266 Shares 4060 views

Folia bąbelkowa – folia polietylenowa z pomocnym pęcherzyków

Inną z głównych zastosowań folii bąbelkowej (film pęcherzyków powietrza), można wymienić konstrukcję.

W budownictwie folii pęcherzyk stosuje się bardzo szeroko, a głównym kierunkiem zastosowania takiej folii, można wymienić izolację. Ponieważ folia z bąbelkami ma doskonałe właściwości jako izolator termiczny, jest często stosowane w systemach „Podgrzewana podłoga”. Szczególnie dobre do zastosowania w tym przypadku folia pęcherzyków powietrza, które ma powłokę metalizowaną lub taki kompozyt folii z folią aluminiową, ma większą odporność na ciepło i bardziej skuteczne właściwości izolacyjne.

Air – bąbelkowej został wynaleziony około 50 lat temu, w drugiej połowie XX wieku. Zanim to pojawia się w robót izolacji i uszczelnienia stosuje się głównie mineralne są również bazalt i wełna szklana i obie erozji w czasie, zgodnie z zestawem wilgoci, co zmniejsza ich własności izolacyjnych, a jednocześnie zawierają one niezdrowego pyłu powoduje alergii. W przypadku stosowania materiału pokrycia dachowego, lub pergaminowy satynowany, które składają się z makulatury i asfaltowej kompozycji wiążącej też nie wszystko jest w porządku. Oba materiały, przy ogrzewaniu wydzielają parę lekkich związków organicznych, który nie przyczynia się również do poprawy zdrowia osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Bardziej cienkie i lekkie w porównaniu z wełny bazaltowej i materiał jest skutecznie Papa folia chroni strukturę przed przenikaniem ciepła związane nie tylko ze strumienia powietrza, ale również ze strat związanych z konwekcją ciepła i promieniowania. Metalizowana folia lub folia bańka z folii aluminiowej odzwierciedlać do 97 procent promieniowania ciepła, i jest bardzo skuteczną barierę ochronną przed wystawieniem na działanie wody, pary, wiatr, przepływ zimnego powietrza, które, korzystnie, przyczynia się do stosowania w budownictwie i układ saun i wanny, w szczególności.

Bąbelkowej – jest to doskonały materiał do izolacji cieplnej dachów, podłogi, ściany, z wyjątkiem tego, że zachowuje zdolność do pracy ponad 50 lat ma niską cenę, co zmniejsza całkowite koszty izolacji cieplnej budynków i znacznie zmniejsza grubość i ciężar konstrukcji termoizolacyjnych. W naszym kraju, PKB jest z powodzeniem stosowany w budowie północnych regionach. Pod warunkiem niskich temperaturach obszarach północnych, wiele tradycyjnych materiałów budowlanych nie zachowują swoją jakość pracy, ale film bańka skutecznie zachowuje swoje właściwości i skutecznie podgrzewa się w zakresie 50-60 stopni poniżej zera.

Obecnie, ten film z powodzeniem stosowany również do izolacji w budowie rurociągów w tych samych północnych regionach naszego kraju.

Inną ważną właściwość folia bąbelkowa jest jego izolacji akustycznej, właściwości redukujące hałas. Można go używać do zorganizowania dźwiękoszczelny pokój lub aby zapewnić izolację szumów, aby zmniejszyć obciążenie akustyczne całych budynków.

Innym możliwym sposobem stosowania tego materiału – w celu pokrycia powierzchni wody basenów. W związku z pęcherzyków powietrza i materiału nie tonie doskonale utrzymane na powierzchni wody. Folia zapobiega odparowaniu wody zabezpieczającą strukturę przed wilgocią, utrzymuje ciepło, zapewnić ochronę wody przed zanieczyszczeniem.

Podsumowując możemy dodać, że ma tak szeroki zakres zastosowań, folii polietylenowej z bąbelkami powodu. Dlaczego jest tak szeroko stosowane w różnych dziedzinach działalności człowieka. Ponieważ materiał, z którego jest wytwarzana – Rot polietylen, korozji, nie wchłania wilgoci. Materiał ten, pod względem mocy, nie interesuje się bakterii, owadów, gryzoni. Takie polietylen nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, nie wydziela szkodliwych substancji, nie jest łatwy do recyklingu.

To na pewno powiedzieć, bańka ten materiał filmowy na miarę XXI wieku.

StroyUpakovka Ltd.