343 Shares 4119 views

Lek „Rinofluimutsil”: instrukcje użytkowania

Preparat „Rinofluimutsil” odnosi się do czynników mukolityczne i posiada efekt zwężania naczyń przy stosowaniu miejscowo.

Farmakologiczne działania i postać „Rinofluimutsil” oznacza

Instrukcja użycia oznacza, że kompozycja leku składa się z dwóch substancji czynnych: tuaminoheptan i acetylocysteiny. W tym ostatnim przypadku możliwe jest, aby podkreślić skuteczność mukolitycznym składnika skutecznie rozcieńczenie plwociny i flegmy. Ponadto acetylocysteina chroni przed szkodliwym działaniem toksyn wdychanych i wyświetla patogenów.

siarczan tuaminoheptan natury jest środkiem zwężającym naczynia, który skutecznie zmniejsza obrzęki. Dzięki tej kombinacji leku „Rinofluimutsil” ma złożony wpływ iw ciągu kilku dni może pozbyć się przeziębienia. Lek jest w postaci aerozolu.

Wskazania i przeciwwskazania do odbierającego „Rinofluimutsil” lek

Przewodnik opisuje stosowanie leków do stosowania do leczenia ostrego nieżytu nosa z ropnych i / lub grubości tajemnicy śluzowej, zapalenie zatok, przewlekły i naczynioruchowego nieżytu nosa. Przeciwwskazania dotyczy nadczynność tarczycy, jaskry zamykającego się kąta i nietolerancyjnych składniki czynne.

Środki ostrożności powinien być przepisywany pacjentom z rozpoznaniem nadciśnienia natryskowego, angina, astma, jak również dzieci poniżej trzech lat.

Efekty uboczne i przedawkowanie „Rinofluimutsil” lek

Przewodnik punktów na niektóre z negatywnych objawów po użyciu sprayu, mimo szkodliwości leczenia dla pacjenta. Rzadkie działania uboczne to tachykardię i kołatania serca, oraz gwałtowny spadek ciśnienia. Ośrodkowego układu nerwowego mogą reagować z drżeniem i nadmiernego pobudzenia człowieka.

Reakcje miejscowe obejmują reakcje alergiczne suchości skóry i błony śluzowej po użyciu „Rinofluimutsil” lek. Instrukcja wskazuje, że przedawkowanie obserwuje pacjent uderzeń ciśnienia, jak również zwiększenie objawy tachykardii i anginy. Ponieważ cecha antidotum jest nieobecny, wyeliminować objawy nadmiaru leków.

Stosowanie leku „Rinofluimutsil”

Przewodnik opisuje następujący schemat stosowania leków. Najpierw trzeba usunąć korek z butelki i spray. Następnie zdjąć pokrywkę z pistoletu i aktywować go przez naciśnięcie próby i spray do powietrza.

„Rinofluimutsil” sprayu stosowany przez dwukrotne kliknięcie każdego otworu nosowego, wykonaj procedurę do 4 razy dziennie. Dzieci są traktowane w ten sam sposób, tylko zrobić jeden zastrzyk. Okres leczenia jest w tygodniu, w dalszym ciągu zastosowanie wyłącznie na receptę.

funkcje

Środki przeznaczone wyłącznie do wkładania przewodów nosowych. To nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdu. W okresie ciąży i laktacji są stosowane z dużą ostrożnością.