227 Shares 6290 views

Vladimir Barsukov (Kumaryna). Lider Tambov zorganizowanej grupie

Vladimir Kumaryna, powszechnie znany jako lider grupy przestępczej działającej w Tambov Petersburgu długo terror przedsiębiorców stolicy Północnej. Znany jest również jako uzasadniony biznesmena, jednak jest to już przeszłość. Będziemy rozmawiać w tym artykule na temat życia i sposobów organu karnego w kręgach gangu.

Narodziny, młodzież, edukacja

Włodzimierz Siergiejewicz Barsukov (Kumaryna) urodził się w 1956 roku w miejscowości Oleksandrivka, która znajduje się w regionie Tambov. Jako dziecko z powodzeniem zajmuje się boksem. Po ukończeniu szkoły średniej, został powołany do służby w wojsku. Po mobilizacji Vladimir Barsukov (Kumaryna) przeniósł się do Leningradu, gdzie rozpoczął naukę w Instytucie Techniki Chłodnictwa Przemysłu. Jednak jego badania, nigdy nie ukończył. Aż do początku lat 80. pracował portier hotelu, a następnie barman w różnych restauracjach Piotra.

Pierwszy przekonanie i początek jego przestępczej kariery

Biografia Barsukov (pochodne kumaryny) ogłasza pierwszy od odpowiedzialności karnej, który cierpiał do przechowywania amunicji i fałszywych dokumentów. Wyrok został wydany w 1985 roku, a po kilku latach został zwolniony warunkowo. Niemal natychmiast po wydaniu Władimir Barsukov stał się rekrut w jego gangu, głównie wśród rodaków – mieszkańcy regionu Tambov. Tak na scenie karnego Petersburg wydała nową grupowanie Tambov. I borsuki do wyeksponowany jako lider Tambov zorganizowanej grupie. Głównymi konkurentami w polu karnym „Tambovtsev” wykonane przez członków grupy tzw Malyshev, jednej z walk, który stał się sławny w całym kraju, a następnie do kumarinskuyu gangu mocno podjął organów operacyjnych. W rezultacie, Vladimir Barsukov, wraz z siedmioma kilkunastu jego wspólników został skazany w 1990 r. Kolejne trzy lata zgrupowanie nie dała o sobie znać, a jej lider nie zostanie zwolniony. Jednak natychmiast po uwolnieniu w Petersburgu, fala krwawej zemsty, która jasno, że „Tambovtsev” powrócił.

W rok później, w życiu Kumarin został zamordowany. Został zastrzelony chwilę w swoim samochodzie. Killing jego kierowcę i ochroniarza, ale on przeżył, choć i został hospitalizowany w stanie krytycznym. Vladimir Barsukov (Kumaryna) miesiąc w śpiączce. Ponadto, amputowano mu rękę, a po zwolnieniu wyjechał za granicę, gdzie mieszkał przez długi czas.

biznes

Kiedy Władimir Barsukov udał się do Europy, opuścił OPG podzielone na kilka części, pomiędzy którymi rozpoczął się okres konfrontacji. Nie należy przerywać demontaż, prób i licznych aresztowań liderów. Jeśli wierzyć plotkom, to, izzhivaya siebie, mają praktycznie przestała być zagrożeniem dla rywalizujących ze sobą grup, ale ze względu na ich pozycję lidera mocno ucierpiała. Trwało to aż do 1996 roku, kiedy Barsukov (Kumaryna) wrócił z Niemiec. Będąc naturalnym liderem, udało mu się wyprostować praktycznie wszystkie sprzeczności pomiędzy odmiennego „Tambovtsev” i ponownie zjednoczył ich w jednej grupie. W tym przypadku, zbiorowe bandyci wyznaczyła cel, aby aktywnie rozwijać różnych branż, konsolidacji prywatnych sukcesów i włączenie ich do ogólnej struktury. To ostatecznie doprowadziło do tego, że przestępcy „Tambovtsev” gang stały się bardzo wpływowy w sensie ekonomicznym i politycznym władzy. Już w 1998 roku, członkowie tej organizacji przestępczej zajęte kluczowych lokalizacjach w Petersburgu i Leningrad Region w sektorze nieruchomości, handlu i biznesu paliwa energetycznego, inżynierii, przemysłu spożywczego oraz kredytów i sfery finansowej.

