384 Shares 8731 views

Poslerazvodny Stres

Oczywiście, rozwód – to wielka tragedia dla całej rodziny, nie tylko dla męża i żony, ale również dla ich dzieci, rodziców i innych bliskich krewnych. Ale największy dramat dzieje się z człowiekiem, który jest sam, który Go, czy mąż lub żona (choć częściej kobiety wpadają takiej sytuacji). Rozwód – jest nie tylko rzeczywista utrata rodziny, samotności, ale również dużo stresu na organizm i system nerwowy. Po wszystkich perypetiach separacji: skandale, upokorzenie, „odprawa”, podział majątku, procedura prawna – trwające przez kilka miesięcy, a czasami znacznie dłużej, a to, co nazywa się w „wysokim stopniu”. Więc po tym wszystkim, trzeba „wziąć na siebie” iw życiu codziennym, w sensie psychologicznym, nie usuguit sytuację, aby nie wpaść w ciężkiej depresji i starają się powoli zacząć budować swoje życie.

Pierwszy punkt: potrzeba stopniowo psychicznie sumują się do faktu, że rozwód – jest nie tylko tragedią, że może to być postrzegane jako pewien etap życia, który jest nad i opuszczone miejsce obok. W tym przypadku nie ma sensu rozpaczać o jakich ani zwrotu, ani nie może być zmieniony, ale musi być zaangażowany w aranżacji swojego nowego życia, a nie tracić czasu.

Kiedy zaczynamy widzieć sytuację nawet z jakiegoś pozytywnego punktu widzenia, wydaje się perspektywa. Rozwód jest śmierć, w pewnym sensie, i słusznie, ale w przeciwieństwie do utraty bliskiej osoby, utrata relacji masz szansę, że wszystko będzie się powtarzać i będzie jeszcze lepiej. Nowy babcia, nowi rodzice nie będą musieli, a nowy mąż lub żona jest bardzo prawdopodobne, może się pojawić. Negatywne reakcje na takie zdarzenia nie są praktycznym znaczeniu – żadnych problemów powinny być traktowane jako wskazówka do działania, ponieważ już podczas jazdy się w kącie doświadczeń i cierpienia, tym bardziej wzrośnie swoje problemy, i psychiczne, a perspektywy krajowej i światowej.

Jak dr Kurpatov: „Jeśli masz coś poszło nie tak w rodzinie – to może być postrzegana jako tragedia i rozpocząć długą drogę męki. I można być postrzegane jako wyzwanie – „?! Drżę stworzenie lub mają prawo” Jeżeli wewnętrznie ustawione, że zasługują na dobrą rodzinę, szczęśliwe małżeństwo, pełnoprawnymi relations, zaczynasz myśleć o tym, jak dostać się na co zasługujesz, zamiast angażować się w naszym ulubionym merrymaking narodowego – zakopać się przy życiu ". Więc pracować na psychologicznego nastroju, dostroić się do przyszłości, nakreśla perspektywy, wyznaczone cele i zaczynają stawiać pierwsze kroki w kierunku nowego życia. To jest bardzo trudne, ale trzeba starać się najpierw „biorąc się w garść”, czasami siłą, a potem wszystko wyjdzie!

Drugi punkt: trzeba spróbować jak najwięcej, aby wziąć swój czas na znalezienie nowego zatrudnienia, a nie patrzeć, jak mówią, „idź do ludzi.” Oczywiście te wskazówki wymagają zasoby materialne, ale co najmniej jeden lub dwa elementy można wymyślić i wdrożyć. Trzeba uczynić swoje życie bardziej aktywną tempo do myślenia o samotności, o tym, co „życie się skończyło” po prostu nie mam czasu, ale czuł, początkowo, przynajmniej pośrednio, że nowe życie zaczęło. I znowu, wszystkie nowe początki może dać Ci wiele możliwości, aby poznać nowych ludzi: przyjazny, „pożyteczne” i romantyczne, a może kluczowe znaczenie.

1. Nowa działalności: Szkolenia, szkolenia, szkolenia. Ten rodzaj ćwiczeń pomoże poprawić samoocenę, aby czuć własne siły, zdolności, poczuć jego znaczenie. Będziesz miał nowe możliwości rozwoju i perspektywy w działaniach. Rozprasza myśli, trosk i obowiązków w tych sesjach, będziesz znacznie mniej prawdopodobne, aby myśleć o swoich osobistych problemach.

2. powołany do życia małoletniego lub dawno zapomnianego snu. Starają się realizować pasję, która od dawna myśli, ale trzymane wprowadzenie go wyłączyć. Na przykład, może to być: rysunek, fotografia lub inna praca, skoki spadochronowe, ciekawe wycieczki, zbieranie przedmiotów, rybołówstwo, itd. Rozpocząć nie chcą, nie mają energię i ducha, ale podjąć pierwsze kroki „poprzez nie chcą”, a następnie uzależniony, a odsetki będą rozwijać się sama.

3. Wygląd: kosmetyka, nowa szafa. Chwyć swój wygląd: zaufanie do jego odwołania – jest kluczem do sukcesu w drodze do nowego życia. Ponadto schludny wygląd nieproporcjonalnie zwiększają prawdopodobieństwo uwagę przeciwnej płci. Nawiasem mówiąc, mężczyźni punkt ten znajduje się także – dlaczego nie podciągnąć swój kształt, nie uszlachetnia włosy, nie zaktualizować swoją garderobę.

4. sportowe, fitness, aerobik i więcej. Poprawić wygląd i wzmacniają sygnał fizyczny. I po treningu przeprowadzone negatywną energię, obciążenie stresem jest resetowany. Jeśli nie ma odpowiednich przyjaciół za to nudzi tylko ćwiczyć w siłowni, a następnie wybrać dla siebie lub klubów tańca dla początkujących w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną. To zabawne, szybkie i pozostawić wszystkie złe uczucia.

5. Czas wolny, Travel, podróże – to świetny sposób, aby zmienić tę sytuację, aby zdobyć nowe doświadczenia, aby pomyśleć o nowym życiu i zrobić ciekawe znajomości.

6. spędzać więcej czasu z przyjaciółmi, rodziną, spróbuj odwiedzić firm, restauracje, centra rozrywki, komunikowania się. Najważniejsze – nie być sama z ciężkimi myślami.

7. A co najważniejsze – nie bój się nowych znajomości z płcią przeciwną. Jesteś teraz – wolnym człowiekiem i mają pełne prawo i flirty, a tymczasowy entuzjazm i za poważny związek.

Plus, ludzie będą opuścić na jakiś czas z głową iść do pracy i będzie odwracać uwagi od negatywnych myśli i owocach ich woli – status społeczny i finansowy będzie poprawić. Jest to dobry sposób, ponieważ ludzie się również wartości takie jak „praca, kariera” silnie konkurują z priorytetami „stosunków rodzinnych”, więc będą one łatwiejsze do „odnaleźć się” w pracy w tym momencie. Ale kobiety nie tak nie jest zalecane – jest ważniejsza „komunikacja, wsparcie, miłość”, tak aby nie wycofać się w sobie i nie potrzebują jak najwięcej przekazać napęd problem i stres w rogu jak z bliskimi, wsparcie Pobieranie i zrozumienia, tak iz przyjaciółmi, zespół nowych znajomych.