212 Shares 5196 views

Baterie do umywalki w łazience: rodzaje i instalacja

Jeśli zdecydujesz się naprawić łazienkę, trzeba zrozumieć, że to będzie trudne do przeprowadzenia tego procesu. To nie jest nawet, że trudno znaleźć wszystkie materiały. Wręcz przeciwnie, są one na rynku sanitarnej tyle, że przeciętny człowiek po prostu rozpraszają oczy. Baterie do umywalki w łazience może być dowolnego kształtu i rozmiaru. Ich różnorodność jest bardzo duża: od konwencjonalne modele wielofunkcyjne do projektowania obiektów.

wybierając mikser

Mieszarki do zlewozmywaków łazienka nie są tylko urządzenia do mieszania zimnej i ciepłej wody. Bez nich nawet trudno sobie wyobrazić łazienkę. Firmy zaangażowane w ich produkcji, zachęcając konsumentom szeroką gamę modeli, aby zaspokoić gusta i potrzeby każdego klienta. Jak zrobić tak, że wybrany mikser do zlewu w łazience pokoju był najbardziej udany?

Najważniejszą rzeczą – nie jest zapomnieć, co zrobić musimy dźwigi. Nie powinny one tylko ozdobić łazienkę, ale również spełniać swoją podstawową odpowiedzialność. Oznacza to, że korzystanie z nich musi nastąpić szybko i sprawnie mieszanie ciepłej i zimnej wody.

Warto również biorąc pod uwagę, że liczba kranów w kąpieli powinna być wystarczająca. Oddzielnie należy Armatury umywalce w łazience, wanną, prysznicem i bidetem. Wszakże jeśli Wielorakie funkcje wykonywane są przez jednego miksera, wtedy jakość będzie niska. Jeśli w łazience nie charakteryzuje się wymiarami, to tylko dwa zawory: wanna i umywalka.

Rodzaje mieszadeł w miejscu użytkowania

Wielu nie zna różnic między żurawi stosowanych w wanną i prysznicem. Ale jest specyficzne cechy wyróżniające się między nimi. Tak, krany do umywalki w łazience jest bardzo zwarta, więc ich instalacja jest szybka i łatwa. Są trochę jak urządzenie montowane do dostarczania wody do wanny. Zakup tych mikserów, konsumenci zwracają szczególną uwagę na ich specyfikacji. Są to modele wyposażone w specjalną drenażu konfekcjonowania, co sprawia, że łatwo otworzyć i zamknąć otwór spustowy naciskając dźwignie znajdujące się na mikserze. Najbardziej popularny model z jednym otworem, ponieważ są one łatwo instalowane.

Bateria może być obrotowa lub stałe. Niektóre modele są nawet wyposażone w specjalne elektroniczne systemy sterowania. Są one przeznaczone dla 3-4 otworów.

Mikser stacjonarny

Ta bateria umywalkowa w łazience jest samowystarczalny i nie zajmują dużo miejsca. Z reguły stosuje się w połączeniu z tzw sink puchary. W typowym mieszalniku, który jest zamontowany w modelu powłoki wyposażony w wydłużony korpus. To sprawia, że można go zamontować bezpośrednio do blatu stołu. Dlatego, o ile nie jest blat, a następnie zainstalować takie urządzenie byłoby niemożliwe.

Baterie ścienne

Taki model jest uniwersalny i może być stosowany ze wszystkimi gatunkami muszli. Idealny dla umywalek, które nie posiadają specjalne otwory do miksera. Istnieją pojedyncze dźwignią i dvuhventilnye modelu. Charakteryzuje się względną łatwość montażu. Po pierwsze sam mikser, a po zlewu. Jeden z najzdolniejszych przedstawicieli tego modelu jest kran w łazience umywalka Grohe pokoju.

modele podłogowe

Jest to bardzo rzadka odmiana mikserów. To taka przyjemność drogie. W tym przypadku, wygląd może być smak to nie wszystko. Po tym wszystkim, urządzenie wygląda bardzo ekstrawagancki. Ponadto, jego instalacja trwa długi okres czasu i jest dość skomplikowane. Po dostawie zimnej i ciepłej wody, aby być kierowane bezpośrednio do podłogi. Ale mogą one być umieszczone w pobliżu zlewu jakiegokolwiek rodzaju.

Wszechstronność w łazience

Nie było powszechne w ostatnich latach otrzymały krany z aeratora. To jest z ich pomocą nasycenia wody tlenem. Na końcu rurki jest ustawiona o małych oczkach, dzięki czemu strumień wody zostaje szampana. Wizualnie zwiększa swoją objętość w szkle. Napowietrzona woda jest wstrzykiwane tak więc jego zużycie jest zmniejszona.

Baterie do umywalki w łazience z czujnikiem – to najbardziej popularne opcje w tej chwili. Z ich pomocą, regulacja temperatury następuje. Użytkownik może zobaczyć, jak woda jest gorąca. Otworzyć lub zamknąć otwór spustowy może być również za pomocą specjalnej dźwigni, która znajduje się bezpośrednio na korpusie zaworu.

Otrzymaliśmy również dużą dystrybucję i bateria termostatyczna do umywalki w łazience, która zdjęciu widać trochę niższa. Dzięki jego obecności, można automatycznie utrzymuje zadaną temperaturę wody, nawet jeśli zmiana jego głowie. Najczęściej są one wykorzystywane do prysznica i kąpieli, ale w niektórych przypadkach są one wyposażone i umywalki.

instalacja

miksery montażowe mogą być wewnętrzne lub zewnętrzne. Druga opcja wygląda bardziej estetycznie, jak przywiązanie dźwig pozostaje w ścianie. Na zewnątrz widoczne tylko dekoracyjny panel, na którym wszystkie przełączniki. Po zainstalowaniu mieszalnika na krawędzi, użyć specjalnego zestawu zaprojektowany specjalnie dla niego.

Zatem obecnie istnieje ogromna liczba odmian mikserów. Ustawianie każdy z nich ma swoje niuanse, więc lepiej jest skorzystać z pomocy specjalistów. Niezależnie wykonywać tej pracy nie jest zalecane.