298 Shares 6338 views

Biografia Nadieżda Babkina – wielki wykonawca pieśni ludowych

Jeden z najbardziej znanych wokalistek rosyjskiej piosenki ludowej – Nadieżda Babkina, biografii, które będą rozpatrywane przez nas w niniejszym dokumencie, śpiewa od najmłodszych lat. Wybierz zawód, który nie jest związany z muzyką, ona po prostu nie mógł. Od ponad trzydziestu lat na scenie, nauczyła się wykonywać pieśni ludowych, jak nikt inny nie może.

Biografia Nadieżda Babkina bogaty w jasnych spektakli teatralnych, nagród państwowych i innych nagród. O tym, jak piosenkarka osiągnęła takiego uznania, przeczytać artykuł.

Biografia Nadieżda Babkina: dzieciństwo

Urodził się w 1950 roku przyszły piosenkarza, 19 marca, w rejonie Astrachania w rodzinie Jerzego Iwanowicza Babkin – potomka Kozaków, którzy służyli w Białej Armii. Rhode Chistyakov, z którego Matka Nadziei, Tamara, rewolucja należącego do jednej z fabryk moskiewskich.

W 1957 roku córka została wysłana do pierwszej klasy szkoły średniej w miejscowości Bolhuny gdzie zbiorowe gospodarstwo przewodniczący powołany George Iwanowicz. We wsi mieszkali Ormianie, Kazachowie, rosyjskim, Ukraińcy, Kozacy i Czeczeni, więc goście różnych narodowości często pojawił się w ich domu. Śpiewa dziewczyna zakochała się w młodym wieku. Noisy firmy często rozmieszczone różne maskarady z piosenek i tańców, Nadzieja ojciec grał wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, więc dziewczynka dorastała w atmosferze świętowania i był dzieckiem bardzo artystyczny. Już w dziesiątej klasie, ona zdobyła uznanie jego talent, zajmując pierwsze miejsce w konkursie All-Rosja młodych wykonawców z gatunku „pieśni ludowej”. Jej idolem był wówczas Ludmiła Zykina, którego utwory ona często powtarzać.

Biografia Nadieżda Babkina: młodzież

Po szkole (w roku 1967) weszła do szkoły muzycznej w Astrachaniu. Aw 1969 roku został wokalistą dystrybucji filmowej orkiestra cinemafication i zarządzania regionalnego. Przed początkiem filmu zawsze sprzyjał Babkin, za co publiczność na sesji przyjść pół godziny wcześniej. Podczas studiów w Szkole Nadziei spotkał się z kompozytorem Gladchenko, z którą wyprodukował ponad sto piosenek. W 1971 roku ukończyła studia i udał się na podbój Moskwy. Z łatwością rejestrując się w Instytucie Gnesin zaczęła podjąć śmiałe kroki w celu jego marzenie staje się wielkim artystą. W 1975 roku, Nadzieja i jej przyjaciele zaczęli „napisać” historię zespołu „Russian Song”. Początkowo dziewczęta jechali do schroniska, długie wieczory przećwiczone i zaprezentowali się na dużej scenie. Popularność nie przyszedł od razu, najpierw do swoich koncertów w małych miasteczkach liczyć widzów. Tylko w Konkursie Piosenki Radzieckiej, które odbyło się w Soczi w 1976 roku, utalentowani przyjaciele zauważyli.

Biografia Nadieżda Babkina Glory

Po sensacyjnym sukcesie w Soczi zespołu „Piosenki Rosyjskiej” otrzymał złoto w konkursie w Bratysławie w 1978 roku, a w drugim konkursie ZSRR w 1979. Utwory są również pierwsze miejsce. Od 1978 roku, zespół zaczyna pracować pod kierunkiem Babkina z „Moskontsert”.

W ciągu całego okresu jego życia G. Nadzieja wydała wiele rekordów, kaset i płyt CD, jej repertuar jest obecnie ponad 2000 piosenek. Przez czterdzieści lat ona i jej zespół udał się na wszystkich kontynentach, aktywnie promuje bogatą rosyjską kulturę muzyczną.

Nadieżda Babkina. Biografia. życie osobiste

Singer był żonaty po raz pierwszy perkusista Zasedatelev Vladimir, z którymi żył przez ponad 17 lat. Od niego w 1975 roku urodziła syna Daniela, który dał jej dwoje wnucząt: George (2010) i wiary (2013). Teraz jej mąż jest piosenkarką cywilnego Jewgienij Gor.