292 Shares 2343 views

Safari Park, Primorye. Timur dziwna przyjaźń i Amor

Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania zwierząt w klatkach w zoo, ale Safari Park (Primorye) oferuje zupełnie nowe wycieczki formatu. Tutaj zwierzęta są w znanym otoczeniu rozległego terytorium, w którym komórki publiczności iść. Safari Park – prawdziwa przygoda z możliwością dotknięcia świat drapieżnych zwierząt.

lokalizacja

Wszyscy miłośnicy przyrody konieczne jest, aby odwiedzić park safari w Primorye. Adres do przejścia 39 km na trasie Władywostok, Nakhodka Shkotovo, Kraju Nadmorskim. Aby dostać się tutaj jest łatwe. Aby to zrobić, trzeba przejść od Władywostoku na autostradzie w kierunku Shkotovo. Dowiedzieć się, lokalizacja jest bardzo łatwe, ponieważ główne wejście znajduje się obok autostrady.

Nawet jeśli korzystasz z usług transportu dalekobieżnego, a następnie iść do przodu i uzyskać w dowolnym autobusem do miejscowości Shkotovo i poprosić kierowcę do zatrzymania się przed parkiem.

Kilka słów o parku

Safari Park (Primorye) oferuje gościom spacer po ochroną lasów, wykonując dwie trasy. Oczywiście, zawsze towarzyszy przewodnik.

Primor – To niesamowite flory i fauny. Prawie wyjątkowy świat, zamieszkany przez zwierzęta i ptaki, których nie zobaczysz nigdzie indziej w Rosji lub innych krajach. Dlatego ekosystem posiadaczami rezerwowych próbują zachować w dziewiczy świata. Zwierzęta w parku nie jest trzymane pod kluczem, są one wolne, ale od ludzi wciąż muszą zachować dobrą odległość.

Na terenie rezerwatu jest zabronione karmić zwierzęta przyniósł jedzenie. Tylko że co pozwoliło prowadnice. Zwierzęta nie mogą straszyć, dotknąć lub przynieść je blisko dzieci. Należy pamiętać, że zwiedzających – to tylko gości w kruchym świecie zastrzeżone.

Wycieczka „W parku dzikich zwierząt i ptaków drapieżnych”

Idąc wzdłuż tej trasy można znaleźć zabawne niedźwiedzie himalajskie, lis, jenot, szop, Far Eastern Leśny, czerwone wilki i borsuki. Najbardziej interesujące dla odwiedzających są wydry. Te śmieszne zwierzęta są zawsze aktywne, a więc dążyć do skoku do rąk.

Czerwone wilki – jest to prawdopodobnie ostatni w swoim rodzaju. W parku znajdują się cztery osoby. Gdy zwierzęta zamieszkały całą Kraju Nadmorskim, dopóki nie zostały zestrzelone ze względu na nietypowy umaszczeniem.

Ptaki drapieżne w parku polowania w okolicznych Primorye Shkotovsky 15 różnych gatunków. Większość z nich żyje w klatkach. Odbywa się to w celu monitorowania populacji i zachować niepowtarzalny wygląd. Latać nad lasem tylko bielik i kilka innych ptaków.

Trasa „tygrysy Park i ich zdobycz”

W rezerwacie żyją tylko trzy tygrysa: Amur, Taiga i Tichona. Ale umieszczenie ich za mało. Dla nich zaznaczony obszar w lesie wielkości trzech boisk piłkarskich. Nie można zbliżyć się do tygrysów. Za nimi widać z powyżej lub poniżej mostka ponieważ powierzchni ogrodzenia.

kopytnych Park – to kolejny ogromny obszar, gdzie kilka gatunków fauny żyć spokojnie. Więc tutaj można łatwo karmić szlachetny JELEŃ łanię. Jest tak oswojone, że nie boi się ludzi. Ona jest matką dwóch hybrydowych płowych, które są również bardzo mile widzianymi gośćmi. Oprócz nich, park jest domem dla 7 dostrzeżone jelenia, pięć z nich chętnie jedzą z ręki.

Na tej trasie, a nawet dziki nie boją się ludzi. Z wyglądu potężnych zwierząt, aw rzeczywistości – całkiem udomowione świnie, choć dziki. A potem są sarny, bo aż 13 osób, wszyscy gościnni.

To właśnie w tym parku spotkał dwóch przyjaciół – kozę i Tygrys amurski Timur. Kochali siebie tak bardzo, że stały się prawdziwą legendą.

Timur i Amor

Ich przyjaźń została przymocowana więcej niż dziwne. Jedna koza Timur przedstawia tygrysa w produkcji na żywo. Praktyka ta jest od dawna stosowane w rezerwie, ponieważ, mimo że zwierzęta i dbać, ale nie tracą swoje naturalne instynkty. I nie zostały one utracone. Amor został zaatakowany kozę, ale wykazał niezwykłą odwagę i męstwo. Zrobił to nie tylko uciec od drapieżnika, i stał się jego tyłek, tym samym sugerując, że ofiara nie chce się stać. Prawdopodobnie to zachowanie spowodowało szacunek tygrysa, bo od zwierząt z dnia stał się nierozłączne.

Po zakończeniu imprezy park safari (Primorye) przyciąga uwagę śmiechem. drapieżne przyjaźń i roślinożernych spowodował znaczącą mieszać w prasie. Niektórzy uważali, że takie zachowanie jest sprzeczne z naturalnych instynktów zwierząt i trzeba rozstrzygać. Inne niezwykła przyjaźń być dotykane i trzymano zwierzęta. Timur i Amor stały się gwiazdy.

Trudne życie dwóch przyjaciół

Zwierzę natychmiast zaczął podążać. Zainstalowanych kilka kamer i monitora mogli wszyscy użytkownicy Internetu. Rezerwa nie jest zatrzymany nikogo.

Tygrys i koza kontynuował swoją trudną drogę razem. Tylko dwóch z nas wszedł, jedli razem i poszedł spać obok siebie, aż przyszedł pierwszy zimno. W tym czasie, Tygrysy przeniesiono do innej klatki, cieplej, a kozioł musiał przenieść. Smutek nie znała granic. Amor wyły w nocy i ryknął, i Timur nie chciał jeść i pić. Znowu musiałem rozstrzygnąć je razem.

Istnieją także częste przypadki urazów. Ostatnio uczyła dobra lekcja tiger jego rogatego przyjaciela, zrzucając z rowu. Koza zbyt rozdrażniony faceta, trzepanie go w bok. Naturalnie, amorek zepsuł i dał lanie. Efekt – kilka tygodni szpitale weterynaryjne, ale teraz Timur ostrożny. Podobne przypadki mniej konsekwencje nie tylko stało. Ale wygląda na to, tygrysa i kozy będą kontynuować swój związek, nawet z urazami.

Sytuacja dzisiaj

Tygrysa amurski i Kozel Barat – symbole Primorye. O nich historie o nich strzelać wideo i położyć się do wszystkich, aby zobaczyć. Nie trzeba dodawać, że stały się one popularne wśród publiczności. Niezwykła przyjaźń – miarą trudnej relacji, nawet w świecie zwierząt. Niedawno ogłosił konkurs na najlepszy pomysł na kreskówce Kupidyna i Timur. Mają własną markę, plakatów, pocztówek i innych produktów drukowanych. Prawdę mówiąc, od niedawna mają nawet publiczne święto – 31 stycznia. Więc należy odwiedzić Safari Park (Primorye) i zapoznania się z naszymi mniejszymi braćmi.