833 Shares 7721 views

Jak skonfigurować mikrofon na Windows 7 przewodnika

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak skonfigurować mikrofon na Windows 7. Należy zauważyć od razu, że będziemy także spróbować wykonać daną akcję, aw niektórych programów przeznaczonych do komunikacji. Ponieważ to właśnie tam, co do zasady, większość problemów powstać. Zacznijmy od ciebie jak najszybciej do badania naszego obecnego obiektu.

jakie są

Przed jak skonfigurować mikrofon na Windows 7, konieczne jest, aby wiedzieć, co ogólne mikrofony tam. Tego typu urządzenia zależy od podejścia do nawiązywania połączeń. Nie bój się – wszystko jest bardzo proste.

Pierwsza opcja – to osobny mikrofon. jest połączony niezależnie z zestawu (słuchawki). Opcja ta prawie przeżyła jego użyteczność. Aby umieścić mikrofon nie jest bardzo wygodne.

Drugi scenariusz – to używanie słuchawek z urządzeniem nagrania audio. Tutaj są dwa podejścia do połączenia, które będziemy rozmawiać z tobą później. Ustawienie mikrofonu na Windows 7 w połączeniu z zestawem słuchawkowym – to najczęstszy przypadek.

Ponadto, można również uruchomić w kamery, które jest zintegrowane urządzenie do nagrywania dźwięku. Bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli wolisz, aby nie tylko mówić, ale także, aby pokazać. Plus, jeśli pracujesz na laptopie, można napotkać wbudowany mikrofon. Jest to również bardzo wygodne. A teraz trzeba wiedzieć, jak skonfigurować mikrofon na Windows 7.

połączenie

Pierwszą rzeczą, która jest wymagana tylko przez nas – jest podłączenie urządzenia do komputera. W zależności od tego, która z poniższych typów mikrofonów masz będzie zależeć i jak „Makar” podłączonego sprzętu. Niech szybko zajrzeć możliwych opcji.

Jeśli myślisz, jak prawidłowo skonfigurować mikrofon na Windows 7, pierwszą rzeczą, patrzę na podłączonym urządzeniu. będzie musiał dołączyć w specjalnym gnieździe (poprowadzoną wokół niego trochę mikrofonem). Ta metoda połączenia jest istotne dla kamer internetowych (wybrane modele), zestaw słuchawkowy (z oddzielnym przewodem dla urządzeń nagrywających audio), jak również dla urządzeń autonomicznym.

Po podłączeniu się stało, będzie można myśleć o bezpośrednim otoczeniu. Jest to krok, co do zasady, powoduje wiele problemów. Co należy zrobić? Pozwól nam zrozumieć ten skomplikowany problem.

sterowniki

Najbardziej proste, ale w tym samym czasie, to bardzo ważny punkt przy tworzeniu dowolnego urządzenia – jest to instalacja sterowników. To zależy od nich podłączonych gadżetów.

Jeśli myślisz, jak skonfigurować mikrofon na Windows 7, trzeba zacząć od tego punktu. W dzisiejszym uważane systemu operacyjnego, co do zasady, kierowcy będą automatycznie po podłączeniu urządzenia. Oczywiście dotyczy to tylko stand-alone sprzętu, jak również opcje z kamer internetowych. Plus, trzeba będzie połączyć się z Internetem w tym czasie.

W przeciwnym razie trzeba będzie szukać konkretnych kierowców na World Wide Web. Najlepszą rzeczą, na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy odwiedzić hosting, gdzie wybrać model urządzenia i pobrać konfigurację ja znalazłem się. Po tej instalacji make – to wszystko. Można powiedzieć, że ustawienie mikrofonu Windows 7 jest zakończona. Starają się współpracować z podłączonego urządzenia. Jeśli coś się nie podoba, to jest trochę „poshamanit” z niektórych parametrów. To my teraz obracać.

„Szamanizm”

Zacznijmy od ciebie, aby zapewnić, że będzie starał się zrozumieć, jak skonfigurować mikrofon w kamerze internetowej na Windows 7 (lub innego urządzenia). Po wszyscy jesteśmy połączeni i zainstalowane sterowniki i można sprawdzić, że „mikro” może być trochę pracy nad ustawieniami głośności i czułości.

To trzeba odwiedzić specjalistyczny menu. Kliknij na zdjęcie, na gramofonie w prawym dolnym rogu ekranu (w godzinach) prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz „Urządzenia rejestrujące”. Zanim pojawi się małe okno, które wyświetla wszystkie podłączone mikrofony.

Aby zrozumieć, jak prawidłowo skonfigurować mikrofon na Windows 7, wystarczy dwukrotnie kliknąć na tyle podłączonego do bieżącej chwili urządzenia. Następnie należy wybrać zakładkę „poziomy”. Następnie regulować wzmocnienie mikrofonu, jak również jego objętość. Dostosować te dwa parametry i zapisać zmiany. Teraz można spróbować porozmawiać z innymi użytkownikami. Ale niech dowiedzieć się więcej funkcji, które pomogą nam się nawiązać połączenie.

dodatek

Dobrze, jeśli myślisz, jak skonfigurować mikrofon w zestawie słuchawkowym do systemu Windows 7 (lub, na przykład, postanowił poprawić jakość komunikacji), trzeba uciekać się do jakichś sztuczek.

Pierwszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę – jest to, że zestaw słuchawkowy, co do zasady, jest specjalny suwak do regulacji głośności i dźwięk mikrofonchik. Przed „szaman” w ustawieniach komputera, ustawić polzunochek.

Teraz konieczne jest, aby rozważyć kilka możliwości, które pomagają poprawić jakość komunikacji. Oni są w tym samym miejscu, gdzie możemy wyregulować głośność. Wystarczy zwrócić uwagę na innych kartach. Na przykład, należy rozważyć możliwość „ulepszone”.

Przejdź do okna menu, które zostanie otwarte. Aby zrozumieć, jak skonfigurować mikrofon zestawu słuchawkowego do systemu Windows 7 (lub nawet na dowolnym urządzeniu nagrywającym), umieść zaznaczenie w „Noise Reduction” i „Wyjmowanie składową stałą”. Jeśli słyszysz echo, należy również zaznaczyć ostatnią pozycję o nazwie „echa”.

Ponadto, można szukać w zakładce „Zaawansowane”. Zwykli użytkownicy zazwyczaj nie mają nic tutaj. Wszystkie ustawienia na wyświetlaczu już do normalnej rozmowy elementu. Ale jeśli zdecydujesz się nagrać piosenkę, pożądane jest, aby umieścić tam częstotliwość dźwięku. Wybierz „studio nagrań” i zapisz zmiany. Jak widać, nic trudnego.

programów

W zasadzie wiemy już, jak skonfigurować swój mikrofon na Windows 7. Tylko teraz spróbujmy ustawić jakość dźwięku rozmowy w „Skype”. W tym celu konieczne jest, aby ustawić maksymalną głośność w ustawieniach systemu (pod „Rejestratory”), a następnie skręcić w samej aplikacji.

Co do zasady, tutaj też ma swoje własne ustawienia niestandardowe. W szczególności objętość. Można zostawić go „automatyczne”, które nie jest zalecane. Zamiast umieścić „Konfiguracja ręczna” i maksymalizacji ustawienie głośności. Teraz możesz zapisać zmiany. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz już wiesz wszystko na temat sposobu podłączenia urządzeń do nagrywania, jak i ich preferencje.