640 Shares 7607 views

Półka na wino z własnych rąk: Ciekawe pomysły

Jeżeli jesteś uzdrowicielem kuchni europejskiej, to musi być jak zafundować sobie kieliszek drogiego wina do posiłku. Napój ten został złowiony i nie zrezygnować z prowadzenia. Taki produkt szlachetny wymaga specjalnego podejścia do przechowywania. Prawdziwi koneserzy zebrać kolekcję rzadkich i cennych przedmiotów. Jeśli zdecydujesz się na to, powinien stać się bardziej zaznajomieni z jak pułk wino wykonany własnymi rękami. Opis kroków roboczych zostaną przedstawione poniżej. Produkować zaprojektować podobny cel co można zupełnie niezależnie.


Jeżeli przestrzeń jest ograniczona, a kuchnia ma trochę wolnego miejsca, można uzyskać pionową półkę od podłogi do sufitu. Za pracę kilka dziury muszą być wykonane ze sklejki i zszyć je razem. Ten projekt może być stosowany jako partycji na podzielenie przestrzeni. Jeśli farba wewnętrzną powierzchnię produktu, półka będzie modne i stylowe dodatki. Ale można kupić półkę w sklepie, ale niektóre krajowe mistrzów wolą dokonać takich konstrukcji sami. Między innymi, w czasie pracy, można wykorzystać materiały i narzędzia improwizowane. Tak więc, budowa będzie kosztować prawie za darmo.

narzędzi, przygotowanie

Jeśli potrzebujesz półka na wino, przygotować następujące narzędzia:

  • Wiertarka ;
  • układanki elektryczny;
  • Szlifierka;
  • ołówek;
  • ruletka;
  • poziom budynku;
  • śrubokręta;
  • wiertarka;
  • okrągły lub piła.

Wytwarzanie materiałów

W sklepie sprzęt, można kupić kołki, wiercić na korki, wkręty, drewnianej palecie, jak papier ścierny. Ostatni potrzeba obróbki powierzchniowej.

Technologia pracy

Jeśli będzie przeprowadzona półka na wino, że opiera się ona stara paleta może iść. W tym celu za pomocą piły tarczowej do zobaczyłem konieczne jest oddzielną częścią projektu do produkcji półki. Jego wysokość powinna osiągnąć około 50 cm. Następnym krokiem jest przygotowanie płyt bazowych. Z pomocą młotka i paznokci ściągacza należy oderwać dwie deski, najważniejsze – nie złamać. Trzy ma pręt powinien być przygotowany do przeprowadzenia rozdzielenie i zamocowanie dna. Słupki są cięte wyrzynarki elektrycznej lub ręcznej, a długość danych preform powinna być nieco większa niż szerokość desek paletowych. Muszą wyjść trochę z podstawy.

Przeprowadzenie prac szlifierskich i z otworami

Półka na wino powinno wyglądać atrakcyjnie, więc belki i deski muszą być szlifowane. Pozwoli to pozbyć się przedmiotów zadziorów i nieprawidłowości. Dlatego konieczne jest, aby użyć papieru ściernego o ziarnistości, które może wahać się od 120 do 200. Zastosuj jak to możliwe i szlifierki. Na jednej z płyt należy wykonać otwory dla okularów. Tace zwykle mają szerokość 100 cm. Otwory powinny być standardem, ale mogą być zaprojektowane w taki sposób, aby dokładnie dopasować rozmiar okularów. W standardowych naczynia rozmiar powinien określić jeden otwór, wychodząc od krawędzi płyty 11,5 cm. Po Należy zaznaczyć trzy otwory, odchodząc na 10 cm, od krawędzi płyty powinna być odległość w zakresie od 4 do 4,5 cm szerokości. Podobne znaczniki powinny być wykonywane, a z drugiej strony.

Półka na wino powinno mieć otwór, który odbywa się przy użyciu prasy wiertła lub wiertła. Od krawędzi wywierconych otworów do brzegu płyty należy przeprowadzić oznaczenia, cięcia konieczne. Otrzymane kąty obróbce papierem ściernym.

zespół utrzymujący

Półki do wina mogą być wykonane z różnych materiałów, ale najbardziej kosztowne będzie drewno. Jeśli użyto tace, a następnie po wszystkich powyższych kroków, trzeba zebrać dolną półkę. Wzdłuż okularów będzie zlokalizowany. dolna część powinna być mocowana za pomocą śrub, poprzednio w tych obszarach powinny być wykonane z otworu. Po dno będzie w stanie zebrać, powinna wzmocnić bazę. Na tym etapie wszyscy potrzebujemy, aby naprawić śruby, uprzednio zrobiwszy dla nich otwory. To powinno wyeliminować możliwość podziału płytę, w przeciwnym razie będzie musiał znaleźć zastępstwo.

Po zmontowaniu, urządzenie powinno być szlifowane i barwiono pokrywę. Gdy półka pod wina będą produkowane, można je powiesić na ścianie. Aby to zrobić, należy użyć poziomu budynku, za pomocą którego ściana określonymi warunkami. Według otrzymanych znaków powinny być wykonane z otworu, a następnie włóż je do kołków. W ostatnich śrub wkręcanych długość w zakresie od 2,5 cm. Nakrętka nie powinien mocno zwijanie, ponieważ półka jest wymienny.

alternatywy półki

Półki wina z własnych rąk można przeprowadzić na prostej technologii. Na przykład, szafa wino może być wykonana z drewnianej skrzyni. Jest on zamontowany na stalowych nogach i dolnej powinny być, aby otwory na butelki. Między rzędami położonych półek, które oddzielają butelek razem. Najprostszym rozwiązaniem – drewniane płytki, która utwardza się na ścianie poziomo. Prowadzone otwory w nim będzie za pomocą specjalnego wiertła. Głównym subtelność polega na tym, że otwory na szyje być wiercone pod kątem, powinien dostać to samo z okręgu. Drewniany pasek jest oczyszczony, jeśli jest to pożądane barwione i potraktowano lakieru.

Jesteś wolny, aby angażować się w produkcji stojaków na wino, proste opcje mogą być w użyciu rur wodociągowych, a raczej to, co z remontu łazienki. Z adapterów do rur są ze sobą połączone w zygzakowatym wzorem. Aby butelki nie są wciskane na powierzchni rury, jest wygięta pod pewnym kątem.

wniosek

Oszczędność miejsca, można skorzystać z winiarni, która będzie znajdować się pod stołem. Można korzystać z prętów zbrojeniowych, które są wygięte w kształcie haków.