Proces legalizacji doprowadził do tego, że kumaryna próbował wycofać się z wszystkimi karnych i zdystansować się od swojej przeszłości. Aby to zrobić, zmienił swoje nazwisko „Kumaryna” na „borsuki”. W tym samym 1998 roku biznesmen Władimir Barsukov (Kumaryna) wykonuje fotelu wiceprezesa firmy paliwowej „Petersburg”.

Energia do konfrontacji

Energia – specjalny artykuł w biografii człowieka. Vladimir Barsukov, lider Tambow zorganizowanej grupie, która z pasją szukał niepodzielną kontrolę nad tym obszarze. Wojna rozpoczęła się dla sektora w 1994 roku wraz ze zmianą „Surgutnieftiegaz” ustawowo ograniczone w ten sposób, że możliwość jej spółek zależnych i ich udziałowców w Petersburgu. Innymi słowy, prawie cały kompleks paliwowo-energetyczny kapitału Północnej (magazynowania ropy naftowej, stacja benzynowa) został usunięty z kontrolą społeczności Petersburgu finansowego, który miał zrobić, i kumaryny. OPG „Tambow” postrzegany jako ruch wypowiedzenia wojny, jak to było w tym czasie aktywnie ustanowienia kontroli nad tym obszarem. Ponadto nowelizacja Karty nie miał smak i lokalnych dyrektorów przedsiębiorstw. W rezultacie, zjednoczeni z „Tambow”, mogli za pośrednictwem mediów, aby spowodować znaczne szkody dla wizerunku „Surgutnieftiegaz”, które rząd nawet oskarżony Piotr wszystkich problemów paliwowych miasta. Jako alternatywę zaproponowano „Petersburg firmą paliwową”, którego posiadanie jest podzielony Ratusz i dwa tuziny dużych przedsiębiorstw Petersburgu. Jednak była to tylko formalność. PTK prawdziwi właściciele byli trzej przywódcy „Malyshev” Alexander Malyshev, Biznesmen Ilya Traber i lider „Tambow” OPG Vladimir Barsukov. To pieniądze z tych trzech osób, to firma powstała.

W ciągu najbliższych czterech lat, WPK, aby wykorzystać wszystko, co było wcześniej pod kontrolą „Surgutnieftiegaz”. Ponadto, gra stopniowo poszedł Malyshev i TRABER nawet administracja miasta traci swój udział w spółce. W efekcie paliwo tworzone przez Gminę firmy przestała być stan niektóre postawy i wyłączną kontrolę nad zainstalowany Vladimir Barsukov, lider grupy przestępczej „Tambow”.

Ze względu na podawanie

„Tambow” OPG posiada wyższość na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów administracyjnych do działania w ich konkurentów. z tego powodu, że udało się wygrać w konfrontacji z jego Arch Enemy – „Malyshev” OPG.

Jednym z strategicznie prawidłowych ruchów Kumarin został powołany na stanowisko szefa PTK Dmitry Filippov – szef Inspektoratu Podatkowego Petersburgu, który był wpływową postacią z ogromnych ograniczeń. Jego obecność w tym miejscu i pozwoliły firmie udało się szybko rozwijać.

Konfrontacja z „mogilovskimi”

Biografia Barsukov (pochodne kumaryny) zawiera informacje o jego ścisłej współpracy z zastępcą miasta Zgromadzenia Ustawodawczego Viktorom Novoselovym. Ale ten ostatni miał też bliskie kontakty z lub inny organ karnej – Konstantin Yakovlev, znany pod pseudonimem „Kostia Tomb”. W końcu Novoselov został zabity, a między przywódcami obu syndykaty zbrodni rozpoczął konfrontacji. Fabuła jest włączone jako wojny między gangami „Tambov” i „mogilovskih”.

