176 Shares 9750 views

Naprawa i naprawa ciężarówek w chińskich ciężarówkach

Obecnie chińskie samochody ciężarowe takich marek jak HOWO, Shaanxi, Foton, FAW, Dong Feng, HANIA i inne modele mocno zyskały na rynku przewozu ładunków w Rosji. Niewątpliwie chińskie ciężarówki mają wiele przewag nad konkurentami.

Zróbmy listę najważniejszych.

Pierwszym i, co najważniejsze, jest przystępna cena ciężarówki. Stosunkowo niski koszt chińskiego samochodu ciężarowego w porównaniu z europejskimi markami, a nawet niektórymi krajowymi producentami sprzętu transportowego znacząco oszczędza środki budżetowe na przewoźnikach cargo.

Drugą zaletą jest stosunek ceny do jakości. Zgadza się, że produkty samochodów ciężarowych chińskich samochodów ciężarowych stały się obecnie bardziej wiarygodne, lepsze i bardziej konkurencyjne. Ponadto duże zapotrzebowanie na ten produkt bezpośrednio potwierdza to roszczenie.

Trzecią zaletą jest koszt obsługi chińskich ciężarówek, jak również niska cena głównych części zamiennych i podzespołów tych samochodów ciężarowych. Dobrze znany fakt, że koszt części zamiennych dla chińskich samochodów ciężarowych z powodzeniem konkurował nawet z krajowymi producentami specjalistycznych maszyn i ciężarówek.

Różne właściwości techniczne wózków oferowanych przez Howo, Shaanxi, Foton i inne marki oferowane przez producentów pozwalają na transport wszystkich rodzajów ładunków.

Jednak różnorodność modeli i modyfikacji chińskich ciężarówek nie zawsze jest pozytywnym czynnikiem dla właścicieli samochodów, zwłaszcza w przypadku napraw.

Właściciele chińskich ciężarówek często napotykają na różne problemy w obsłudze pojazdów. Ponieważ Większość pozycji na części zamiennych jest importowana do Rosji w odniesieniu do podstawowych modeli samochodów ciężarowych – Shaanxi i HOWO, często w trakcie naprawy okazuje się, że niezbędne części i podzespoły nie pasują, wymagają dalszego rozwoju lub w ogóle nie są dostępne.

Wśród ciężarówek występuje problem z naprawą chińskich wozideł. Ponadto, nie tyle stacji serwisowych, które zajmują się chińskimi ciężarówkami i zrozumieją zawiłości ich naprawy. Często zdarza się, że samochody dostawcze są bezczynne w obsłudze z uwagi na fakt, że niewystarczająco wykwalifikowani mistrzowie nie mogą ustalić przyczyny niepowodzenia i wyeliminować. Usługa przewozu ładunków "MuradMotors" specjalizuje się w naprawie chińskich ciężarówek HOWO, Shaanxi i innych chińskich samochodów ciężarowych.

Doświadczeni specjaliści w zakresie serwisu samochodów ciężarowych "MuradMotors" podejdą indywidualnie dla każdego klienta i rozwiązują niestandardowe sytuacje, które mogą się pojawić podczas naprawy samochodu. Cieszymy się z naszych klientów i jesteśmy gotowi szybko pomóc w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu technicznego.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem jednej ciężarówki czy szefa dużej firmy zajmującej się transportem towarów, Twoim celem jest wyodrębnienie maksymalnego zysku. I jak wiadomo, oszczędności są zapisywane – są również zarobione. Jak pokazują doświadczenia właścicieli chińskich samochodów ciężarowych, działanie silników Euro3 z systemem paliwowym Common Rail na rosyjskim oleju napędowym jest znacznie droższe niż w przypadku systemu paliwowego Euro2. Jednocześnie koszt napraw i części zamiennych do samochodów ciężarowych z systemem Euro3 jest rzędu większy niż w przypadku Euro2. Na przykład koszt pompy paliwowej Euro3 wynosi od 60 000 do 80 000 rubli, dyszy Euro3 od 14 000 do 16 000 rubli, a koszt pompy paliwowej Euro2 – od 30 000 do 35 000 rubli, wtryskiwacze Euro2 do konwersji – 4 000 rubli. Tak więc przebudowa układu paliwowego zwiększy niezawodność i parametry techniczne samochodu, a także zmniejszy koszty jego eksploatacji. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i dostosowujemy system jakości paliwa od Euro3 do Euro2 w sposób wiarygodny i jakościowy.