” kredytobiorców. Rozważmy ten czynnik. A jeśli nagle zaczął nazywać kolektorów, należy natychmiast przystąpić do udowodnienia swojej niewinności! W przeciwnym razie, można uzyskać ogromne długi, które będzie musiał zapłacić.

nie ma pieniędzy

I tu jest kolejny punkt, który znajduje się w odniesieniu do współczesnych korporacji. Nie jawi się jako powszechne, ale nie występuje. Często użytkownicy próbują wydać mikropożyczek w „pieniędzy” przez Internet, e-aplikacji. Taka możliwość występuje. Tylko czy to jest konieczne, aby go używać?

Czasem trzeba zaryzykować pozostawały bez pieniędzy, ale z długu. Na takich incydentów miał wielu klientów skarżył. Oznacza to, że wziąć kredyt, należy zatwierdzić go, ale nie ma pieniędzy, nie dostaniesz. Ale dług, który obliczany jest na bazie dziennej – to co zrobisz po zarejestrowaniu wniosku w formie elektronicznej.

Najbardziej ciekawe – jest to, że aby udowodnić jego niewinność jest bezużyteczny. Albo dać długu lub zacząć rozmawiać z kolektorów i przez długi czas do sądu. W każdym razie, nieprzyjemny incydent. Tak więc, „Twoje Pieniądze” jest niejednoznaczna popularność.

fałszerstwo

Potem, jak w Internecie można znaleźć wiele entuzjastycznych opinii na temat naszej aktualnej organizacji? Co to jest naprawdę? Dlaczego klienci nie są na ogół całkowicie zadowoleni z korporacji, ale pozostawić pozytywną opinię z tego?

„Twoje Pieniądze” (Moskwa i inne miasta), jeśli dobry wygląd, używa bardzo ciekawy schemat pracy w Internecie. Ona kupuje pozytywną opinię w przeważającej części. Innymi słowy, wszystkie pochlebstwa w adresie organizacji – jest fałszywy. Co więcej, jest on stosowany w celu przyciągnięcia klientów. Według niego wierzyć, lub nie – to każdy decyduje za siebie. Tak, jest oskarżony o oszustwa, „Twoje Pieniądze” jest bezużyteczny. Nikt nie zmusza cię do wiary w prawdy publikacji. Ostateczna decyzja powinna być podjęta przez.

Tak więc, „pieniądze” – to MFI, które od dawna w Rosji jest żywy i dobrze. Z tym wszystkim, używa od dawna znany schemat promocji korporacji. I trzeba wziąć to pod uwagę. W przeciwnym razie, można zatrzymać się z długu, ale bez pieniędzy w ogóle.

wyniki

Których wnioski można dojechać z wszystkich wyżej wymienionych? Szczerze mówiąc, „pieniądze” – to naprawdę działa przedsiębiorstwo. Zapewnia pożyczek krótkoterminowych, jak i kredytów. Stopa procentowa jest nieco zawyżone ceny, ale ogólnie warunki są korzystne.

Czy zaufać korporację? Szczerze mówiąc, konieczne jest, aby być z niego sceptycznie. „Twoje Pieniądze” nie różni się zbytnio od konkurencji – i to jest oszustwo, a ich sztuczki. Niektórzy zalecają, by stać się klientami tej firmy tylko w skrajnych przypadkach. Wtedy i tylko wtedy będzie w stanie uniknąć wielu problemów.

Tak więc, „pieniądze” – to tylko inna firma mikrofinansowania, którego rosyjska jest już dużo. To przyciąga klienci kupili zwrotne (nie zawsze, ale w większości przypadków), a także wielu korzystnych warunkach. Odpowiedzialność za skutki kredytobiorcy będą musieli ponieść. Przewidywać ich możliwe. Nawet w pełni wypłacone kredyty często wtedy pozostają otwarte. Pożyczka „pieniądze” – to rozwiązanie dla tych, którzy pilnie potrzebują pieniędzy. I zgadzasz się kontaktując się z korporacji, szczerze mówiąc, jest to konieczne tylko wtedy, gdy jesteś w kropce. Lepiej jest unikać instytucji mikrofinansowania, jeśli istnieje taka możliwość! Firma „Twoje Pieniądze” – nie jest organizacją, która można ufać ślepo!