511 Shares 4192 views

Jak stworzyć czacie: instrukcja dla „VK” i „Vaybera”

Komunikacja mobilna od dawna dla nikogo nie jest nowy. Wielu ludzi, nawet w podeszłym wieku, korzystanie z usług operatorów telefonii komórkowej, a ich życie nie jest bez stałej wymiany informacji, są sposobem przekazu. Ogromna liczba programistów pracują ciężko, aby ten proces łatwy i tylko przynosi radość. Pochodzą one z nowych chipów: emotikony, emocje, etc., w celu zmuszenia użytkowników do uśmiechu. Dobrze, jeśli raporty wszystko dość przejrzysty, a następnie co z tymi, którzy chcą do grupy? Jak stworzyć czat (od angielskiego słowa chatler, co dosłownie oznacza „tematów”)? postaramy się rzucić nieco światła na ten temat i przedstawia artykuł dwie opcje do tworzenia czat: w sieci społecznych „VKontakte” i niedawno otwarty „Vaybere”.

„VKontakte”: komunikować się bezpośrednio ze wszystkimi znajomymi naraz

W tej części skupimy się na jak stworzyć czat w VC. Pozwól nam przejść przez ten prosty proces. Po pierwsze, należy rozważyć możliwość ustanowienia rozmowę z przeglądarki komputera:

 1. Otwórz swój profil (niestandardowe strony z danymi osobowymi), zalogowanie się do serwisu społecznościowego.
 2. Kolejnym krokiem jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy na „Wiadomości”. Jest to łatwe do znalezienia od lewej strony do strony głównej profilu, pod logo z nazwą sieci społecznej.
 3. ze wszystkimi pojawi Twoje okno wiadomości przed tobą, ale nawet jeśli te nie są dostępne, w prawym górnym rogu pojawi się ikona „+”. Jeśli nadal nieugięty zamiar stworzyć pokój czat jako dzieje przed, nie krępuj się wcisnąć na nim, jak w pierwszym przypadku, klikając prawym przyciskiem myszy.
 4. Po zrobić należy otworzyć okno, które będzie przeczytać w nagłówku strony „Tworzenie rozmowy”, a poniżej – listę wszystkich swoich znajomych. Nie może być wybiórczo umieścić zaznaczenie tylko tych użytkowników, z którymi chciałbyś nawiązać dialog. Po przeprowadzonych seansów niepotrzebnych rozmówcy potwierdzają utworzenie nowej rozmowy przez naciśnięcie dolnej części strony, aby podkreślić aktywną komunikat „Idź do dialogu.”

Wszystko. Teraz można utworzyć czat w „VC” jako użytkownik komputera.

komunikujemy komórkę

Kto powinien zrobić dokładnie to samo, ale tym razem stworzy podczas rozmowy na osobistej stronie VK na urządzeniu mobilnym:

 1. Wchodzimy do konta.
 2. Kliknij „Widok” kartę.
 3. Następna w górnej części strony, wybrać aktywną zakładkę „Wyślij wiadomość”. Cóż, teraz trzeba na nią kliknąć i stworzyć czat zgodnie z planem. Wybierz wszystkich przyjaciół, którzy chcą rozmawiać i cieszyć się sukcesem wykonanej pracy.

Jak stworzyć czat „Vaybere”?

Aby zacząć korzystać z „Vayber” aplikacji, trzeba go pobrać i przejść przez prosty etapie wiązania numer telefonu do samej aplikacji. Jeśli już to zrobione wcześniej, wtedy przejść bezpośrednio do pytania, w jaki sposób stworzyć czacie. Tutaj też wszystko jest bardzo proste i szybkie. tak więc:

 1. Otwórz aplikację i przejść do strony głównej „Vaybera”.
 2. Jeśli wszystko się zgadza, a następnie pojawi się okno, które znajduje się w nagłówku są podzielone na trzy zakładki: czaty, kontakty, rozmowy. Pod nimi znajdują się jedne z rozmowy, ale jest to możliwe opcję, w której nie istnieją one (w przypadku, jeśli jesteś nowym użytkownikiem). Na dole znajduje się ikona wystarczająco duży „+” znajdujący się w niebieskim kole. Aby utworzyć nową rozmowę w „Vaybere”, trzeba kliknąć na ikonę dokładnie okręgu.
 3. Po uruchomieniu dwa zdania: „New Group” oraz „Tworzenie tajną chat”. W zależności od rodzaju celu, który realizują (jeśli chcesz porozmawiać lub grupa użytkowników chce ukryć rozmowę od ingerencji z zewnątrz), należy dokonać wyboru.
 4. Cóż, na zakończenie, dodać wszystkich użytkowników ze swojej listy kontaktów, z którymi chciałby omówić każdy temat.

Teraz już rozumiem, jak stworzyć aplikację czat „Vayber”.

Popularne czaty publiczne

Jeśli strona nie posiada wystarczającej liczby abonentów, można utworzyć czat publiczny, niektóre gwiazdy są mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, ale aby je połączyć – całkowicie. A w sytuacji, gdy twoje życie czuwa nad ogromną liczbą zwolenników, można łatwo korzystać z funkcji czatu publicznego. Wystarczy tylko napisać swoją prośbę na adres e-mail autora aplikacji. Po monitorowanie swoją stronę (licząc abonentom zaangażowania publikacji i innych) przywództwo System podejmie decyzję o utworzeniu Personal czat publiczny.