157 Shares 5225 views

Szczegółowe informacje na temat „Instagrame” odpowiadać na komentarze

Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych jest „Instagram”. Pod koniec 2014 roku liczba aktywnych klientów przekroczyła 200 milionów, a liczba ta stale i stale rośnie. Rosyjska publiczność w listopadzie-grudniu wyniosła 13,3 mln klientów, a wśród nich aktywnych autorów. – 2600000. Można sobie wyobrazić, jak szalenie popularny „Instagram” po rosyjsku?

Co zrobić z komentarzami

Rzadko ludzie nigdy nie słyszeli o tym projekcie, ale niektórzy ludzie zastanawiają się, jak korzystać z tej sieci społecznej. Ale popularność aplikacji częściowo ze względu na swoją prostotę. Jednym z najczęstszych jest dylemat, jak „Instagrame” odpowiadać na komentarze. Jest to o wiele łatwiejsze niż może się wydawać niedoświadczonych klientów programu. Powiedzmy sobie razem. Więc krótka instrukcja, w jaki sposób reagować na użytkownika w „Instagrame”. Nie zapewnia komunikację za pośrednictwem prywatnych wiadomości. Taka możliwość jest w innych podobnych programach. Na pytanie, jak reagować na osobę „Instagrame”, jest tylko jedna odpowiedź – komentarza. Jest możliwe, aby napisać do dowolnego zdjęcia, jeśli otwarty dostęp do niej, czyli w środowisku, w którym użytkownik nie jest ukryty swoje ustawienia prywatności profilu. Przyjrzyjmy się, jak inni ludzie komentarz, że widzieli je i byli w stanie odpowiedzieć.

Zasada numer 1. Odpowiedź opinia

Jeśli abonenci nie zostawili przeglądu, i chcesz na nie odpowiedzieć, trzeba otworzyć komentarze pod tym stanowiskiem, wpisać „@” symbol, określane jako „pies” i zacznij wpisywać nazwę (nick) od rozmówcy (program jest tak skupiona na konsumenta, to nawet zaoferować listę którego można wybrać), a następnie wpisz wiadomość. Twój znajomy otrzyma wtedy alert, że został wymieniony w swoim oświadczeniu, w dziale gdzie husky są zwykle pokazane na zdjęciach.
komentarze przyjaciół pozostawione pod zdjęciami będą również wyświetlane na karcie. Tam również będą wyświetlane i Twój nowy abonament.
Opcjonalnie można określić rozmówcę nick zanim wiadomość, można to zrobić w środku lub na końcu osoby w każdym przypadku będzie on powiadomiony o tym systemie komentarzy.

Jak w „Instagrame” odpowiadać na komentarze jeszcze szybciej

W wersji aplikacji na urządzeniach Apple mają możliwość, aby nie naciskać komentarz i przesuwając je palcem od lewej do prawej, a następnie nacisnąć przycisk wskazujący odpowiedź. Ponadto, jak zostanie nick i będzie mieć tylko wpisać wiadomość.
Innym sposobem jest „Instagrame” odpowiadać na komentarze, jest to, że można je otworzyć, a potem po prostu przytrzymaj przez kilka sekund, nick użytkownika, który chciałbyś odpowiedzieć. Następnie, po prostu otworzyć okno, aby wprowadzić wiadomość z już wspomniano jest nazwa rozmówcy, i trzeba będzie tylko napisać komentarz.

Zasada numer 2. komentowanie zdjęć znajomych

W przypadkach, gdy pacjent nie reaguje na poglądy i chcą wypowiedzieć się na zdjęcie, aby inni, piszą osoby pseudonim nie jest koniecznie, ponieważ on już widzi ostrzeżenie, że ktoś zostawił wiadomość na jego zdjęcie. Zdarza się, że nie mogą zostać wyświetlone wszystkie komentarze. Nie może być sytuacja, gdy jest ich zbyt wiele, a niektóre nie będą wyświetlane. Aby zobaczyć wszystko, czego potrzeba, aby kliknąć na wierszu „Zobacz wszystkie komentarze”.

Zasada numer 3. Usunąć opinię

Nie bój się, jeśli nagle popełnić błąd podczas zapisu lub zauważyć, że abonenci zostawić podejrzanych wypowiedzi, linki do zewnętrznych stron internetowych, reklam. Następnie zaleca się usunąć te wiadomości. Ważne jest, aby wiedzieć, że można oczyścić własne komentarze i poglądy, które użytkownicy mają do swoich zdjęć. Zgodnie z ich stanowisk, masz prawo, aby usunąć wszystkie etykiety i pod innym – tylko osobiste. Poniżej znajduje się krok po kroku usuwania komentarzy pod swoim zdjęciu w „Instagrame”.

Krok 1. Otwórz żądany obraz, po prostu dotykając jej wizerunku.
Krok 2. Naciśnij „Komentarze”. Lista rekordów załączone do tego postu.
Krok 3. Łatwo przyciąć replikę palcem i przesuń ją lekko w lewo, tak że znajduje się przycisk z ikoną kosza.
Krok 4. Pojawia się taśmy z dwoma ikonami: „Odpowiedź na komentarz” i „Usuń”. Kliknij na ostatniej opcji.
Krok 5. Jeśli chcesz, możesz wysłać projekt do podawania skargi przeciwko autora.

wniosek

Więc w tym artykule mamy rozumieć jak „Instagrame” odpowiadać na komentarze, uważane za główne zasady komentowania. Wykonując je, można łatwo komunikować się ze swoimi przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogły ci, a teraz stały się pewni użytkownika aplikacji. Zauważamy w konkluzji, że Instagram – to całkowicie darmowa aplikacja. Co ciekawe, tworzy kwadratowej Podobne do tych, przechwycone przez aparat fotograficzny Polaroid błyskawicznych, na przykład.