246 Shares 2972 views

Jak gotować grzyby. techniki gotowania

Odpowiedź na pytanie, jak gotować grzyby, jest niejednoznaczna. Faktem jest, że będzie to zależeć od gatunku.

Ale są pewne zasady ogólne i podstawowe, które muszą być ściśle przestrzegane.

Po pierwsze, zanim proces gotowania zaleca świeże grzyby bardzo starannie umyć, włożyć do rondla, dodać wodę i włączyć ognia. Konieczne jest, aby czekać, aby woda gotowana. Następnie spuszczania cieczy, dodawanie świeżej, zimnej. Teraz można umieścić garnek na ogniu, aby całkowicie ugotowanych grzybów.

Proces ten jest wymagany w celu maksymalizacji „pull” tych nagromadzonych szkodliwych substancji. Fakt, że są naturalne gąbki, które są bardzo dobrze wchłaniają otaczający materiał. Zwłaszcza, gdy rośnie w pobliżu dróg.

Po drugie, musimy pamiętać, że każdy rodzaj grzybów będzie gotowy do innego czasu. Dlatego przed wysłaniem w doniczce, zalecamy uważnie je posortować.

Po trzecie, wbrew poprzednim zasady istnieje jeden i tylko ogólna zasada, że „Tell” jak gotować grzyby, bez względu na rodzaj. Będą gotowe, gdy opadają na dno. Jeśli nie, wówczas polegać na zalecany czas nie jest konieczne. Nawet jeśli to już minęło, a grzyby nie są odrzucane, co oznacza, będą musieli przygotować się przed tego wskaźnika rdzenia.

Po czwarte, w procesie gotowania zaleca się usunąć pianę, która powstaje. Niekoniecznie dobry słonej wody natychmiast. Nie musisz się martwić, ponieważ grzyby „zajmie” dużo soli, ile potrzebują.

Po piąte, musimy pamiętać, że grzyby sprowadzały się do kilku razy. Dlatego dodanie dużej ilości wody nie jest zalecane.

Po szóste, musimy być bardzo ostrożni, aby nie jeść nieznanych próbek. Z tego powodu można zaoszczędzić nie tylko jego, ale także na zdrowie bliskich.

Zatrzymajmy się na ile gotować grzyby w zależności od gatunku. Jedyną rzeczą, którą musisz pamiętać, że dane te są przybliżone i technik gotowania może się różnić.

Jak gotować grzyby grzyby?

Zaleca się, aby gotować je od trzydziestu do czterdziestu minut, ale może być również zgasić. Aby to zrobić, należy wyciąć owoce w cienkie paski, umieszczone we wrzącej oleju, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu przez dwadzieścia minut. Jeśli to konieczne, dopuszcza się dodać niewielką ilość wody.

Jak gotować świeże grzyby – boczniaki, kurkami i osika?

Pierwsze dwa będzie w pełni gotowy na dwadzieścia do trzydziestu minut. Można też smażyć pod przykryciem.

Ale sposób gotowania osika grzyby bardziej skomplikowane. Więc, świeże grzyby powinny być nie mniej niż pięćdziesiąt minut przygotowany. Zalecane dwadzieścia minut spuścić wodę i wlać świeży pojemnik.

Jak długo należy gotować grzyby grzyby?

Jest to jeden z gatunków, które nie wymagają długiego gotowania. Mniej niż pięć minut. Oprócz tej metody przetwarzania:

  • mogą być smażone w tym samym czasie;
  • grzyby zaleca piec przez około dwadzieścia minut, szczotkowanie powierzchni z masłem i posypać serem.

Jak gotować grzyby grzyby?

Ten typ wymaga najdłuższego gotowania. Potrzebują do tego procesu co najmniej jedną godzinę. Ponadto trzeba stale usunąć pianę, pożądane jest, aby zmienić wodę raz.

Jak gotować grzyby – polski, Gołąbek i borowikami?

Do ich wytwarzania będą wystarczająco godziny po zagotowaniu wody.

Po odpowiednim grzybami przetwarzania stają się niezbędnym dodatkiem do każdego naczynia kulinarnej. Mogą marynowane, dodać jako główny nadzieniem w ciastach, umieścić śmietanę i mięso, ziemniaki pieczone lub gotować pyszne zupy grzybowej.

Bon appetit!