Wyniki wojny

Konfrontacja dwóch potężnych organizacji przestępczych gangów ponad względnego spokoju. Ale jego wyniki stały się znaczące straty z kumaryny. Po pierwsze, Novoselov morderstwo pozbawił go dyrygent własnych interesów w Dumie. Po drugie, kumaryny stracił stanowisko wiceprezydenta PTK. Ponadto, niektóre z jego najbliższych współpracowników były fizycznie wyeliminowana. Nawiasem mówiąc, wszelkie znaczące straty na części Tomb nie było. Został udaremniony kilka zamachów od wynajętych zabójców z Nowogrodu został zatrzymany przez policję, zanim mieli czasu na nic. W końcu, po spotkaniu z walczącymi stronami podpisano rozejm, wykazując w ten sposób naturę prawną jego działalności. Po tym, wielu nominowanych Barsukov podjął szereg ważnych stanowisk w Petersburgu i otrzymał konto osobiste w rządzie Petersburgu.

Kumaryny i Putin

Było wiele plotek w jednym czasie również linki, które miały Kumarin z przyszłym prezydentem, a następnie Przewodniczący Komitetu Burmistrza Stosunków Zewnętrznych Petersburgu Vladimirom Putinym. Prasa pisze, że Putin w roli konsultanta i członek rosyjskiej spółki-niemiecki SPAG, nieruchomości przyczyniły Kumarin prania pieniędzy za pośrednictwem tej spółki. Później w tej sprawie w ramach wzajemnej pomocy na prośbę niemieckich policjantów rosyjskie organy ścigania przesłuchiwany Barsukov. Jednak sprawa karna nie została zainicjowana.

Kumaryny i Nevzorov

Z Aleksandrom Nevzorovym Kumarina łączy stanowisko swojego asystenta. Ponadto, Borsuki z nim zadebiutował w filmie w roli króla Ludwika XIV w obrazie Nevzorova „Koń Encyklopedii”.

oskarżenia

W roku 2007 został oznaczony dla Kumarin tonów karnych. Został aresztowany jako podejrzany w przypadku uśmiercania o zamówieniu, jeżeli ofiara odgrywanej przez ochroniarza własnej. Ponadto, jest on umieszczony w próbie Sergey Vasileva błędu, który był ko-Petersburg zacisk oleju. Jednocześnie został oskarżony w organizacji „Tambov” zorganizowanych grup przestępczych oraz realizacji wielu wrogich przejęć przedsiębiorstw. W 2009 roku, ostatnie opłaty Barsukov został uznany za winnego i skazany na 14 lat ścisłego reżimu. Oprócz niego, długotrwale zdobyć siedem więcej ludzi. Również on został skazany za szereg innych przestępstw, w tym wymuszenia. Jego winy w każdym przypadku kumaryny nie jest winny. W 2011 roku, termin więzienie Kumarin zmniejszona do 11,5 lat w związku ze zmianami w Kodeksie Karnym. Ale przed rokiem w adresie Barsukov otrzymali nowe oskarżenie w niektórych innych przestępstw, które jednak nie zostały zgłoszone. Później okazało się, że został oskarżony o podżeganie do morderstwa Yana Gurevskogo – Kumarin byłych kolegów.

Czas spędzony w areszcie, negatywny wpływ na zdrowie Barsukov które spowodowało jego hospitalizacji w stanie krytycznym. W końcu został przeniesiony do miodu. „Sailor cisza” z zakładu karnego. Równolegle z jego dwóch wspólników zostali oskarżeni o wyłudzanie dużą sumę pieniędzy (21 mln rubli), właściciele TK „Elizarovsky”. W końcu, w tym przypadku Barsukov został uznany za winnego, a także jego wspólnicy. Biorąc pod uwagę poprzedni nieobsługiwanych termin zdaniu nakazał pozbawienia wolności na okres 15 lat od ścisłego reżimu.

