132 Shares 3221 views

Jak stworzyć płot z drewna z rękami

Ogrodzenia wykonane z drewna – jeden z najważniejszych elementów strefie podmiejskiej architektury. Łatwość produkcji i kosztów materiałów dostępnych sprawiają, że najbardziej popularnym sposobem na straży terytorium. Jednakże, pomimo wszystkich swoich pozytywnych cech, takie projekty są bardzo krótkotrwałe, co do zasady, nie są one więcej niż dziesięć lat. Przy użyciu nowoczesnych środków ochrony żywotność drewna może być zwiększona, ale w tym przypadku wymagane jest ogrodzenie regularnej konserwacji. Tak, raz lub dwa razy w roku należy zabarwić i proces antyseptyczne. Często ogrodzenia wykonane z drewna, zbudowany własnymi rękami, służy jako wsparcie dla pnączy, popularne są również niski żywopłot ozdobnych, które nie posiadają praktyczne funkcje i służą tylko do dekoracji powierzchni.

W celu wytworzenia takich struktur za pomocą twardego drewna. Ze względu na niskie koszty jest również szeroko iglastych: sosna, cedr, modrzew. Ate zdecydujesz się zbudować ogrodzenie wykonane z drewna z rękami, należy zdecydować, jaki rodzaj produktu jest zoptymalizowany do wykorzystania na swojej stronie.

Rodzaje ogrodzeń drewnianych

Ogrodzenie. Ten gatunek jest najczęściej. Takie ogrodzenie wykonane z drewna z rękami jest najłatwiejszy. Reprezentuje rozpiętości kilka płyt, które są przymocowane do belek.

Palisada. Nazwa tego produktu mówi sama za siebie. Ta liczba udziałów wbitą i znajduje się blisko siebie. Aby wzmocnić siłę poziomą poprzeczką.

Deski ogrodzenia. Takie ogrodzenie wykonane z drewna z rękami zbudowanych z desek, które są poziomo zamontowane na podporach wbitych w ziemię. Ogrodzenie często zdobią malowidła na drewnie lub wątku.

Ogrodzenie. To ogrodzenie jest najczęściej nosi funkcję dekoracyjną i jest wykonana z elastycznych gałęziach krzewów lub drzew.

Bamboo płot. Ten typ ogrodzeń stosowany na terenach prywatnych nie zbyt często. Materiał do jego produkcji są łodygi bambusa, które są bardzo drogie. Zazwyczaj takie zabezpieczenie jest używany tylko do dekoracji powierzchni.

Najprostszym sposobem, aby zbudować ogrodzenie. Takie ogrodzenie miałoby Chłop. Do jego produkcji wymaga płyt lub heblowane, drewniane belki około dwóch metrów, kolumny nośne, cegła i cement fundamentów.

Aby rozpocząć, aby oznaczyć lokalizację ogrodzenia. Następnie, wybrana linia należy umieścić kolumny nośne. Aby to zrobić, kopać głębokość wgłębienia wynosi około jednego metra, uchwyt na dole kolumny z antyseptycznych i ustawić do przygotowanej wsparcia pogłębiania, mocowanie dystansowe.

Desek zrobić panel pikiety. Mocuje się je do krzyża prozhiliny. Następnie panel gotowy do przymocowania do słupków podtrzymujących. Doły wypełnione są łożyska na zaprawie cementowej.

Jak płot blach, własnymi rękami zbudował drewniany płot ma jedną niewątpliwą zaletę. Jeśli jeden członek ma nosić, to może być po prostu zastąpione bez zniszczenia całego produktu jako całości.