409 Shares 1792 views

Rysunki sylwestrowe

Długo oczekiwany Nowy Rok i wesołe święto są nierozłącznymi pojęciami. Jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy, tak że do rana goście czekają na niespodzianki i prezenty? W tym celu są jasne i nieprzewidywalne rysunki sylwestrowe. Wszyscy zaproszeni mogą wziąć do nich udział. Zabawne sytuacje, prawdziwy śmiech i nieoczekiwane przełomy wydarzeń można cieszyć się tylko przy użyciu ciekawych, dowcipnych rysunków sylwestra. Na przykład, oto jeden z nich.

Na szczycie uroczystości pojawia się nagle kobieta, kobieta czyszcząca. Niech to będzie pracownik lub krewny ubrany w perukę i markowe ubrania. Natychmiast zacznie starannie umyć podłogi. Jednocześnie dobrze sobie radzi: narzeka na niezadowolenie i chce dotknąć szmatką. Zabawni goście są z niedowierzaniem i powoli zaczynają wyrażać niezadowolenie. Zwykły sprzątaczka reaguje, a na słowackiej potyczce chwyta wiadro i wrzuca do tłumu. Sylwetki nowego roku i żarty, aby być sztuczką. Zamiast wody, jasny wielobarwny konfetti leci nad podekscytowanym tłumem, a nie brudną cieczą. Śmiech jest gwarantowany przez długi czas, zwłaszcza gdy kelnerka czyści.

Ale to dopiero początek, prawdziwe sylwetki Nowego Roku jeszcze nie nadejdą. Oto jedna śmieszna historia ze zwierzętami. Wybrano określoną liczbę osób, które powinny stać się kręgiem i przyłączyć się do nich. Wiodący, a mogą mieć 2 osoby, wszyscy w uchu nazywa się imieniem zwierzęcia. Upewnij się, że nikt inny nie słyszał nazw zwierząt, które z kolei nazywają uczestnikami, w przeciwnym razie scenariusze rysunków noworocznych, które zapoczątkowałeś, nie okażą się tak jasne, a co najważniejsze, nieoczekiwane.

Liderzy głośno wymieniają zwierzęta (cokolwiek). Zgodnie z warunkami rajdu, osoba, której zwierzę nazywa się głośno, powinna szybko usiąść na podłodze, a sąsiedzi powinni w każdym razie uniemożliwić mu to, nie rozłączając rąk i zerwać kręgu. Losowanie polega na tym, że gracze mają to samo zwierzę. Gdy nadejdzie finał, słychać będzie głośna nazwa zwierzęcia, a wszyscy uczestnicy okręgu upadną na podłogę!

Scenariusze rysunków sylwestra są zróżnicowane, ale zawsze działa proste, ale bardzo zabawne rajd z ciastami. W rzeczywistości przysmak będzie warunkowany, ale śmiech jest prawdziwy. Umieść pudełko z dużym napisem "Ciasta" na szafce lub na półce. W niej wykonaj dużą dziurę i napełnij ją konfetti. Osoba, nie podejrzewając cokolwiek, pójdzie na kurację, wyciągnie rękę i będzie pokryta jasnymi błyszczykami. Gwarantujemy śmiech i aplauz.

Rysunki i konkursy sylwestrowe wymagają starannego przygotowania. Na przykład jest taka gra – "Ring". Lepiej trzymać ją na początku uczty. W tym celu należy zamówić gości: mężczyzna – kobieta – mężczyzna itp. Każdy uczestnik ma dopasowanie w ustach. Lider pierwszego uczestnika nosi pierścionek na mecz. Następnie biegnie za łańcuchem od meczu do meczu bez rąk, a pomoc z zewnątrz jest przenoszona do następnego uczestnika i tak dalej aż do ostatniego uczestnika. Kto zrzucił pierścień, zgubił się. To trwa dopóki nie ma zwycięzcy, dla którego nagrodę pocieszenia jest zaprojektowana w postaci tej bardzo zabawkowej dzwonki. To są rysunki noworoczne! Oba konkursy i pieśni komiczne brzmią tutaj bardzo dobrze.

Szczególnie uroczy są dotykowe życzenia, które są również wliczone w celebrowanie wesołych wakacji zimowych. Mogą być w formie gry o nazwie "Obietnice". Uczestnicy piszą o małych fragmentach obietnic papierowych, w których malują wszystko, co robią w Nowym Roku. Rekordy powinny być śmieszne, z humorem. Wszyscy wstawiają się i wymieszają w kapeluszu Świętego Mikołaja. Potem obracają się i czytają na głos. Będzie dużo ciekawych i szczególnie zabawnych, ale co najważniejsze, że autor takich obietnic można tylko zgadywać.

Nowego Roku goście nigdy nie zapomną, zwłaszcza, jeśli wśród nich są ludzie z iskrzącym humorem i rozwiniętym fantazją.