Wiosną 2013 roku rozpoczął się nowy przypadek, który zajmował się zaangażowania Kumarin zabójstwie Sergeya Vasileva, współwłaściciel od Petersburg Terminala Naftowego. Rozprawa odbyła się w Moskwie w lecie 2014 roku, który został ogłoszony werdykt o uniewinnieniu przez grupy jury. Jednak późną jesienią 2014 roku, Sąd Najwyższy w Moskwie uchylił wyrok i przekazał sprawę do ponownego etapie selekcji jury Petersburg City Court nowego rozpatrzenia. Sprawa jest nadal w toku, więc, odpowiadając na pytanie o to, co jest teraz Barsukov (Kumaryna), można stwierdzić, że jest on badany w jednej z instytucji więziennych.

nieruchomość

Wiele mediów wspomniano Barsukov jako właściciel lub współwłaściciel kilku dużych firm w Petersburgu – centra biznesowe, centrum handlowe „Grand Palace” wybór restauracji, zakładzie przetwórstwa mięsnego „Parnas-M” i sieci stacji benzynowych. Przewodnik „Petersburg firmą paliwową”, jednak zaprzeczył, że zaangażowanie Kumarin do tej firmy, ponieważ opuścił stanowisko jej wiceprezesa. Sam Barsukov oficjalnie pozycjonowany jako emeryt (poza tym, że ma 1st grupy niepełnosprawności). Twierdzi, że główną działalnością jest zredukowana do swojej miłości. Między innymi, zwrócił uwagę, że oznacza to, że liczba świątyń budowano, dzwonki i regularnie jest kolejnym sponsoring Cerkiew. Na przykład, jego pieniądze zostały oddane przez dzwon katedry w Kazaniu w Petersburgu i rozmieszczone oświetlenie w centrum stolicy północnego za pomocą laserów wystających kilka krzyży na niebie. On również regularnie zapewnia pomoc finansową na rzecz klasztoru Moskwa Novodevichy, kościół św Eugene w Kolomyagi i Kościół klasztoru. Za swoje zasługi dla rosyjskiej Cerkwi Vladimir Barsukov ma nagrody kościelne przekazane do patriarchy moskiewskiego Aleksego II. Ponadto na cele charytatywne na rzecz kościoła, to wiadomo, że kilka regularne sponsorzy imprez sportowych, pomaga finansowo nuklearnej łodzi podwodnej „Tambov” i jest zaangażowany w świadczenie pomocy jednorazowej potrzebującym. dodaje do tej listy aktywnej utrzymywanie stosunków rodak w Petersburgu i pomoc ludzi z Tambov i regionu Tambov.

życie osobiste

Według niektórych źródeł, w tym jego własnej autobiografii kumaryny, był trzykrotnie żonaty. Pierwsze małżeństwo było fikcją, a wniosek jest realizowany jeden cel – zapewnienie miejsca zamieszkania Petersburg po jego wydalenia z instytutu. Trzeci i ostatni małżeństwo z Marinoy Gennadevnoy Haberl zakończyła również w rozwodzie. Jednak pojawiły się plotki, że luka z trzecią żoną była tak samo jak fikcyjne małżeństwa – pierwszy. Byli małżonkowie mieszkają razem kontynuowane.

Istnieje Vladimir i dziecko. Jedyna córka Włodzimierza Barsukov (pochodnych kumaryny) Maria Kumarin – absolwent Wydziału Prawa Państwowego Uniwersytetu w Sankt Petersburgu. Według niektórych mediów, jest często postrzegane w wydarzeniach społecznych. Jeśli uważasz, że pozostałe informacje, że pełnił funkcję dyrektora „Violet”, który realizuje działalność w zakresie sprzedaży zabawek.

Ponadto, wymienione w prasie i innych krewnych Vladimir kumaryny. Po pierwsze, to jest jego bratanek Siergieja, a także siostra i brat. Jednak ostatnie nazwy multimedialne nie są nazywane. Innym przedstawicielem klanu kumaryny (Barsukov) – to jego drugi kuzyn Jewgienij Kumarin. Ten ostatni zajmuje fotel dyrektora generalnego „IBG FTM” koncernu naftowego. Przy okazji pojawił się on również w raportach karnych – zarówno oskarżony o oszustwa podatkowe, dla których w sprawie karnej przeciwko niemu został złożony w 2008 roku.